Osmoza Care, musująca pianka do mycia rąk

Lubię te różne preparaty do mycia rąk bez użycia wody. Zawsze mam takie „cudo” w torebce. Stosowałam przeróżne żele, chusteczki, a ostatnio trafiła mi się, właśnie, wspomniana w tytule, musująca pianka.

Produkt znajduje się w opakowaniu o pojemności 50 ml. Wyglądem i sposobem aplikacji przypomina pianki do golenia. Nałożony na dłoń intrygująco musuje … Nie wiem, czy kojarzycie „strzelające oranżadki”, ale dźwięk jest niemal identyczny ;-)

Dużym plusem tego kosmetyku, poza oczywistym działaniem antybakteryjnym, jest zawartość d-pantenolu. Faktycznie, dzięki temu składnikowi, skóra nie staje się przesuszona i nie woła natychmiast o krem do rąk. Warto też zwrócić uwagę na zapach. Mimo, że wyczujemy w nim alkohol i ogólnie całość wydaje się być trochę zbyt intensywna, to jednak, jak na produkt tego typu, jest nieźle: świeżo, acz z lekka kremowo.

Pasuje mi tu określenie „drogeryjnie” (kiedyś, gdy się wchodziło do sklepów z chemią i kosmetykami, to podobny aromat otaczał klienta). Taki drobiazg naprawdę warto mieć przy sobie.

Jedyny problem tkwi w zakupie – miejsc, w których można nabyć musującą piankę jest, jak na razie, niewiele. Ale to się, z pewnością, zmieni :-)

Ewa Staśkiewicz

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Spierzchnięte usta? – Nigdy więcej!

Zima, chociaż ma wiele uroków, niekoniecznie jest ulubioną porą roku dla skóry. Nie tylko ujemne temperatury na zewnątrz, ale również suche powietrze w domach, ...

Zimowa pielęgnacja – 3 kroki do pięknej skóry

W okresie zimowym skóra wymaga od nas większego poświęcenia i odpowiedniej pielęgnacji. Mróz, nieprzyjemny wiatr i suche powietrze w domach sprawiają, że skóra ...

Jak dbać o skórę naczynkową? Te zasady musisz znać!

Posiadaczki skóry naczynkowej nie mają łatwego zadania jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Początkowo występujące zaczerwienienie jest przemijające, ale ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja