Torebki do pieczenia firmy JAN Niezbędny

Nareszcie ktoś pomyślał o tym, że są rodziny większe niż 3-4-osobowe. Do tej pory brakowało mi na rynku dużych torebek do pieczenia. Różnego rodzaju rękawy, gdzie mogłam sama sobie rzekomo regulować ich długość, a więc pewnie tym samym i wielkość, nie spełniały moich oczekiwań. Najczęściej po prostu i tak w trakcie pieczenia pękały.

Torebki do pieczenia firmy JAN Niezbędny są przeznaczone również do tych „większych” pieczeni, czyli takich do 3 kg. Zapewniają, że mięso w nich upieczone, będzie soczyste i aromatyczne, a ponieważ nie dodajemy do niego tłuszczu, będzie również mniej kaloryczne. Torebek nie należy stosować w temp. powyżej 225 stopni C i oczywiście nie powinna dotykać ścianek piekarnika.

Są bardzo łatwe w użyciu, gdyż maja postać normalnej torebki foliowej – wkładamy więc do środka przyprawione mięso, nalewamy do środka troszkę wody, rosołu lub wina, zapinamy specjalnym dołączonym do opakowania klipsem i gotowe. Teraz już tylko wkładamy do nagrzanego piekarnika i czekamy na efekt naszej pracy. Jeśli lubimy pieczeń z chrupiącą skórką, chwilkę przed zakończeniem pieczenia trzeba otworzyć bądź naciąć torebkę.

Jednym z ważniejszych atutów Torebek do pieczenia firmy JAN Niezbędny jest to, że w trakcie pieczenia czy po wyjęciu z piekarnika, nie pękają. Wcześniej niejednokrotnie zdarzyło się, że pyszny sos, który powstawał w czasie pieczenia, rozlewał się po blasze. Tutaj nie tylko się nie rozlał, ale spokojnie mogłam, po wyjęciu mięsa, sos przelać z torebki do sosjerki.

Torebki do pieczenia firmy JAN Niezbędny odtąd na pewno na stałe będą gościły w mojej kuchni. Pieczeń bez stresu – to jest to, czego potrzebuje każda pani domu.

Joanna Hałuszkiewicz

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja