PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM ŚWIADOMOŚCI RAKA PIERSI

W miniony piątek 29.09, w Hotelu Belotto odbyła się uroczysta premiera pierwszej w Polsce książki brafittingowej autorstwa Izabeli Sakutovej – „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”. 

Spotkanie autorskie poprowadziła Ilona Felicjańska, ambasadorka kampanii Dotykam=Wygrywam.

Podczas wydarzenia autorka zaprezentowała na modelce podstawowe zasady brafittingu i wskazała na najczęściej popełniane błędy przy doborze biustonosza.

Książka w pełni poświęcona jest dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję piersi. Porusza również ważną kwestię profilaktyki raka piersi. Dodatkowo, 1 % z jej sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny na wsparcie działań związanych z walką z rakiem piersi.

Książka „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” jest także patronem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, która ma na celu edukację kobiet w kwestii zdrowia piersi. Dlatego spotkaniu towarzyszyła również inauguracja już szóstej edycji tej kampanii.

Wśród zaproszonych gości znalazły się następujące gwiazdy: Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Ilona Felicjańska, Aleksandra Kisio, Anna Gzyra - Augustynowicz, Anna Iberszer, Katarzyna Krupa, Agnieszka Ludwisiak.

Wszystkie panie miały okazję wesprzeć kampanię DOTYKAM=WYGRYWAM, oddając swoje nieużywane staniki do Re(CYC)lingu, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz walki z rakiem piersi. Ponadto specjalista z Centrum Onkologii w Warszawie przeprowadził szkolenie z samobadania piersi.

Do końca października kobiety w całej Polsce mogą wesprzeć kampanię i oddać w pobliskim sklepie swoje stare, niewygodne staniki, w zamian za które otrzymają 20zł kupon na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza Panache. Adresy sklepów znajdują się na www.dotykamwygrywam.pl.

Dzięki profesjonalnym brafitterkom marki Panache ze sklepu Bradonna w Warszawie przy ulicy Puławskiej 156, można było również skorzystać z cennych porad w kwestii dobierania bielizny.

Izabela Sakutova międzynarodowy ekspert brafittingu z kilkunastoletnim doświadczeniem, zapalony szkoleniowiec, szefowa działu marketingu i PR marek Panache, Bluebella i Soak Wash w Polsce, współwłaścicielka firmy So Chic oraz sieci profesjonalnych salonów brafittingowych Bra Clinic w Bułgarii. Zapoczątkowała w naszym kraju szerzenie nowej dziedziny wiedzy - brafittingu. Jest inicjatorką i organizatorką wielu kampanii promujących zdrowie piersi i wspierających fundacje charytatywne - kampania Dotykam=Wygrywam, Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna czy Klinika Stanika. Jest brafittingową konsultantką m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, Ilony Felicjańskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandy Kisio, Anny Męczyńskiej, Ewy Wojciechowskiej, Anny Iberszer, Anny Gzyry i wielu innych gwiazd. Od września 2017 r. można ją zobaczyć w roli eksperta brafittingu w programie telewizji Polsat „Supermodelka Plus Size”.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

Dieta wegetariańska dla dzieci - zdrowa, czy nie?

Dieta wegetariańska budzi sporo kontrowersji jeśli chodzi o żywienie dorosłych, trudno się więc dziwić, że kiedy wspomina się o wykluczeniu mięsa z diety ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja