Konkurs z marką Bandi - Zakończony

Co zrobić, aby wygrać jeden z 5 zestawów?

 

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie:  Z ilu kosmetyków składa się nowa linia BANDI Sebo Care?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Bandi

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31.05.2017 do godz. 20.00

Nagrodzimy 5 osób, które jako pierwsze wyślą do nas maila dnia: 17.05, 20.05, 23.05, 26.05 i 31.05. 2017 .

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Bandi -Patrycja (83.23.0.*)    |    19.05.2017 godz.10:54

Z ilu kosmetyków składa się nowa linia BANDI Sebo Care? Odpowiedź 5

sylwia1804 (79.124.114.*)    |    19.05.2017 godz.16:14

Nowa linia składa się z pięciu kosmetykow

Beton - Bandi (89.69.6.*)    |    20.05.2017 godz.13:51

7

Kasiorek (5.172.234.*)    |    20.05.2017 godz.15:42

Zestaw składa się z 5 czesci

micha (178.43.210.*)    |    01.06.2017 godz.15:52

kiedy mozemy spodziewac sie wynikow na fb?

ruchacz (83.31.138.*)    |    01.06.2017 godz.18:45

kiedy wyniki

goska (94.114.236.*)    |    02.06.2017 godz.10:06

kiedy będa te wyniki??

igulek (79.173.20.*)    |    02.06.2017 godz.13:33

też czekam na wyniki z niecierpliwością :)

Kasia (83.14.66.*)    |    02.06.2017 godz.15:06

No właśnie, kiedy wyniki?

aa111 (79.175.198.*)    |    04.06.2017 godz.21:17

Na temat pytań o wyniki konkursu: na waszym profilu na FB napisaliście "Tak jak napisane było w regulaminie wyniki konkursu pojawią się w ciągu 7 dni od zakończenia" Nie chcę być niegrzeczna, bo rozumiem, że wieczne nękanie jednym pytaniem o wyniki, może być męczące i denerwujące ale jeśli odsyłacie uczestników do regulaminu, to może warto byłoby się samemu z nim zapoznać. Otóż ani w regulaminie, ani w poście nie ma podanej informacji o tym kiedy dokładnie zostaną opublikowane wyniki. Jedyna informacja jaką zamieściliście to ta: "Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu". W związku z tym uczestnicy, w sumie, mogli oczekiwać wyników od godziny 20.01, 31 maja. W regulaminie kwestia "7 dni" poruszana jest jedynie w kontekście zgłoszenia się po nagrodę osobiście oraz przesłania adresu, kiedy ewentualna nagroda miałaby być wysyłana pocztą. W związku z tym zamęczanie redakcji pytaniami o wyniki, jest konsekwencją działań samej redakcji.

Agnieszka (109.173.223.*)    |    05.06.2017 godz.21:31

Oczywiście, NIE bylo w regulaminie informacji, że po 7 dniach od zakończenia konkursu Pojawia sie wynika, a jedynie, że na Dane do wysylki czekaja 7 dni.

Martyna (77.253.32.*)    |    06.06.2017 godz.16:26

Wyniki wysłane na maila, czy jak? :D bo na FB nie widzę zwycięzców...

Beata (46.215.65.*)    |    06.06.2017 godz.16:40

'O wygranej informujemy na naszym FB profilu oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu.' - taki zapis w regulaminie, na FB pojawiła się jedynie info z gratulacjami.

Martyna (77.253.32.*)    |    06.06.2017 godz.16:44

Może ze względu na to, że dane osoby się nie podpisały to nie opublikowali listy...

Beata (46.215.65.*)    |    06.06.2017 godz.16:45

Odpowiedzi były wysyłane mailem - także zawsze można podać adres mailowy, osób które wygrały :)

Martyna (77.253.32.*)    |    06.06.2017 godz.16:47

Zgadzam się :) ale organizatorzy chyba z tego nie skorzystali

igulek (79.173.20.*)    |    06.06.2017 godz.17:10

to skąd mamy wiedzieć czy wygraliśmy i czy to my mamy wysłać adres? Wygrani dostali maile z informacją o wygranej?

viki (95.49.75.*)    |    12.06.2017 godz.21:42

Przecież wyniki są tutaj: http://creativemagazine.pl/wyniki-konkursu-z-marka-bandi,4404

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak najskuteczniej pozbyć się cellulitu?

To odwieczne pytanie, które zwłaszcza teraz, latem, gdy odkrywamy więcej swojego ciałka, zadają sobie już nie tylko dojrzałe kobiety, ale też nastolatki. ...

Twoje paznokcie potrzebują pomocy?

Zadbane paznokcie są ozdobą. Jednak nie zawsze wyglądają tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Łamliwe, kruche, z pofalowaną płytką lub białymi plamkami nie ...

Jak dobrać idealny kształt brwi do owalu twarzy?

Brwi bezapelacyjnie są jednym z ważniejszych elementów twarzy, o którym niestety często zapominamy w makijażu. A przecież to właśnie one definiują całą twarz ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok