Profesjonalny wybór dla zdrowia skóry – Dr Skin Clinic

Skóra to jeden z największych i najinteligentniejszych organów naszego ciała. Chroni nas przed światem zewnętrznym, jestem naszym zmysłem dotyku, reguluje temperaturę, od jej kondycji zależy jak wyglądamy. Pełni wiele pomocnych funkcji dla organizmu. Codziennie pilnuje naszego bezpieczeństwa i wyglądu, abyśmy w pełni cieszyli się życiem. Jest „doktorem” i „ekranem” naszego ciała, który odzwierciedla wszystko co się w nim dzieje.

Dr Skin Clinic to ambasador skóry, który głosem ekspertów podpowiada nam jak troszczyć się o nią, aby odpłaciła nam blaskiem i zdrowym młodym wyglądem przez wiele lat!To zupełnie nowy wymiar kosmetyki profesjonalnej promującej holistyczne podejście do pielęgnacji podparte wiedzą i doświadczeniem ekspertów z laboratorium badawczo-rozwojowego BANDI Cosmetics, które od ponad 30 lat tworzy zaawansowane formuły dla profesjonalistów.

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA W 4 KROKACH
Wykorzystaj synergię działania kosmetyków z 4 etapów pielęgnacji, tak jak robią to profesjonaliści podczas zabiegów kosmetycznych:

ETAP I  - OCZYSZCZANIE
Demakijaż i oczyszczanie stanowią pierwszy, podstawowy i niezbędny etap każdej pielęgnacji. Dokładnie oczyszczana z makijażu oraz innych zanieczyszczeń cera staje się czysta, gładka, o przywróconym właściwym pH, wzmocnionym mikrobiomie, gotowa do dalszych etapów pielęgnacji.

ŻEL OCZYSZCZANIE, Cena detaliczna: 39 zł/230 ml
5,5%, Gliceryna i symbiotyki + 1% koncentrat aloesowy
 • Co go wyróżnia? Zawiera delikatne dla skóry składniki oczyszczające, glicerynę, a także kompleks synbiotyków (pre- i probiotyki), który wzmacnia naturalną ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Wzbogacony o nawilżająco-kojący koncentrat aloesowy oczyszcza i pielęgnuje cerę.
 • Co robi dla skóry? oczyszcza bez efektu przesuszenia i uczucia ściągnięcia naskórka, wspiera odbudowę naturalnej równowagi bariery ochronnej mikroflory skóry, chroni prawidłowy poziom nawilżenia naskórka, nie narusza fizjologicznego pH skóry
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery niezależnie od wieku.

MASŁO MYCIE I DEMAKIJAŻ, Cena detaliczna: 42 zł/90 ml
77% Emolienty + Witamina E i olej z owoców leśnych 2,5%

 • Co go wyróżnia? Zawiera wyłącznie delikatne dla skóry składniki oczyszczające, regenerującą witaminę E oraz nawilżający olej z owoców leśnych. Usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust, a także zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Wygładza i wspiera naturalne nawilżenie cery.
 • Co robi dla skóry? usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust, oczyszcza bez efektu przesuszenia i uczucia ściągnięcia naskórka, wygładza i nawilżanie narusza fizjologicznego pH skóry
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery, szczególnie skłonnej do podrażnień.

MGIEŁKA TONIZOWANIE, Cena detaliczna: 39 zł/230 ml
5% CICA ekstrakt + 3% trehaloza

 • Co ją wyróżnia? Zawiera ekstrakt z Centella asiatica, trehalozę oraz kompleks synbiotyków (pre- i probiotyki). Tonizuje, wzmacnia naturalną ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi, nawilża, koi i odświeża. Forma mgiełki ułatwia stosowanie w ciągu dnia.
 • Co robi dla skóry? tonizuje (przywraca fizjologiczne pH na powierzchni skóry) wzmacnia naturalny mikrobiom skóry, nawilża, koi i odświeża, redukuje uczucie napięcia naskórka
 • Wskazania: Polecana do każdego rodzaju cery, szczególnie skłonnej do podrażnień.
ETAP II - PEELING
Peeling skóry ma ogromne znaczenie w profesjonalnej pielęgnacji. Usuwa martwy naskórek,  dogłębnie oczyszcza tzw. pory skóry. Pobudza i usprawnienia odbudowę komórkową oraz przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z następnie stosowanych etapów pielęgnacji.

PEELING ENZYMATYCZNY ZŁUSZCZANIE, Cena detaliczna: 55 zł/50 ml
3 % keratolina + 3% fermentowany ekstrakt z papai

 • Co go wyróżnia? Zawiera unikatowe połączenie złuszczającej keratoliny i fermentowanego ekstraktu z papai oraz kojąco-nawilżającej alantoiny. Delikatny, a jednocześnie aktywny peeling, pozostawia skórę ukojoną, jaśniejszą i nawilżoną. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i zapewnia efekt odświeżonej cery. Potęguje efektywność równolegle stosowanych kosmetyków.
 • Co robi dla skóry? złuszcza nadmierną warstwę rogową naskórka, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych skóry, wygładza powierzchnię naskórka, koi i nawilża, wzmacnia skuteczność równolegle stosowanych kosmetyków, redukuje skłonność do niedoskonałości i widoczność tzw. porów skóry, poprawia koloryt, pozostawia cerę bardziej promienną, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek - nadaje efekt „odświeżenia cery”
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery, szczególnie z ziemistym, szarym kolorytem, nadmierną warstwą rogową naskórka, zablokowanymi ujściami gruczołów łojowych skóry.

PEELING KWASOWY REWITALIZACJA, Cena detaliczna: 69 zł/30 ml
5% Kwas migdałowy 10% Polihydroksykwasy

 • Co go wyróżnia? Zawiera połączenie poprawiającego koloryt cery kwasu migdałowego z delikatnie złuszczającymi polihydroksykwasami. Wielokierunkowe działanie preparatu umożliwia szybką, a także długotrwałą poprawę wyglądu skóry i efekt widocznej rewitalizacji.
 • Co robi dla skóry? poprawia koloryt cery oraz rozjaśnia przebarwienia, redukuje widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz rozświetla, wygładza, odświeża i delikatnie złuszcza naskórek, odmładza wygląd skóry, poprawia napięcie i nawilżenie cery, redukuje skłonność do zaskórników i niedoskonałości, zmniejsza widoczność rozszerzonych tzw. porów skóry
 • Wskazania: Polecany do skóry zmęczonej, szarej, wymagającej odświeżenia i rewitalizacji

PEELING KWASOWY TRĄDZIK, Cena detaliczna: 59 zł/30 ml
7% Kwas migdałowy 2% Kwas salicylowy

 • Co go wyróżnia? Zawiera oczyszczający tzw. pory skóry kwas salicylowy, którego działanie redukujące niedoskonałości jest wzmocnione o rozjaśniający przebarwienia kwas migdałowy. A ektoina zastosowana w peelingu wspiera prawidłową odbudowę bariery ochronnej skóry. Preparat przeznaczony do złuszczania nadmiernej warstwy rogowej naskórka w przypadku cer skłonnych do niedoskonałości i przebarwień.
 • Co robi dla skóry? delikatnie złuszcza naskórek, odblokowuje i oczyszcza ujścia gruczołów łojowych skóry, redukuje niedoskonałości i zaskórniki, zmniejsza nadmierne przetłuszczanie się cery, przyspiesza wyrównanie kolorytu cery po niedoskonałościach
 • Wskazania: Polecany do skóry z niedoskonałościami, zaskórnikami, przebarwieniami, a także do cery przetłuszczającej się.

ETAP III - BOOST
Dokładnie oczyszczona i podbudzona skóra gotowa jest na silne uderzenie, czyli boost. Preparaty z maksymalnym, efektywnym stężeniem składników aktywnych, o zwiększonej skuteczności, która przynosi wyraźnie zauważalne efekty.

BOOSTER ODMŁADZANIE, Cena detaliczna: 89 zł/30 ml
1% Retinoidy

 • Co go wyróżnia? Zawiera nowej generacji kompleks retinoidów (ester kwasu retinowego, retinol, palmitynian retinylu), który jest jednym z najskuteczniej odmładzających wygląd skóry składników aktywnych stosowanych w kosmetologii. Booster działa intensywnie przeciwstarzeniowo, umożliwia silną odnowę komórkową, dzięki czemu odwraca skutki procesu starzenia się skóry.
 • Co robi dla skóry? poprawia gęstość, jędrność, elastyczność, napięcie i gładkość skóry, wyrównuje koloryt cery, zmniejsza zarówno płytkie jak i głębokie zmarszczki, poprawia owal twarzy, wyraźnie odmładza wygląd skóry, działa przeciwstarzeniowo, rozjaśnia przebarwienia, redukuje skłonności do niedoskonałości, zmniejsza widoczność tzw. porów skóry
 • Wskazania: Polecany do skóry o obniżonej gęstości, jędrności i elastyczności, wymagającej globalnego odmłodzenia.

BOOSTER ROZJAŚNIANIE, Cena detaliczna: 69 zł/30 ml
15% Witamina C + 5% glukonolakton

 • Co go wyróżnia? Zawiera największą zalecaną dawkę stabilnej witaminy C (15% Sodium Ascorbyl Phosphate), która w pełni przekształca się w skórze w kwas askorbinowy (aktywna forma witaminy C) Zaawansowane połączenie z glukonolaktonem umożliwia poprawę kolorytu, rozjaśnienie przebarwień, działanie przeciwzmarszczkowe oraz redukcję zaczerwienień. Odmładza wygląd skóry, także pod oczami.
 • Co robi dla skóry? poprawia koloryt, rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza drobne zmarszczki, poprawia jędrność, przywraca młodszy i wypoczęty wygląd, poprawia nawilżenie cery, zmniejsza widoczność cieni pod oczami, redukuje efekt ścieńczenia skóry wokół oczu
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaj cery wymagającej poprawy kolorytu i odmłodzenia z przebarwieniami, zaczerwienieniami, drobnymi zmarszczkami.

BOOSTER TRĄDZIK, Cena detaliczna: 59 zł/30 ml
2% Kwas salicylowy, 0.3% destylat olejku z drzewa herbacianego

 • Co go wyróżnia? Zawiera terpinen-4-ol, jeden z najefektywniejszych składników olejku z drzewa herbacianego, który ma właściwości ograniczające rozwój bakterii wywołujących trądzik. Kwas salicylowy zmniejsza powstawanie niedoskonałości, a ektoina nawilża i wzmacnia barierę ochronną skóry.
 • Co robi dla skóry? redukuje niedoskonałości i zaskórniki, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych skóry, redukuje nadmierne przetłuszczanie się cery, zmniejsza widoczność tzw. porów skóry, przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości bez przesuszenia skóry
 • Wskazania: Polecany do cery z niedoskonałościami, nadmierne przetłuszczającej się, z zaskórnikami, rozszerzonymi tzw. porami skóry.

BOOSTER ZMARSZCZKI, Cena detaliczna: 59 zł/30 ml
4% Peptydy

 • Co go wyróżnia? Zawiera wysokie stężenie najnowszej generacji przeciwzmarszczkowych peptydów sygnałowych: Matrixyl® Morphomics™ oraz Matrixyl® Synthe’6™, jednych z najskuteczniejszych składników aktywnych redukujących nawet głębokie zmarszczki. Odmładza wygląd skóry, także pod oczami.
 • Co robi dla skóry? redukuje i spłyca zmarszczki, „mimiczne” (marionetki, nosowo-wargowe, między brwiami oraz kurze łapki), poprawia kontur twarzy, opóźnia powstawanie kolejnych zmarszczek, poprawia wygląd skóry natychmiast po użyciu
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery z widocznymi zmarszczkami, również głębokimi. Zapewnia aktywną profilaktykę przeciwzmarszczkową.

ETAP IV - KREM
Ostatni etap to absolutne „must have” pielęgnacji. Krem chroni skórę, dostarcza jej niezbędnych składników aktywnych, nawilża, koi, uelastycznia i wygładza. Dla wzmocnienia efektywności dodaj kilka kropli ulubionego boostera.

KREM INTENSYWNE NAWILŻANIE, Cena detaliczna: 69 zł/50 ml
2% Niacynamid + 0,5% kwas hialuronowy

 • Co go wyróżnia? Zawiera przeciwzmarszczkowy niacynamid, który wyrównuje koloryt oraz usprawnia regenerację uszkodzonej bariery naskórkowej. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego o bardzo małej cząsteczce zdolnej do wnikania w naskórek, szybko nawilża oraz poprawia elastyczność skóry. Glikozaminoglikany poprawiają długoterminową zdolność do kumulacji wody w naskórku. Lekki, niekomedogenny (nie zatyka tzw. porów skóry) krem nawilżający, wzbogacony o działanie przeciwstarzeniowe.
 • Co robi dla skóry? Intensywnie, natychmiast i długotrwale nawilża (24h) długofalowo poprawia kumulację wody w naskórku, poprawia elastyczność, jędrność i gładkość skóry, redukuje drobne zmarszczki, poprawia koloryt, przywraca wypoczęty wygląd cery, przedłuża trwałość makijażu (doskonały pod makijaż, ułatwia jego rozprowadzanie)
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery, wymagającej nawilżenia, ze zmarszczkami o nierównym kolorycie.

KREM INTENSYWNA OCHRONA SPF50, Cena detaliczna: 69 zł/50 ml
2% Nniacynamid + SPF50

 • Co go wyróżnia? Zawiera filtry chroniące przed uszkodzeniami skóry wynikającymi z promieniowania UV oraz przeciwzmarszczkowy niacynamid o właściwościach poprawiających koloryt cery. Krem przeciwdziała powstawaniu oraz aktywnie zmniejsza przebarwienia, zmarszczki i przesuszenie.
 • Co robi dla skóry? chroni przed promieniowaniem UVA, UVB i VIS, poprawia i wyrównuje koloryt cery, przeciwdziała powstawaniu i rozjaśnia istniejące przebarwienia, redukuje i przeciwdziała powstawaniu przedwczesnych zmarszczek
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery wymagającej poprawy nawilżenia, ze zmarszczkami i przebarwieniami. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

KREM POD OCZY ODMŁADZANIE, Cena detaliczna: 59 zł/30 ml
3% peptydy + 1% kofeina

 • Co go wyróżnia? Zawiera najwyższe zalecane stężenie peptydów, które działają silnie przeciwzmarszczkowo. Krem jest wzbogacony o kofeinę zmniejszającą widoczność cieni pod oczami oraz wygłądzające oleje roślinne. Krem ma właściwości intensywnie nawilżające i odżywcze, jednocześnie jego lekka formuła pozwala na stosowanie rano pod makijaż i wieczorem.
 • Co robi dla skóry? redukuje zmarszczki wokół oczu (mimiczne oraz wynikające z przesuszenia), poprawia jędrność i elastyczność skóry, zmniejsza widoczność cieni pod oczami, poprawia nawilżenie i wygładzenie naskórka, redukuje przesuszenie i objawy ścieńczenia skóry, odżywia i regeneruje skórę wokół oczu
 • Wskazania: Polecany do każdego rodzaju cery, ze zmarszczkami wokół oczu i cieniami.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...