Persil – idealna czystość o zapachu lawendy!

Persil jako jedna z wiodących marek na rynku produktów do prania buduje swój sukces na ciągłym wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów. Persil od zawsze inspiruje się potrzebami swoich konsumentów. Głównymi oczekiwaniami klientów wobec produktu do prania jest zapewnienie przyjemnego zapachu oraz doskonałej czystości. Dlatego teraz wprowadza nową, wyjątkowo orzeźwiającą linię Persil Lavender Freshness, która zapewnia perfekcyjną czystość oraz nowy wymiar świeżości.

Myśl o Prowansji przywołuje obraz niekończących się pól lawendy oraz zmysłowy i bardzo orzeźwiający zapach. Teraz dzięki najnowszej propozycji marki Persil – linii Lavender Freshness, każdy będzie miał okazję doświadczyć niezwykłego połączenia: świeżego zapachu lawendy, który pomoże nam przenieść się w sam środek niekończących się pól lawendy oraz perfekcyjnej czystości na świeżo wypranych ubraniach.

Zapach jest jednym z najważniejszych kryteriów, decydujący o wyborze środka do prania. Więcej niż połowa klientów uważa, że zapach środka do prania jest równie ważny jak woń płynu do zmiękczania tkanin. Wybierane są świeże, charakterystyczne i wyjątkowe zapachy. Właśnie taki jest zapach lawendy, który zapewnia nie tylko uczucie świeżości, ale również działa relaksująco. Dlatego można go wyczuć zarówno w kosmetykach, kuchni, czy w domowych wnętrzach.

Persil Lavender Freshness oferuje doskonałą czystość ubrań, a także przyjemny zapach świeżego prania. Wszystko dzięki formule Persil Expert, która opiera się na działaniu sześciu enzymów. Usuwają one nawet uporczywych plam i są skuteczne już w tak niskich temperaturach jak 20şC. Enzymy zaczynają działać na trudne do usunięcia plamy zaraz po wypełnieniu bębna pralki wodą. Dlatego Persil Lavender Freshness zapewnia ubraniom perfekcyjną czystość, a także pozwala zaoszczędzić energię, co korzystnie wpływa zarówno na środowisko, jak i stan naszego portfela. Pranie w w niskich temperaturach jest korzystne także dla tkanin: nie niszczy włókien, a kolory chroni przed blednięciem.

Persil Lavender Freshness dostępny będzie na sklepowych półkach zarówno w postaci proszku, jak i żelu do prania kolorowych tkanin. Dzięki nowej linii Persil, każdy będzie mógł cieszyć się perfekcyjną czystością oraz niezwykłym zapachem lawendy, który przeniesie nas do Prowansji za każdym razem, gdy będziemy wyjmować pranie z pralki, rozwieszać je, lub nosić.

Rekomendowana cena detaliczna Persil Lavender Freshness

  • opakowanie 20 prań, ok. 25 zł brutto
  • opakowanie 40 prań, ok. 40 zł brutto
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja