Pokolenie Ikea - Recenzja

„Pokolenie Ikea” to bardzo dobrze wybrany i wyselekcjonowany materiał z bloga autora, zaprezentowany w jeszcze lepszej, pikantniejszej formie. Tej publikacji na próżno szukać na bibliotecznych półkach. Co, jak co, ale to nie jest materiał na dyskusyjny klub książki dla dziewczynek. To opowieść o pracownikach korporacji, którzy także w pracy romansują i to nie tylko z paragrafami, a kodeksy już im dawno przestały wystarczać do poduszki.

Okazuje się, że największe jaja wśród ekipy prawników ma kobieta – Olga. I płaci za to najwyższą cenę, ponieważ pod doskonałą instrukcją, jak dopiec facetowi okraszoną także wieloma celnymi, inteligentnymi ripostami kryje się najbardziej skomplikowane uczucie, czyli nienawiść z miłości. Książka ma kompozycję otwartą, co zapewne zostanie wykorzystane przez autora, w celu uruchomienia kolejnej serii niefortunnych zdarzeń.

Natomiast dla czytelnika stanowi pole do popisu i wykazania się wyobraźnią. Jestem bardzo ciekawa, czy para głównych bohaterów będzie razem. Zapewne te wszystkie działania były przyczyną sukcesu wydawniczego i zachęciły mnie do przeczytania.

Wyrok: skazujący na dalsze pisanie, zainteresowanie wydawcy, liczne pytania czytelników, wzrost liczby odwiedzin bloga. Od decyzji czytelniczki nie przysługuje żadna apelacja ani odwołanie (brak wyższej instancji oceniającej niż czytelnik. W tym momencie proces jest jednoznacznie jednoinstancyjny, po prostu skład sędziowski orzekający w sprawie jest bardziej liczny). Niemożliwe jest wniesienie kasacji. Uprawomocni się on i wejdzie w życie po opublikowaniu drugiej części.

Uzasadnienie: dodatkowe zeznania świadka koronnego w sprawie Piotra C, jednoznacznie świadczące o tym, iż jest on winny przypadnięcia do gustu czytelnikom.

Autor: Piotr C
Wydawnictwo: Novae Res

Monika Makowiecka

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
czytelniczka (176.252.5.*)    |    29.10.2013 godz.19:57

ja tam znalazłam ją w bibliotece publicznej ;)

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja