Poznaj nowy Silan Fresh Control – innowacyjną technologię   w służbie świeżości twoich ubrań! 

Wszyscy chcemy cieszyć się długotrwałą świeżością naszych ubrań. Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie jest to niezwykle trudne – na odzieży osiadają wszelkie wonie, z jakimi stykamy się podczas długiego, pracowitego dnia. Jak temu zapobiec? Odpowiedzią jest nowy Silan Fresh Control, płyn do zmiękczania tkanin, który dzięki unikalnej technologii skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. 

Nowy płyn do zmiękczania tkanin Silan Fresh Control powstał specjalnie z myślą o osobach wiecznie zajętych, które oprócz obowiązków zawodowych z zamiłowaniem oddają się różnym pasjom, takim jak gotowanie czy bieganie. Jeśli do tego wszystkiego są właścicielami zwierząt domowych, to tym bardziej zależy im na tym, aby ich ubrania dawały odpór wszelkim zapachom, które towarzyszą codziennym czynnościom. 

Dzięki opatentowanej Technologii Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów pranie w twojej garderobie pozostanie świeże aż do 140 dni! Innowacyjna technologia mikrokapsułek z cząsteczkami chłodzącymi i specjalna kompozycja zapachowa skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, zapachy żywności, zwierząt lub pot, pozostawiając długotrwałe przyjemne uczucie świeżości w twoim otoczeniu, garderobie i domu.  

A jak to działa w biegu? Innowacyjne mikrokapsułki Silan Fresh Control uwalniają zapach świeżego prania w wyniku tarcia podczas noszenia odzieży. W ten sposób, bez względu na to, co robisz, możesz cieszyć się unikalnym zapachem świeżości. Ponadto delikatna formuła i kremowa konsystencja płynu zapewniają niezwykłą miękkość ubrań, chronią włókna, ułatwiają prasowanie oraz sprawiają, że tkaniny mniej się elektryzują. 

W linii Silan Fresh Control dostępne są dwa warianty zapachowe: niebieski Cool Fresh pozostawiający na ubraniach świeżą kompozycję z nutą zielonej herbaty i drzewa sandałowego oraz różowy Floral Crisp kuszący subtelnym bukietem moreli, gardenii i wanilii. Dzięki Silan Fresh Control możesz aktywnie spędzać dzień i cieszyć się wspaniałym zapachem i miękkością ubrań – bez względu na to, co przyniesie ci dzień. 

Marka Silan Fresh Control nie zapomniała również o środowisku. Butelki nowych płynów o pojemności 0,8 l i 1,45 l pochodzą w 100%, a butelki 2,7 l – w 50% z plastiku z recyklingu. Ponadto całe opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu. Zaleca się segregować osobno butelkę, owijkę i korek.

  • Silan Fresh Control Cool Fresh – płyn do zmiękczania tkanin wzbogacony o Technologię Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów. Dzięki mikrokapsułkom zapachowym sprawia, że ubrania zachowują świeżość w przechowywaniu aż do 140 dni. Zapewnia niezwykłą miękkość tkanin i chroni włókna, pozostawiając na ubraniach świeży zapach zielonej herbaty i drzewa sandałowego. 

  • Silan Fresh Control Floral Crisp – płyn do zmiękczania tkanin wzbogacony o Technologię Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów. Dzięki mikrokapsułkom zapachowym sprawia, że ubrania zachowują świeżość w przechowywaniu aż do 140 dni. Zapewnia niezwykłą miękkość tkanin i chroni włókna, pozostawiając na ubraniach kuszący zapach moreli, gardenii i wanilii.

Płyny dostępne w rozmiarach: 800 ml, 1450 ml, 2700 ml

  • 32 prania, 800 ml – cena rekomendowana promocyjna: 6,99 PLN*
  • 58 prań, 1450 ml – cena rekomendowana promocyjna: 9,99 PLN*
  • 108 prań, 2700 ml – cena rekomendowana promocyjna: 16,99 PLN*

* Ceny promocyjne rekomendowane przez producenta, ostateczna cena zależy wyłącznie od dystrybutora

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...