Konkurs z marką Bandi - Zakończony

Co zrobić, aby wygrać jeden z 5 zestawów?

 

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie:  Z ilu kosmetyków składa się nowa linia BANDI Sebo Care?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Bandi

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31.05.2017 do godz. 20.00

Nagrodzimy 5 osób, które jako pierwsze wyślą do nas maila dnia: 17.05, 20.05, 23.05, 26.05 i 31.05. 2017 .

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Bandi -Patrycja (83.23.0.*)    |    19.05.2017 godz.10:54

Z ilu kosmetyków składa się nowa linia BANDI Sebo Care? Odpowiedź 5

sylwia1804 (79.124.114.*)    |    19.05.2017 godz.16:14

Nowa linia składa się z pięciu kosmetykow

Beton - Bandi (89.69.6.*)    |    20.05.2017 godz.13:51

7

Kasiorek (5.172.234.*)    |    20.05.2017 godz.15:42

Zestaw składa się z 5 czesci

micha (178.43.210.*)    |    01.06.2017 godz.15:52

kiedy mozemy spodziewac sie wynikow na fb?

ruchacz (83.31.138.*)    |    01.06.2017 godz.18:45

kiedy wyniki

goska (94.114.236.*)    |    02.06.2017 godz.10:06

kiedy będa te wyniki??

igulek (79.173.20.*)    |    02.06.2017 godz.13:33

też czekam na wyniki z niecierpliwością :)

Kasia (83.14.66.*)    |    02.06.2017 godz.15:06

No właśnie, kiedy wyniki?

aa111 (79.175.198.*)    |    04.06.2017 godz.21:17

Na temat pytań o wyniki konkursu: na waszym profilu na FB napisaliście "Tak jak napisane było w regulaminie wyniki konkursu pojawią się w ciągu 7 dni od zakończenia" Nie chcę być niegrzeczna, bo rozumiem, że wieczne nękanie jednym pytaniem o wyniki, może być męczące i denerwujące ale jeśli odsyłacie uczestników do regulaminu, to może warto byłoby się samemu z nim zapoznać. Otóż ani w regulaminie, ani w poście nie ma podanej informacji o tym kiedy dokładnie zostaną opublikowane wyniki. Jedyna informacja jaką zamieściliście to ta: "Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu". W związku z tym uczestnicy, w sumie, mogli oczekiwać wyników od godziny 20.01, 31 maja. W regulaminie kwestia "7 dni" poruszana jest jedynie w kontekście zgłoszenia się po nagrodę osobiście oraz przesłania adresu, kiedy ewentualna nagroda miałaby być wysyłana pocztą. W związku z tym zamęczanie redakcji pytaniami o wyniki, jest konsekwencją działań samej redakcji.

Agnieszka (109.173.223.*)    |    05.06.2017 godz.21:31

Oczywiście, NIE bylo w regulaminie informacji, że po 7 dniach od zakończenia konkursu Pojawia sie wynika, a jedynie, że na Dane do wysylki czekaja 7 dni.

Martyna (77.253.32.*)    |    06.06.2017 godz.16:26

Wyniki wysłane na maila, czy jak? :D bo na FB nie widzę zwycięzców...

Beata (46.215.65.*)    |    06.06.2017 godz.16:40

'O wygranej informujemy na naszym FB profilu oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu.' - taki zapis w regulaminie, na FB pojawiła się jedynie info z gratulacjami.

Martyna (77.253.32.*)    |    06.06.2017 godz.16:44

Może ze względu na to, że dane osoby się nie podpisały to nie opublikowali listy...

Beata (46.215.65.*)    |    06.06.2017 godz.16:45

Odpowiedzi były wysyłane mailem - także zawsze można podać adres mailowy, osób które wygrały :)

Martyna (77.253.32.*)    |    06.06.2017 godz.16:47

Zgadzam się :) ale organizatorzy chyba z tego nie skorzystali

igulek (79.173.20.*)    |    06.06.2017 godz.17:10

to skąd mamy wiedzieć czy wygraliśmy i czy to my mamy wysłać adres? Wygrani dostali maile z informacją o wygranej?

viki (95.49.75.*)    |    12.06.2017 godz.21:42

Przecież wyniki są tutaj: http://creativemagazine.pl/wyniki-konkursu-z-marka-bandi,4404

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Miejsca intymne po porodzie

Po porodzie kobiece ciało staje się inne niż wcześniej. Większy brzuch, pełne piersi, to tylko zewnętrzne i najbardziej oczywiste następstwa urodzenia dziecka. ...

Cera naczynkowa – jak ją odpowiednio pielęgnować?