Róż, który pachnie kokosem…

Prasowany róż JOKO pochodzi z kolekcji Finish Your Make Up. Opakowanie jest typowe dla większości róży: okrągłe, plastikowe z przezroczystym wieczkiem. Pojemność to 5g. Odcień, który posiadam jest oznaczony numerem 4. Kolor jest na tyle ciekawy, że można go użyć i do konturowania kości policzkowych, a także jako typowy róż nałożony na szczyty kości policzkowych. Odcień przypomina „brudnej” brzoskwini ze złotą poświatą.

Róż nie ma typowych drobinek; w niewielkim stopniu mieni się w słońcu. Ma aksamitną, miękką konsystencję. Bardzo dobrze przylega do pędzla. Jednak, gdy aplikowałam produkt na policzki, musiałam nakładać kilka warstw, ponieważ róż był słabo widoczny. Pigmentacja jest tylko dobra, gdy dotkniemy kosmetyku opuszkami palców. Nanoszony pędzlem, intensywność pigmentu w połowie traci się . Ze względu na „miękką” konsystencję  róż odrobinę pyli. 

Zazwyczaj nie wącham tego typu kosmetyków, jednak produkt ten zaskoczył mnie swoim zapachem. Pachnie… wiórkami kokosowymi. To przyjemny akcent  podczas używania produktu.

Trwałość rumieńców  uzyskanych przy pomocy różu  nie jest nadzwyczajna. Intensywność koloru blednie z każdą godziną. Pod koniec dnia  produkt był praktycznie niewidoczny na policzkach. 

W związku z koniecznością nanoszenia kilku warstw, wydajność kosmetyku nie powala. Używając go przez tydzień, zauważyłam na powierzchni lekkie wgłębienie. 

Moja ocena: 3+/5

Cena: ok. 15zł.
Dostępność: drogerie on line, stacjonarnie  

Magdalena Dolińska

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja