Róż, który pachnie kokosem…

Prasowany róż JOKO pochodzi z kolekcji Finish Your Make Up. Opakowanie jest typowe dla większości róży: okrągłe, plastikowe z przezroczystym wieczkiem. Pojemność to 5g. Odcień, który posiadam jest oznaczony numerem 4. Kolor jest na tyle ciekawy, że można go użyć i do konturowania kości policzkowych, a także jako typowy róż nałożony na szczyty kości policzkowych. Odcień przypomina „brudnej” brzoskwini ze złotą poświatą.

Róż nie ma typowych drobinek; w niewielkim stopniu mieni się w słońcu. Ma aksamitną, miękką konsystencję. Bardzo dobrze przylega do pędzla. Jednak, gdy aplikowałam produkt na policzki, musiałam nakładać kilka warstw, ponieważ róż był słabo widoczny. Pigmentacja jest tylko dobra, gdy dotkniemy kosmetyku opuszkami palców. Nanoszony pędzlem, intensywność pigmentu w połowie traci się . Ze względu na „miękką” konsystencję  róż odrobinę pyli. 

Zazwyczaj nie wącham tego typu kosmetyków, jednak produkt ten zaskoczył mnie swoim zapachem. Pachnie… wiórkami kokosowymi. To przyjemny akcent  podczas używania produktu.

Trwałość rumieńców  uzyskanych przy pomocy różu  nie jest nadzwyczajna. Intensywność koloru blednie z każdą godziną. Pod koniec dnia  produkt był praktycznie niewidoczny na policzkach. 

W związku z koniecznością nanoszenia kilku warstw, wydajność kosmetyku nie powala. Używając go przez tydzień, zauważyłam na powierzchni lekkie wgłębienie. 

Moja ocena: 3+/5

Cena: ok. 15zł.
Dostępność: drogerie on line, stacjonarnie  

Magdalena Dolińska

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja