Tu i Teraz by CAJMEL

W najnowszej kampanii Renee o nazwie „Tu i teraz by Cajmel" wzięła udział Karolina Ościk-Alama znana jako Cajmel. Właśnie ona wpasowuje się w klimat kampanii stworzonej w pięknej scenerii Bieszczad. Jest eteryczna, kobieca i bardzo delikatna. Jej uroda współgra z kolekcją, która utrzymana jest w klimacie vintage. W kolekcji jesiennej Renee znajdziemy golfy, mięsiste swetry, szerokie spodnie z wysokim stanem, ovesizowe płaszcze, botki z kwadratowym noskiem czy mocniejsze workery. Kampania Tu i Teraz by Cajmel przedstawia kolekcję, która jest nową, jesienną wersją klasycznych pasteli.

Cechują ją przede wszystkim: pastele w połączeniu z kolorami ziemi (brązami, beżami, głębokimi zieleniami), przytulne materiały (delikatne dla skóry - mowa np o swetrach),łączenie matowości z połyskiem (np. spodnie z połyskującej tafty w kontraście do mięciutkiego puchowego sweterka), Fasony OVERSIZE (luźne, wygodne – które nawiązują do trendu „komfort"), niektóre materiały użyte w kolekcji mają widoczną fakturę (np. prążki w sztruksie czy tkanina z "efektem 3D").

Kampania Renee Tu i Teraz by Cajmel utrzymana jest w tajemniczości, lekkości, przemyśleniach. By chwytać chwile, zatrzymać się i być Tu i Teraz. Bo Teraz jest ważne i Twoje. Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których czas pędzi nieubłaganie a społeczeństwo jest skupione na pędzie pracy i życia. Warto zatrzymać się, poczuć, zgłębić się i poznać siebie - Tu i teraz. Taka właśnie jesteś. Bądź sobą. Bądź Tu i Teraz.

Nie zmieniaj się, żyj szybko, ale doceniaj chwile, które wnoszą coś do naszego życia. Żyj szybko, aby zmieścić jak najwięcej chwil w jednym życiu.

Przyszłość? To coś, co powstaje w nas już dziś. Każda chwila wnosi coś do naszego życia. Jest, rodzi wspomnienia i...mija. Nastaje kolejna. Życie składa się z chwil, które tworzą nas i to, jacy jesteśmy, jak dobieramy i czujemy.

Żyjmy chwilą, chwytajmy ją. Bo jutra nie będzie na zawsze, a pozostanie tylko dzisiaj.

Jutra nie będzie na zawsze, pozostanie tylko dzisiaj. Daty i zegarki stworzył człowiek. A szczęśliwi czasu nie liczą. To my jesteśmy tymi, którzy tworzą i dysponują swoim czasem. To od nas zależy, jak go uporządkujemy, spędzimy, przeżyjemy.  Nie czekaj, chwile odchodzą zbyt szybko. Chwila trwa niewiele, ale to ile znaczy „niewiele" zależy od nas samych.

Każdy dzień jest kawałkiem historii, której nikt nie jest w stanie opowiedzieć do końca.

Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Kwasy w pielęgnacji zimowej - które wybrać i jak ...

Kwasy to temat, który powraca z ogromnym echem jesienią i pozostaje z nami zazwyczaj przez całą zimę. Ta pora roku pozwala odrobinę zaszaleć ze składnikami ...

Pogotowie kosmetyczne - regeneracja skóry zimą

Zima to wyjątkowo trudny okres dla skóry, szczególnie tej wrażliwej, nadreaktywnej, czy suchej. Mróz, zmiany temperatury, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach ...

Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj ...

Mikołajki tuż tuż, został miesiąc do świąt więc to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę i w ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...