Wyjątkowa ochrona rzęs z płynami micelarnymi NIVEA

Makijaż oka zdecydowanie dodaje nam pewności siebie i dla większości Polek jest częścią codziennych zabiegów upiększających. Jednak to demakijaż stanowi jeden z najważniejszych elementów podczas codziennej pielęgnacji naszej skóry. A ta w okolicach oczu jest bardzo wrażliwa na zaniedbania w tym zakresie. Dlatego do dokładnego oczyszczania należy wybrać płyn, który nie tylko poradzi sobie ze zmyciem makijażu – także tego wodoodpornego, ale równocześnie będzie dbał o skórę wokół oczu i nasze rzęsy. Linia dwufazowych płynów micelarnych NIVEA w 100% spełnia te potrzeby!

WSTRZĄŚNIJ! USUŃ MAKIJAŻ BEZ POCIERANIA! I… CIESZ SIĘ CZYSTĄ SKÓRĄ!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś obudzić rano z ciemnymi podkówkami pod oczami? To pierwszy sygnał, że Twój kosmetyk nie radzi sobie ze zmyciem makijażu. Dobry płyn micelarny powinien zmywać make-up bez pocierania i naciągania delikatnej skóry wokół oczu. Dlatego warto wybrać taki, który bez problemów poradzi sobie ze zmyciem kosmetyków kolorowych, zwłaszcza tych wodoodpornych. Do zmywania makijażu najlepiej sprawdzi się DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU z wyciągiem z bławatka. Jedna z faz zawiera olejki, więc odpowiada za rozpuszczanie kosmetyków, druga pełni rolę emulgatora. Płyn dba o warstwę lipidową i wodną skóry, więc nie zaburza jej naturalnej fizjologii, a co więcej - odżywia rzęsy i dba o skórę wokół oczu!

W linii dwufazowych płynów micelarnych od NIVEA znajdziemy również PROFESJONALNY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU MicellAIR dedykowany specjalnie do zmywania długotrwałego i wodoodpornego makijażu. Dzięki swojej wyjątkowej formule z kompleksem MicerllAIR i ekstraktem z czarnej BIO herbaty łagodnie oczyszcza twarz, usta i oczy oraz dodatkowo chroni i dba o rzęsy. PIELĘGNUJĄCY DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU przeznaczony jest do nawet najbardziej wrażliwej cery, pielęgnuje również rzęsy i skórę okolic oczu.

Dzięki NIVEA możesz szaleć z makijażem do woli! Bez względu na to, który płyn micelarny wybierzesz, skuteczne, proste i szybkie oczyszczenie gwarantowane!

 • DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU
  Dwufazowy płyn do demakijażu oczu skutecznie usuwa nawet bardzo trwały tusz do rzęs, bez konieczności uporczywego pocierania powiek.
  15 zł / 125 ml

 • PROFESJONALNY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU MICELLAIR
  Profesjonalny płyn do demakijażu oczu, efektywnie
usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs.
  15 zł / 125 ml

 • PIELĘGNUJĄCY DWUFAZOWY PŁYN
DO DEMAKIJAŻU OCZU
  Pielęgnujący Dwufazowy Płyn do demakijażu oczu. Bez pocierania. Bez podrażnień. Wyjątkowo skuteczny i łagodny jednocześnie.
  15 zł / 125 ml
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...