W weselnym nastroju

Jak świat długi i szeroki wiadomo, że najlepsze komedie romantyczne to te, które kończą się weselem. Mamy więc dla Was małe zestawienie: 

 1. "Cztery wesela i pogrzeb"
  Hugh Grant, Andy McDowell i: cztery wesela i... pogrzeb. Klasyk z piękną piosenką Wet Wet Wet.
 2. "Wesele Muriel"
  Tytułowa, niezbyt atrakcyjna, Muriel, mieszka i pracuje w małym, australijskim miasteczku, a czas upływa jej na marzeniach o ślubie. Rewelacyjna rola Toni Colette i muzyka Abby w tle.
 3. "Mój chłopak się żeni"
  Krytyk kulinarny (Julia Roberts) zostaje zaproszona na ślub swojej "miłości". Wybranką jest młodziutka Kim (Cameron Diaz). Zaczyna się bezwzględna, ale jednocześnie przekomiczna, walka o faceta.
 4. "Powiedz tak"
  Jennifer Lopez w pełnej wdzięku komedii romantycznej, którą można oglądać i oglądać, i nigdy nie ma się dość. Mary, specjalistka od planowania ślubów, popełnia największą zbrodnię zawodową i... zakochuje się w narzeczonym swojej klientki.
 5. "Moje wielkie greckie wesele"
  Greczynka mieszkająca w USA spotyka nie Greka i... oboje muszą się zmierzyć z jej ogromną rodziną i bagażem kulturowym, który ta rodzina ze sobą niesie. Kupa śmiechu.
 6. "Seks w wielkim mieście"
  film Ach ta suknia, te buty, ta garderoba i niezapomniany moment na chwilę przed... wielką chwilą.
 7. "Rachel wychodzi za mąż"
  Jedyny dramat w tym towarzystwie. Kym (Anne Hathaway) opuszcza klinikę odwykową i jedzie do domu na ślub swojej starszej siostry Rachel. Kumulują się emocje i widzimy smutny obraz dysfunkcyjnej rodziny. Za rolę Kym Anne Hathaway została nominowana do Oskara.
 8. "27 sukienek"
  Etatowa druhna Katherine Heigl spotyka wreszcie faceta "szytego na miarę".
 9. "Ślubne wojny"
  Dwie przyjaciółki przez pomyłkę rezerwują swoje śluby na ten sam dzień i w tym samym miejscu, i... kończy się przyjaźń, a rozpoczyna wojna „na śmierć i życie”.
 10. "Confetti"
  Kolorowy magazyn o tematyce ślubnej, tytułowy "Confetti", organizuje konkurs na najbardziej oryginalny ślub. Stawką jest dom wart pół miliona funtów. Do walki przystępują trzy pary: miłośnicy musicalli, zapaleni tenisiści i naturyści, a  nad wszystkimi czuwa para wedding plannerów-gejów.

To nasze typy, a jakie są Wasze?

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja