Torebki do pieczenia firmy JAN Niezbędny

Nareszcie ktoś pomyślał o tym, że są rodziny większe niż 3-4-osobowe. Do tej pory brakowało mi na rynku dużych torebek do pieczenia. Różnego rodzaju rękawy, gdzie mogłam sama sobie rzekomo regulować ich długość, a więc pewnie tym samym i wielkość, nie spełniały moich oczekiwań. Najczęściej po prostu i tak w trakcie pieczenia pękały.

Torebki do pieczenia firmy JAN Niezbędny są przeznaczone również do tych „większych” pieczeni, czyli takich do 3 kg. Zapewniają, że mięso w nich upieczone, będzie soczyste i aromatyczne, a ponieważ nie dodajemy do niego tłuszczu, będzie również mniej kaloryczne. Torebek nie należy stosować w temp. powyżej 225 stopni C i oczywiście nie powinna dotykać ścianek piekarnika.

Są bardzo łatwe w użyciu, gdyż maja postać normalnej torebki foliowej – wkładamy więc do środka przyprawione mięso, nalewamy do środka troszkę wody, rosołu lub wina, zapinamy specjalnym dołączonym do opakowania klipsem i gotowe. Teraz już tylko wkładamy do nagrzanego piekarnika i czekamy na efekt naszej pracy. Jeśli lubimy pieczeń z chrupiącą skórką, chwilkę przed zakończeniem pieczenia trzeba otworzyć bądź naciąć torebkę.

Jednym z ważniejszych atutów Torebek do pieczenia firmy JAN Niezbędny jest to, że w trakcie pieczenia czy po wyjęciu z piekarnika, nie pękają. Wcześniej niejednokrotnie zdarzyło się, że pyszny sos, który powstawał w czasie pieczenia, rozlewał się po blasze. Tutaj nie tylko się nie rozlał, ale spokojnie mogłam, po wyjęciu mięsa, sos przelać z torebki do sosjerki.

Torebki do pieczenia firmy JAN Niezbędny odtąd na pewno na stałe będą gościły w mojej kuchni. Pieczeń bez stresu – to jest to, czego potrzebuje każda pani domu.

Joanna Hałuszkiewicz

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja