Wywiad z Elvisem…

Nadszedł dzień, w którym skromny felietonista Creative Magazine postanowił odpowiedzieć na Wasze pytania. Mówią, że przesadne otwieranie się jest grzechem, a życie pozbawione poczucia humoru nudą, dlatego też nie spodziewajcie się standardowych wynurzeń spod znaku „poznajcie moją historię”.

Jaką książkę zabrałbyś na „bezwładną” wyspę?

Na „bezwładnej” wyspie ciężko byłoby czytać, ale na bezludną zabrałbym książkę niemieckiego dziennikarza Tobiasa Rappa – „Zagubieni w dźwięku. Berlin, techno i technoturyści”.

Gdzie pracujesz zawodowo? Jakie masz hobby, zainteresowania?

Obecnie pracuję jako social media manager oraz redaktor w jednym z młodzieżowych czasopism. Zajmuje się również pisaniem artykułów o tematyce muzycznej i lifestyle’owej do różnych gazet i portali internetowych. Moje zainteresowania to pisanie (opowiadań, piosenek i wierszy) oraz muzyka. Uwielbiam zdobywać wiedzę na temat ulubionych artystów, gatunków muzycznych itp. Sam również próbuję sił w tworzeniu muzyki elektronicznej.

Masz żonę, dzieci, co robisz na co dzień?

Jestem kawalerem, nie mam dzieci. Na co dzień pracuję, odpoczywam, piję kawę z mlekiem, czytam książki, słucham muzyki, spędzam czas z bliskimi, krótko mówiąc "nudziarz ze mnie".

Czy jesteś programem komputerowym?

Jestem najbardziej ludzkim "programem komputerowym", jaki kiedykolwiek stworzono :)

Jaki smak lodów lubisz najbardziej?

Smak "trzy w jednym" czyli czekoladowo-pomarańczowo-truskawkowy.

Najbardziej kreatywny pomysł, jaki zrealizowałeś?

Miało to miejsce podczas ostatnich zajęć z autoprezentacji na studiach magisterskich. Naszym zadaniem było przedstawienie swojej osoby w najbardziej kreatywny i przebojowy sposób. Postanowiłem improwizować. Mimo ogromnej nieśmiałości, wyszedłem na środek sali jako pierwszy i zacząłem opowiadać o sobie niczym rasowy stand-uper. Znajomym z roku bardzo się to spodobało i zaczęli mi bić brawa, co było niezwykle miłe.

Na jakie pytanie nigdy byś nie odpowiedział?

Na takie, które przesadnie ingerowałoby w moją prywatność.

Kiedy pokażesz nam swoją twarz?

Patrzę nas Was z fotografii dołączonej do tego wywiadu :)

Czy znalazłeś już swoją bratnią duszę? Koniecznie wiedzieć muszę. Ostatnio pisałeś, że się zakochałeś, ale Ci nie wyszło, czy jakieś nowe szczęście do Ciebie przyszło?

Doceniam kreatywność Pani Julki :) Muszę jednak sprostować pewne informacje - jeszcze nie spotkałem tej jedynej, tak więc o zakochaniu nie mogło być mowy. Osobiście wychodzę z założenia, że prawdziwa miłość przychodzi do nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Czy masz swoją książkę-drogowskaz? Jeśli tak, to jaką?

Mam dwie. Są to książki ks. Jana Kaczkowskiego - "Życie na pełnej petardzie" oraz "Grunt pod nogami". Pierwsza to wywiad-rzeka, który przeprowadził z nim Piotr Żyłka, druga zaś stanowi zbiór kazań wygłoszonych przez księdza Jana w różnych kościołach na terenie Polski. Śp. ks. Kaczkowski adresował swój przekaz do każdego, kto pragnął zrozumieć, czym jest dobro. Często powtarzał, że wierzący nie mają na nie monopolu i najważniejsze to starać się o to, abyśmy byli wobec siebie w porządku, bez względu na wyznanie i podejście do życia.

Czy czujesz się spełniony w życiu? Jeśli nie, to co jest twoim priorytetem, celem?

Absolutnie nie. Myślę, że o spełnieniu można mówić dopiero wtedy, gdy suma naszych osiągnięć stanie się równa metryce. Często obserwuję moich rówieśników oraz młodszych kolegów, którzy przechwalają się wszystkim na prawo i lewo. Kluczem do sukcesu jest moim zdaniem pokora, ponieważ człowiek uczy się przez całe życie i na miano np. dobrego dziennikarza czy artysty pracuje praktycznie do końca swojej ziemskiej egzystencji. Priorytetem dla mnie jest szczęście moich bliskich. Mam też nadzieję, że w przyszłości uda mi się założyć własną rodzinę. Jeśli chodzi o cele w życiu zawodowym, to z pewnością chciałbym robić rzeczy kreatywne związane z dziennikarstwem i muzyką (np. prowadzić programy internetowe, pisać satyryczne felietony do gazet, popularyzować lata 90. w mediach, a także tworzyć utwory muzyczne). Marzy mi się również napisanie powieści, której bohaterem byłby poszukujący swojego miejsca we współczesnym świecie pisarz-romantyk.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Kwasy w pielęgnacji zimowej - które wybrać i jak ...

Kwasy to temat, który powraca z ogromnym echem jesienią i pozostaje z nami zazwyczaj przez całą zimę. Ta pora roku pozwala odrobinę zaszaleć ze składnikami ...

Pogotowie kosmetyczne - regeneracja skóry zimą

Zima to wyjątkowo trudny okres dla skóry, szczególnie tej wrażliwej, nadreaktywnej, czy suchej. Mróz, zmiany temperatury, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach ...

Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj ...

Mikołajki tuż tuż, został miesiąc do świąt więc to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę i w ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...