Syoss, odżywka do włosów farbowanych

Koniecznym produktem do pielęgnacji moich długich, gęstych i kręconych włosów jest odżywka, będąca dopełnieniem szamponu. Wraz z szamponem firmy SYOSS, używałam odżywki SILIKONE FREE COLOR & VOLUME z serii PROFESSIONAL PERFORMANCE, przeznaczonej do włosów farbowanych i z pasemkami.

Odżywka zamknięta jest w plastikowej, nieprzezroczystej butelce o pojemności 500 ml. Butelka zamykana jest na klik, otworek, przez który wydostaje się produkt, jest idealnej wielkości. Butelka jest miękka, a więc łatwo za niej wydostać produkt. Na butelce zamieszczono informacje dotyczące odżywki, składu, daty ważności.

Odżywka jest gęsta, a zarazem lekka, koloru białego. Łatwo rozprowadza się na włosach, nie spływa z włosów. Zapach przyjemny, delikatny, pozostaje na włosach. Odżywkę nakładałam po umyciu włosów szamponem SILIKONE FREE COLOR & VOLUME, pozostawiając ją na włosach ok. 5-7 minut. Następnie ją spłukiwałam.

Główne zadania tej odżywki to ułatwienie rozczesywania włosów oraz ochrona koloru bez obciążania. Odżywka ta zdecydowanie ułatwia rozczesanie splątanych włosów, wygładza je, przez to są mniej niesforne. Po jej zastosowaniu włosy są miękkie, lekkie. Fakt, że odżywka ta nie posiada w swoim składzie silikonów, parabenów i parafin, powoduje, że włosy nie są obciążone.

Przy regularnym jej używaniu, włosy są lśniące, pełne blasku, a kolor bardziej intensywny. Jestem także zadowolona z faktu, że odżywka ta nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów.

Odżywkę tę można dostać w drogeriach za ok. 15 zł. Myślę, że warto, bo jest ona w miarę wydajna.

Patrycja Miczek

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Spierzchnięte usta? – Nigdy więcej!

Zima, chociaż ma wiele uroków, niekoniecznie jest ulubioną porą roku dla skóry. Nie tylko ujemne temperatury na zewnątrz, ale również suche powietrze w domach, ...

Zimowa pielęgnacja – 3 kroki do pięknej skóry

W okresie zimowym skóra wymaga od nas większego poświęcenia i odpowiedniej pielęgnacji. Mróz, nieprzyjemny wiatr i suche powietrze w domach sprawiają, że skóra ...

Jak dbać o skórę naczynkową? Te zasady musisz znać!

Posiadaczki skóry naczynkowej nie mają łatwego zadania jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Początkowo występujące zaczerwienienie jest przemijające, ale ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja