Horoskop na grudzień 2013

Baran (21 III – 19 IV)

W tym miesiącu Barany będą musiały pokonać uczucie strachu, które towarzyszy im niezmiennie od jakiegoś czasu. Jak to zrobić? Trzeba będzie przypomnieć sobie okres w życiu kiedy wykazaliście się nie lada odwagą. Jeżeli to nie pomoże pozostanie Wam cierpliwie czekać, bo koniec miesiąca przyniesie kres wszelkich lęków i obaw...

Grudzień to czas ciężkiej pracy i ogromnego zaangażowania dla wszystkich Baranów studiujących i dla tych parających się pracą akademicką.

Byk (20 IV – 20 V)

Drogie Byki, przed Wami nie lada dylemat. Będziecie się wahać między powiedzeniem tego co myślicie, np. we własnej obronie, a siedzeniem cicho w kącie i cieszeniem się świętym, ale nudnym spokojem. Wiele w Waszym życiu zależec będzie od tego jak rozwiążecie ten dylemat... Gwiazdy mają do zaoferowania kompromis, ale osiągniecie go tylko wtedy, kiedy zdecydujecie się na dokładne sprecyzowanie swojego stanowiska.

Jasna strona miesiąca to znaczna poprawa finansów.

Bliznięta (21 V – 21 VI)

Osoby spod znaku Blizniąt będą musiały bardzo dokładnie przemyśleć decyzję, której podjęcia zażąda od nich grudzień. Jak to u Blizniąt bywa, część Was zechce zagrać bezpiecznie , ale ta bardziej odważna część zapragnie podjąć ryzyko nie myśląc o konsekwencjach, w imię powiedzenia `` jest ryzyko jest zabawa``. Pamiętajcie, że nie da się przejść przez życie cały czas się asekurując, bo najlepsze okazje wymagają ryzykowania. Gwiazdy podpowiadają, że w tym miesiącu na to ryzyko możecie sobie pozwolić. Bądzcie jednak ostrożni w sferze materialnej. Tam mogą się pojawić nieprzewidziane trudności.

Rak (22 VI – 22 VII)

Jeżeli jesteś Rakiem, czeka Cię wewnętrzny konflikt, który będzie dotyczył zaspokojenia pewnej potrzeby, a wyniknie najprawdopodobniej ze zmiany Twojego podejścia do tego co uważałaś dotychczas za niezbędne. Zamiast frustrować się niestosownością oferty, postaraj się zrozumieć, że najzwyczajniej w świecie zmieniły się Twoje priorytety. W rezultacie już niedługo otrzymasz to, czego naprawdę potrzebujesz.

Raku, jeżeli w Twoim domu są dzieci , spodziewaj się , że przyniosą dobre nowiny.

Lew (23 VII – 22 VIII)

Uwaga Lwy ! Przed Wami, być może, najbardziej ryzykowna sytuacja w dotychczasowym życiu. Wpadłyście Lwy w pęd. Kręcicie się w kółko i nie macie zbyt wiele pola do manewru. Ale ta jazda bez trzymanki kończy się jeszcze w tym miesiącu. Zostawi Was wprawdzie z zakręconą głową, ale tylko na chwilę. Wkrótce odzyskacie kontrolę nad tym , co do tej pory było poza jej zasięgiem.

Panna (23 VIII – 22 IX)

Słowem kluczowym dla Panien w tym miesiącu jest "czekać". Czekać aż wszystko obróci się na Waszą korzyść. Pozytywne zmiany zachodzą stopniowo i jeżeli zrobiłyście wszystko co można było zrobić, żeby osiągnąć pożądany efekt, pozostaje Wam cierpliwe czekanie , bo teraz rezultat jest poza zasięgiem Waszej kontroli. Jeżeli więc, drogie Panny, macie czyste sumienie , możecie się zrelaksować. Sprawy wkrótce pójdą naprzód i okaże się, że wcale nie musicie  czekać w nieskończoność na to, żeby ta druga osoba zrobiła co do niej należy.

Waga (23 IX – 22 X)

Prawdopodobnie w pierwszej połowie miesiąca nie docenicie jakichś rzeczy w Waszym życiu. Rzeczy, ktore są ledwie zauważalne. Tak samo zresztą jak Wasz wpływ na pewną osobę. Coś, co powiecie albo zrobicie może mieć długotermnowe , jeżeli nie permanentne, konsekwencje. Uważajcie więc i pamiętajcie, że tak długo jak to, co mówicie i robicie pochodzi prosto z Waszego serca, wszystko będzie dobrze.

Relacje damsko-męskie powinny być w grudniu traktowane z wyjątkową rozwagą.

Skorpion ( 23 X – 21 XI )

Skorpionie, jesteś o wiele zdolniejszy niż Ci się wydaje. Grudzień to czas, kiedy możesz zrobić coś wyjątkowego. Uda Ci się pod warunkiem, że włożysz w to odrobinę wysiłku. Problem w tym, że cały czas myślisz, iż to coś jest poza zasięgiem Twoich możliwości. Och, jak bardzo się mylisz ! Odłóż lęk na bok i działaj !!!

Strzelec (22 XI – 21 XII)

Nadszedł czas kiedy musisz dokonać wyraznego rozróżnienia między życzeniami i tym czego bardzo chcesz. Chociaż granica wydaje się nieco zamazana, zobaczysz ją, gdy usiądziesz i jasno zdefiniujesz swoje pragnienia. W grudniu musisz zdecydować czego naprawdę chcesz  w sferze uczuciowej. Nie czekaj aż Gwiazdka spełni Twoje życzenia. Wez sprawy w swoje ręce !

Koziorożec (22 XII – 19 I)

Koziorożce mocno teraz odczują to, że zostały uwikłane w sytuację patową. Ciąg zdarzeń zmusił Was do zaakceptowania kilku zmian. Rzecz w tym, że jedynym wyjściem było pójście z prądem. Nie liczcie na to, że ciśnienie teraz spadnie, ale przynajmniej, zanim zakończy się rok, będziecie znali kierunek , w którym zmierzacie .

Wodnik (20 I – 18 II)

Uważajcie Wodniki, bo wygórowane oczekiwania mogą Was wywieść w tym miesiącu na manowce. Jesteście przekonane o tym, że znacie sytuację , ale warto pozostawić miejsce na niespodzianki.

Tajemnicze "coś" ma znacznie większy potencjał, niż myślicie...

Ryby (19 II – 20 III)

Grudzień oczekuje od Was odpowiedzi na pewne pytania. Udzielając ich bądzcie bardzo ostrożne. Zainwestowałyście  dużo w jakiś plan: czas, energię i wiarę, że się powiedzie. Tak wysokie pokłady inwestycji nie zawsze gwarantują natychmiastowy zysk, który usprawiedliwiłby wkład. Macie rację oczekując efektów swoich działań, ale musicie być cierpliwe i zachować ogromną dozę realizmu. Tylko wtedy wszystko się uda...

 

Wróżka Beata

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Kwasy w pielęgnacji zimowej - które wybrać i jak ...

Kwasy to temat, który powraca z ogromnym echem jesienią i pozostaje z nami zazwyczaj przez całą zimę. Ta pora roku pozwala odrobinę zaszaleć ze składnikami ...

Pogotowie kosmetyczne - regeneracja skóry zimą

Zima to wyjątkowo trudny okres dla skóry, szczególnie tej wrażliwej, nadreaktywnej, czy suchej. Mróz, zmiany temperatury, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach ...

Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj ...

Mikołajki tuż tuż, został miesiąc do świąt więc to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę i w ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...