Revlon Nail Enamel 675 All Fired Up

Klasycznej czerwieni na paznokciach nigdy dość. Choć mam już kilka buteleczek w tym kolorze w swojej kolekcji, to jakoś każda nowa kusi równie mocno ;) Tym właśnie sposobem trafił do mnie niedawno lakier firmy Revlon, w odcieniu strażackiej czerwieni - 675 All Fired Up.

Lakier zamknięto w typowej dla marki lekko stożkowatej buteleczce o pojemności 14,7 ml. To sporo, ja osobiście preferuję mniejsze – lubię urozmaicenie i często zmieniam kolor na paznokciach – wolę zatem kupić więcej małych lakierów niż tylko kilka a sporych;)

Pędzelek jest smukły i cienki, bez problemu się nim manewruje. Ładnie dolega do płytki paznokcia tworząc wachlarz, dzięki czemu umalowanie jednego to trzy precyzyjne ruchy. Rękojeść również jest długa, wygodnie trzyma się ją w dłoni.

Konsystencja lakieru jest idealna - lekko żelowa w swej formie. Nie spływa podczas aplikacji, nie smuży i ma dobre krycie. Już jedna warstwa wystarcza aby pokryć paznokieć zdecydowanym i równomiernym kolorkiem.

Często na tym poprzestaję, choć gdy w planach mam większe wyjście nakładam dwie warstwy – wtedy kolor jest mocny i intensywny. Dużym plusem lakieru jest jego błyskawiczne wysychanie, praktycznie zaraz po skończeniu pierwszego malowania można czynność powtórzyć.

Lakier ma piękny i subtelny połysk, który utrzymuje się cały czas, nie matowieje wraz z jego upływem. Co do trwałości również nie jest najgorzej. W idealnym stanie wytrzymuje ok. 3 dni, po tym czasie zaczynają się lekko i powoli ścierać końcówki. Nie rzuca się to w oczy, lakier nie schodzi całymi płatami, nie odpryskuje. Top coat przedłuża jego trwałość o ok. 2 dni.

W palecie dostępnych jest kilkadziesiąt odcieni, a więc jest w czym wybierać. Wart uwagi jest fakt że formuła nie zawiera szkodliwego toulenu i formaldehydu. Cena ok. 20 zł. Niby sporo, ale warto pamiętać że lakieru jest naprawdę sporo. Polecam!

Moja ocena: 4,5 / 5

Agnieszka Wysocka

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak zbadać wiosenne alergie?

Do wysokiej częstości występowania alergii, z jednej strony przyczynia się większa higiena i sterylność, a z drugiej duże zanieczyszczenie powietrza i narażenie ...

Które miejsca ciała perfumować

Coco Chanel mawiała, perfumuj się tam, gdzie chcesz być całowana. Sama wchodziła w chmurę rozpylonego zapachu, by ten osiadł na skórze, ubraniu i ...

Sneakery - jak je nosić zimą?

Chociaż za oknem chłodno i ponuro nie musisz rezygnować z wygodnego, sportowego obuwia. Wręcz przeciwnie, sneakery to absolutny hit sezonu, dlatego muszą się ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja