Szampony ze składnikami pochodzącymi z polskich łąk i lasów

Czerpiąc z bogactwa polskiej natury, wykorzystując dobroczynne działanie wyciągów ziołowych i roślinnych, powstała linia pielęgnacyjna do włosów Barwa Ziołowa: Pokrzywa, Czarna Rzepa, Brzoza, Skrzyp Polny, Rumianek, Tatarak-Chmiel.

Składniki te  znane są od pokoleń, tradycyjnie znajdowały się w apteczkach, kuchniach i ..
 i kosmetyczkach naszych Babć.  Korzystając z tej bezcennej wiedzy i doświadczeń powstały szampony odpowiadające potrzebom różnych rodzajów włosów. Od tych nadmiernie przetłuszczających się, słabych lub dla potrzeb włosów jasnych, podkreślających ich kolor.Krystalicznie czyste szampony, pozostawiają skórę głowy i włosy dobrze oczyszczone 
i przygotowane do kolejnego etapu pielęgnacji.  Teraz w nowych opakowaniach, które forma i kolorem nawiązują do tradycyjnych flakonów.

BARWA ZIOŁOWA 

Szampon czarna rzepa
Włosy osłabione, z tendencją do łupieżu
POJEMNOŚĆ 250ml; CENA: około 4 PLN

Szampon Czarna Rzepa Barwa Ziołowa to krystalicznie czysty szampon, którego receptura została zaczerpnięta z tradycyjnej, ludowej mądrości.

Przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów osłabionych z tendencją do łupieżu. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany nadaje imjedwabisty połysk i zdrowy wygląd. Posiada delikatne składniki myjące.

Składniki aktywne:ekstrakt z czarnej rzepy – bogaty w witaminy i składniki mineralne wzmacnia włosy, zmniejsza przetłuszczanie, skutecznie likwiduje łupież i zapobiega jego powstawaniu.

BARWA ZIOŁOWA  
Szampon pokrzywowy
Włosy przetłuszczające się
POJEMNOŚĆ 250ml; CENA: około 4 PLN

Szampon Pokrzywowy Barwa Ziołowa to krystalicznie czysty szampon,którego receptura została zaczerpnięta z tradycyjnej, ludowej mądrości.

Przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, zwiększa ich puszystość i witalność. Posiada delikatne składniki myjące.

Składniki aktywne:ekstrakt z liści pokrzywy – bogaty w witaminy i składniki mineralne działa przeciwłojotokowo i wzmacniająco na cebulki włosów.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak zbadać wiosenne alergie?

Do wysokiej częstości występowania alergii, z jednej strony przyczynia się większa higiena i sterylność, a z drugiej duże zanieczyszczenie powietrza i narażenie ...

Które miejsca ciała perfumować

Coco Chanel mawiała, perfumuj się tam, gdzie chcesz być całowana. Sama wchodziła w chmurę rozpylonego zapachu, by ten osiadł na skórze, ubraniu i ...

Sneakery - jak je nosić zimą?

Chociaż za oknem chłodno i ponuro nie musisz rezygnować z wygodnego, sportowego obuwia. Wręcz przeciwnie, sneakery to absolutny hit sezonu, dlatego muszą się ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja