Prezenty pachnące uwodzeniem

 • Olejek feromonowy do masażu, pieszczot i zabaw erotycznych

K2 Pheromones to pierwszy i na razie jedyny na świecie, naturalny olejek erotyczny, oparty w 100% na wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Nie zawiera silikonów, perfum, konserwantów, ani przeciwutleniaczy. Nowy olejek do masażu erotycznego posiada dwa najlepiej przebadane feromony ludzkie: Androstadienon oraz Estratetraenol, które według badań zwiększają podniecenie seksualne aż o 200 procent w porównaniu do placebo. K2 Pheromones osiąga swą maksymalną moc stymulacyjną w ciągu kilkunastu minut. Dzieje się tak, gdyż feromony emitowane przez ludzkie ciało w podprogowy sposób pobudzają organ VNO, zwiększając stopniowo podniecenie seksualne i potęgując doznania erotyczne.

Cena 172 zł.

 • Atrakcyjność zamknięta w butelce

Jeśli korzystasz z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinieneś mieć coś jeszcze. Feromony Pheromax są nie tylko świetnym dodatkiem do zwykłych perfum, bo pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, ale wysyłają też sygnały o naszej gotowości seksualnej. Pheromax jest określany, jako produkt klasy Hi-tech - gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów na poziomie 0,035%. Zawieradwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon) oraz nowy, niedawno odkryty Androstadienon. Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym, wzrasta spontaniczność, błyskotliwość, a także pewność siebie osoby go stosującej.

Cena 269zł.

 • Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim

BTB for Man to zapach prawdziwego mężczyzny. BTB woman z kolei to woń uwodzicielskiej kobiety. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że otoczenie postrzega Cię, jako osobę stanowczą i dominującą.

Jak działa BTB?
BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt i zainteresowanie innych ludzi. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ponieważ BTB poprawia kontakt i otwiera otoczenie, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania partnera.

Cena 183 zł.

 • Feromony The Edge Woman

The EDGE Woman to feromony oparte na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominująca, przebojowa i towarzyska, a przy tym nieporównywalnie śmielsza i pewna siebie. Feromony The EDGE Woman wydobywają naturalne piękno kobiety, budząc pożądanie otaczających ją mężczyzn i zazdrość obserwujących kobiet. Związki te stosują osoby, które chcą:

 • podrywać i uwodzić
 • podkreślić swoją osobę
 • zwiększyć pewność siebie
 • dobrze się bawić

The EDGE Woman posiada delikatny, kwiatowy zapach. Wysokie stężenie - 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE, obok naturalnego feromonu - Estratetraenolu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala aż na 220 pełnych aplikacji - wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystamy z feromonów cztery dni w tygodniu. Dołączony atomizer umożliwia natomiast łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym momencie.

Cena: 126zł.

 • Feromony The Edge Man

The EDGE Man to feromony oparte na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominujący, przebojowy i towarzyski, a przy tym nieporównywalnie śmielszy i pewny siebie. Związki te stosują osoby, które chcą:

 • podrywać i uwodzić
 • podkreślić swoją osobę
 • zwiększyć pewność siebie
 • dobrze się bawić

The EDGE Man posiada męski, czytelny i energetyczny zapach, łączący w sobie siłę i elegancję. Wysokie stężenie - 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE Man, obok naturalnego męskiego feromonu - Androstenonu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala aż na 160 pełnych aplikacji - wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystamy z feromonów cztery dni w tygodniu. Dołączony atomizer umożliwia natomiast łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym momencie.

Cena: 126zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja