Powieść "Diabeł ubiera się u Prady" doczekała się kontynuacji!!!

10 lat po tym jak bestseller autorstwa Lauren Weisberger pojawił się w księgarniach, drukiem ukazuje się jego druga część "Revenge Wears Prada: The Devil Returns". Amerykańska premiera książki już w przyszłym miesiącu, kiedy książka ukaże się po polsku na razie nie wiadomo.

Akcja nowej powieści rozpoczyna się 8 lat po tym jak Andrea Sachs rozstała się z magazynem Runway i jego naczelną z piekła rodem Mirandą Priestley. Andy wydaje teraz niezwykle popularny magazyn o tematyce ślubnej z pomocą swojej dawnej nemesis z Runway`a, Emily. Planuje także swój własny ślub z przystojnym Maxem, ale dawna szefowa nadal ją prześladuje i to tylko kwestia czasu kiedy Andrea usłyszy znienawidzone: "Ahn-drea-ah"!

Powieść "Diabeł ubiera się u Prady" była luźno oparta na doświadczeniach autorki jako drugiej asystenki Anny Wintour. Zarówno książka jak i jej ekranizacja z Anne Hathaway i Meryl Streep w rolach głównych zainicjowały fascynację słynną panią redaktor i spekulacje na temat traktowania pracowników magazynów o modzie i urodzie.

Jedna z blogerek magazynu Huffington Post, która porzuciła swoją praktykę w Vogue, napisała na swoim blogu: "Ktokolwiek podejmie praktyki w tego typu piśmie musi nastawić się na przetrwanie raczej niż przyjemność".

Teraz pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na nową książkę, a w międzyczasie, jeżeli lubicie literaturę lekką, łatwą i przyjemną, zachęcamy Was do sięgnięcia po inne powieści Lauren Weisberger:

"Portier nosi garnitur od Gabbany"
Znudzona pracą w banku Bette, w akcie rebelii, postanawia nadać nowy kierunek swojej karierze i przyjmuje posadę w renomowanej agencji PR, gdzie uczestnictwo w wydarzeniach towarzyskich miasta należy do obowiązków służbowych. To babskie czytadło, które wprowadza nas w fascynujące nocne życie Manhattanu, ale zarazem przypomina, że kariera to nie wszystko.

"W pogoni za Harrym Winstonem"
Kolejna powieść Weisberger opowiada o trzech przyjaciółkach: Emmy, porzucona przez swojego faceta dla dużo młodszej dziewczyny: Adriana, chodząca perfekcja, i znudzona stabilizacją Leigh, która, na pozór, ma wszystko, o czym tysiące innych młodych kobiet mogą tylko pomarzyć. Chcąc zmienić swoje życie dziewczyny postanawiają, że...

Nie zdradzimy. Musicie przeczytać.

"Ostatnia noc w Chateau Marmont"
Losy Brooke, dietetyczki, która pracuje na spełnienie ambicji swojego męża - muzyka. Książka rzuca światło na blichtr otaczający międzynarodowych celebrytów i pokazuje co może się zdarzyć kiedy nasze marzenia nagle się spełnią.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja