Szampony ze składnikami pochodzącymi z polskich łąk i lasów

Czerpiąc z bogactwa polskiej natury, wykorzystując dobroczynne działanie wyciągów ziołowych i roślinnych, powstała linia pielęgnacyjna do włosów Barwa Ziołowa: Pokrzywa, Czarna Rzepa, Brzoza, Skrzyp Polny, Rumianek, Tatarak-Chmiel.

Składniki te  znane są od pokoleń, tradycyjnie znajdowały się w apteczkach, kuchniach i ..
 i kosmetyczkach naszych Babć.  Korzystając z tej bezcennej wiedzy i doświadczeń powstały szampony odpowiadające potrzebom różnych rodzajów włosów. Od tych nadmiernie przetłuszczających się, słabych lub dla potrzeb włosów jasnych, podkreślających ich kolor.Krystalicznie czyste szampony, pozostawiają skórę głowy i włosy dobrze oczyszczone 
i przygotowane do kolejnego etapu pielęgnacji.  Teraz w nowych opakowaniach, które forma i kolorem nawiązują do tradycyjnych flakonów.

BARWA ZIOŁOWA 

Szampon czarna rzepa
Włosy osłabione, z tendencją do łupieżu
POJEMNOŚĆ 250ml; CENA: około 4 PLN

Szampon Czarna Rzepa Barwa Ziołowa to krystalicznie czysty szampon, którego receptura została zaczerpnięta z tradycyjnej, ludowej mądrości.

Przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów osłabionych z tendencją do łupieżu. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany nadaje imjedwabisty połysk i zdrowy wygląd. Posiada delikatne składniki myjące.

Składniki aktywne:ekstrakt z czarnej rzepy – bogaty w witaminy i składniki mineralne wzmacnia włosy, zmniejsza przetłuszczanie, skutecznie likwiduje łupież i zapobiega jego powstawaniu.

BARWA ZIOŁOWA  
Szampon pokrzywowy
Włosy przetłuszczające się
POJEMNOŚĆ 250ml; CENA: około 4 PLN

Szampon Pokrzywowy Barwa Ziołowa to krystalicznie czysty szampon,którego receptura została zaczerpnięta z tradycyjnej, ludowej mądrości.

Przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, zwiększa ich puszystość i witalność. Posiada delikatne składniki myjące.

Składniki aktywne:ekstrakt z liści pokrzywy – bogaty w witaminy i składniki mineralne działa przeciwłojotokowo i wzmacniająco na cebulki włosów.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja