Rainbow Eye Liner, Kolorowy eyeliner (Nouba)

Ostatnio rozkochałam się w eye linerach :) To dążenie do perfekcji przy malowaniu każdej jednej kreski jest naprawdę wciągające;)

W mojej kosmetyczce w związku z tym pojawił się kolejny tego typu produkt - tęczowy liner marki Nouba, kolor 33 - grafit z delikatnie mieniącymi się kolorowymi drobinkami.

Produkt zamknięty został w przezroczyste prostokątne opakowanie, co jest niezwykle praktyczne gdyż na bieżąco śledzić możemy jaka jego ilość nam jeszcze została. Zakrętka nie jest śliska, mam wrażenie jakby była lekko podgumowana, dzięki czemu nie ma problemu z odkręcaniem.

Pędzelek nie należy do najcieńszych, miałam z początku wątpliwości czy będzie sobie radził z namalowaniem cieniutkich kreseczek, ale jak się okazało były one bezpodstawne. Kilkoma pociągnięciami możemy wyczarować zarówno kreski ledwo muskające powiekę, jak i te bardziej podkreślające oko. Liner po nałożeniu szybko zasycha, nie odbija się na powiece i nie osypuje. Jest niezwykle trwały, wytrzymuje dobrych kilka godzin bez najmniejszych nawet poprawek, nie rozmazuje się.

Zmywa się również bezproblemowo, oczywiście odpowiednim produktem do demakijażu. Dzięki delikatnie połyskującym drobinkom tusz można stosować praktycznie z każdym kolorem cieni. W słońcu/świetle mienią się one delikatnie, wydobywając głębię koloru. Nie dają przy tym tandetnego, kiczowatego efektu.

Generalnie jestem bardzo zadowolona z tęczowego eye linera Nouby i już mnie kusi aby sięgnąć po inne, bardziej soczyste kolorki, a jest w czym wybierać :)

Zalety:

  • praktyczne przezroczyste opakowanie
  • łatwa aplikacja
  • szybko zasycha
  • nie rozmazuje się
  • trwałość
  • delikatnie mieniące się drobinki wydobywają głębię koloru
  • miły zapach
  • szeroka gama kolorystyczna

Wady:

  • brak

moja ocena: 5/5

Agnieszka Wysocka

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
3 uciążliwe problemy z włosami, które możesz ...

Kondycja włosów i ich wygląd zależy od wielu czynników. Wpływa na nie przede wszystkim pielęgnacja, odpowiednia dieta, ale również Twój tryb życia. Często ...

Jedziesz na majówkę? Nie zapomnij tego zabrać

Niebawem majówka i kilka dni zasłużonego wypoczynku. Sprawdź, co może ci się przydać w mieście, a co, jeśli wyjeżdżasz na łono natury. Jak to się mówi: ...

Jak zbadać wiosenne alergie?

Do wysokiej częstości występowania alergii, z jednej strony przyczynia się większa higiena i sterylność, a z drugiej duże zanieczyszczenie powietrza i narażenie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja