Pielęgnacja w zgodzie z naturalnym pH – dla pięknych włosów i zdrowej skóry głowy

Cienkie i proste czy kręcone i grube? Niezależnie od typu włosów warto sięgnąćpo pielęgnację, która zadba o ich piękno i blask, ale jednocześnie o zdrowąskórę głowy. Dzięki najnowszej technologii szampony i odżywki NIVEA z łagodną formułą NIVEA Ph Balance zadbają o olśniewający wygląd każdego rodzaju włosów.A to wszystko w zgodzie z naturalnym pH skóry dla zachowania idealnej równowagi podczas mycia – nawet codziennego.

Wiele kobiet obawia się, że częste mycie włosów może być zbyt dużym obciążeniem dla skóry głowy i zaburzać jej naturalne środowisko, m.in. pH skóry. Może również doprowadzać do jej wysuszenia i osłabienia. A zdrowa i zadbana skóra głowy to przecież podstawa pięknych i lśniących włosów. Dlatego podczas pielęgnacji warto sięgnąć po najlepszą ochronę, którą zapewniają nowe, niezwykle łagodne formuły szamponów i odżywek NIVEA Hair pH Balance. Najnowsza technologia powstała, by połączyć dwa istotne czynniki: utrzymanie harmonii naturalnego pH skóry głowy oraz zapewnienie indywidualnych potrzeb włosów takich jak dodanie objętości, blasku, ochrona koloru czy regenerację bez względu na częstotliwość mycia.Efekt to idealny balans, który ogranicza do minimum ingerencję w naturalne procesy zachodzącew skórze, tym samym wnosząc pielęgnację na jeszcze wyższy poziom.

„Fizjologiczne pH skóry jest lekko kwaśne i wynosi 5.5, a skóry głowy powinno być jeszcze niższe tzn. 4,5 do 5,5. Niestety zdarza się, że źle dobrane produkty do pielęgnacji włosów – dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn – mocno zaburzają tę równowagę. Dlatego produkty z nowej linii szamponów i odżywek NIVEA pH Balance nawet przy codziennym myciu utrzymują ją nietkniętą dzięki specjalnie opracowanemu systemowi buforowemu. Obniżając lekko poziom pH produktów z 5,5 do 4,4 mamy pewność, że system stabilizuje pH skóry głowy - także po kontakcie z wodą.” –  mówi dr n. med. Magdalena Łuczkowska.

W oparciu o ogromną wiedzę ekspertów dotyczącą pielęgnacji, a także zdrowia, istniejące formuły szamponów i odżywek NIVEA zostały znacznie ulepszone. Dzięki pierwszej takiej formule produkty NIVEA Hair pH Balance spełniają indywidualne potrzeby włosów w idealnej harmonii z poziomem pH skóry głowy. To skuteczna pielęgnacja podczas ultra delikatnego mycia.W skład linii z nową formułą NIVEA Hair pH Balance wchodzi dziewięć szamponów oraz siedem odżywek dedykowanym indywidualnym potrzebom: intensywnej pielęgnacji i regeneracji, ochrony koloru, wyzwolenia naturalnego blasku czy uzyskania objętości.

Siła prosto z delikatnej formuły
Pielęgnacja włosów u mężczyzn nieco różni się od tej u kobiet. Musi być prosta, skuteczna, ale również powinna zaspokajać szeroki zakres męskich potrzeb. Nowa, ulepszona formuła szamponów NIVEA MEN Active Power System o zoptymalizowanym poziomie pH koncentruje się na wzmacnianiu zarówno włosów jak i skóry głowy w zgodzie z jej naturalnym pH. Osiem wariantów szamponów dostosowanych do każdego rodzaju włosów pozostawia je odświeżone i gotowe do dalszej stylizacji. I choć w codziennych męskich rytuałach łatwo zapomnieć o pielęgnacji skóry głowy - jest to podstawa dla silnych i mocnych włosów.

Poznaj linię szamponów oraz odżywekNIVEA z innowacyjną formułąNIVEA Hair pH Balanceoraz NIVEA MEN Active Power System

 • Klasyczna pielęgnacja z łagodnym szamponem NIVEA CLASSIC CARE MILD
 • Łagodny szampon pielęgnującyz odżywką NIVEA 2IN1 EXPRESS z aloesem
 • Łagodny szampon oraz odżywka NIVEA COLOR PROTECT
 • Łagodny szampon pielęgnujący oraz odżywka NIVEA DIAMOND GLOSS z diamentowym pyłem
 • Łagodny szampon pielęgnujący oraz odżywka VOLUME & STRENGHT z ekstraktem z bambusa
 • Odbudowujący szampon oraz odżywka NIVEA REPAIR&TARGETED HAIR
 • Mleczna linia NIVEA Hairmilk
 • Uwolnij blask z łagodnym, mlecznym szamponem, odżywką oraz mgiełką NIVEA Hairmilk NATURAL SHINE
 • Odświeżający szampon NIVEA MEN COOL FRESH
 • Szampon NIVEA MEN STRONG POWER z minerałami morskimi
 • Pielęgnujący szampon NIVEA MEN ACTIVE CLEAN
 • Przeciwłupieżowy szampon NIVEA MEN POWER z ekstraktem z bambusa
 • Aloesowy szampon NIVEA MEN 2IN1 WŁOSY + BRODA
 • Aloesowy szampon i odżywka NIVEA MEN 2IN1
 • Łagodny, aloesowy szampon NIVEA MEN PURE CLEAN
 • Rewitalizujący szampon NIVEA MEN DEEP
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Wyglądaj jak milion dolarów! Czyli beauty-porady dla ...

Nowy rok dał nam nowe szanse, wiele z nas chciało zacząć go jak najlepiej. To doskonały moment na realizację postanowień! Przyznajcie same – od jakiego czasu ...

Smog niszczy Twoją skórę! Zobacz jaką pielęgnację ...

Ogromnym problemem współczesnego świata jest zanieczyszczenie środowiska, a o jego skutkach można byłoby pisać w nieskończoność… Smog jest szkodliwy dla ...

Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja