Konkurs z Rossmannem

Co zrobić, aby wygrać jeden z 5 zestawów marki Alterra?

 

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie:
Kosmetyki z rokitnikiem - czy wiesz dlaczego Twoje ciało Ci za nie podziękuje?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Rossmann

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 11.08.2019 do godz. 20.00

Najciekawsze odpowiedzi jury nagrodzi zestawami.

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Grażyna M (89.64.7.*)    |    11.08.2019 godz.00:25

Ciało pożąda rokitnika i kosmetyki z nim wybiera zdecydowanie bo to złoto Syberii ma na ciało i włosy wręcz niewyobrażalne działanie - -chroni skórę przed działaniem wolnych rodników -opóźnia proces starzenia się skóry -zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia -przywraca sprężystość i zdrowy wygląd -wygładza i zmniejsza szorstkość skóry -poprawia koloryt skóry -z powodzeniem można stosować olej z rokitnika na przebarwienia -chroni skórę przed podrażnieniami wywoływanymi promieniami słonecznymi (absorbuje promienie słoneczne UVB) – jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym -stymuluje proces ziarninowania naskórka – wczesne zastosowanie oleju na świeżą ranę przyspiesza gojenie i zmniejsza pozostającą po wygojeniu rany bliznę -łagodzi i leczy oparzenia, odmrożenia i odleżyny -łagodzi podrażnienia skóry, egzemy i zmiany skórne spowodowane reakcjami alergicznymi -leczy i łagodzi zmiany trądzikowe Na naturę więc stawiamy i kosmetyki z rokitnikiem wybieramy !!!

Grażyna M (89.64.7.*)    |    11.08.2019 godz.00:26

Ciało pożąda rokitnika i kosmetyki z nim wybiera zdecydowanie bo to złoto Syberii ma na ciało i włosy wręcz niewyobrażalne działanie - -chroni skórę przed działaniem wolnych rodników -opóźnia proces starzenia się skóry -zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia -przywraca sprężystość i zdrowy wygląd -wygładza i zmniejsza szorstkość skóry -poprawia koloryt skóry -z powodzeniem można stosować olej z rokitnika na przebarwienia -chroni skórę przed podrażnieniami wywoływanymi promieniami słonecznymi (absorbuje promienie słoneczne UVB) – jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym -stymuluje proces ziarninowania naskórka – wczesne zastosowanie oleju na świeżą ranę przyspiesza gojenie i zmniejsza pozostającą po wygojeniu rany bliznę -łagodzi i leczy oparzenia, odmrożenia i odleżyny -łagodzi podrażnienia skóry, egzemy i zmiany skórne spowodowane reakcjami alergicznymi -leczy i łagodzi zmiany trądzikowe Na naturę więc stawiamy i kosmetyki z rokitnikiem wybieramy !!!

Ada (89.64.19.*)    |    11.08.2019 godz.07:17

Kosmetyki z rokietnikiem są ratunkiem dla przesuszonej skory pozbawionej blasku. Moc rokitnika dawno była już znana, coraz więcej pojawia się kosmetyków z tym cudem dlatego skóra napewno podziękowałam mi stosując kosmetyki Altera właśnie z ta rośliną. Coraz więcej w powietrzu jest substancji oddziałujący na nasz organizm, które sprawiają że skóra jest narażona na ciagle podrażnienia dlatego rokitnik pozwala zatrzymać ten proces i pomóc walczyć jej w codziennym dniu z promieniowaniem słonecznym , zanieczyszczeniami , a także wpływa pozytywnie na przebarowienia

Natalia (89.78.114.*)    |    11.08.2019 godz.09:07

Cialo podziękuje mi za ten kosmetyk ponieważ zmniejszy widoczność trądziku, moja skora bedzie mniej przesuszona pozbede się przebarwien ten składnik rozjaśni moją skorę, bedzie chronił skore przed działaniem wolnych rodników! Moja skora bedzie piękna, zdrowa i zadbana!

Natalia (89.78.114.*)    |    11.08.2019 godz.09:07

Cialo podziękuje mi za ten kosmetyk ponieważ zmniejszy widoczność trądziku, moja skora bedzie mniej przesuszona pozbede się przebarwien ten składnik rozjaśni moją skorę, bedzie chronił skore przed działaniem wolnych rodników! Moja skora bedzie piękna, zdrowa i zadbana!

Monka_91 (86.153.126.*)    |    11.08.2019 godz.19:58

Olej, antyoksydanty i witaminy jakie posiada, byłyby lekarstwem dla mojej skóry. Promienna cera, lśniące włosy to wszystko dzięki jego cudownym wlasciwosciom! Ta bomba witaminowa odmienilaby moja skore raz na zawsze! Naskórek zostalby zregenerowany, odzywiony, koloryt poprawiony, a skora chroniona przed podraznieniami i czynnikami zewnetrzymi.

Monka_91 (86.153.126.*)    |    11.08.2019 godz.19:59

Olej, antyoksydanty i witaminy jakie posiada, byłyby lekarstwem dla mojej skóry. Promienna cera, lśniące włosy to wszystko dzięki jego cudownym wlasciwosciom! Ta bomba witaminowa odmienilaby moja skore raz na zawsze! Naskórek zostalby zregenerowany, odzywiony, koloryt poprawiony, a skora chroniona przed podraznieniami i czynnikami zewnetrzymi.

biemon91@wp.pl (86.153.126.*)    |    11.08.2019 godz.19:59

Olej, antyoksydanty i witaminy jakie posiada, byłyby lekarstwem dla mojej skóry. Promienna cera, lśniące włosy to wszystko dzięki jego cudownym wlasciwosciom! Ta bomba witaminowa odmienilaby moja skore raz na zawsze! Naskórek zostalby zregenerowany, odzywiony, koloryt poprawiony, a skora chroniona przed podraznieniami i czynnikami zewnetrzymi.

Franek (90.156.53.*)    |    11.08.2019 godz.22:05

Poniewaz, mam reumotaidlne zapalenie stawów ta roslina mojemu cialu da niesamowita dawkę witamin. Bedzie odprezone i nasycone wielką dawką omega 3. Mysle ze to będzie strzał w dziesiątkę.

Franek (90.156.53.*)    |    11.08.2019 godz.22:06

Poniewaz, mam reumotaidlne zapalenie stawów ta roslina mojemu cialu da niesamowita dawkę witamin. Bedzie odprezone i nasycone wielką dawką omega 3. Mysle ze to będzie strzał w dziesiątkę.

Franek (90.156.53.*)    |    11.08.2019 godz.22:06

Poniewaz, mam reumotaidlne zapalenie stawów ta roslina mojemu cialu da niesamowita dawkę witamin. Bedzie odprezone i nasycone wielką dawką omega 3. Mysle ze to będzie strzał w dziesiątkę.

Ania (95.41.49.*)    |    21.08.2019 godz.11:56

Ponieważ kosmetyki z rokitnikiem poprawiają elastyczność naszej skóry oraz opóźniają procesy starzenia się skóry

Ania (95.41.49.*)    |    21.08.2019 godz.11:56

Ponieważ kosmetyki z rokitnikiem poprawiają elastyczność naszej skóry oraz opóźniają procesy starzenia się skóry

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja