Osmoza Care, musująca pianka do mycia rąk

Lubię te różne preparaty do mycia rąk bez użycia wody. Zawsze mam takie „cudo” w torebce. Stosowałam przeróżne żele, chusteczki, a ostatnio trafiła mi się, właśnie, wspomniana w tytule, musująca pianka.

Produkt znajduje się w opakowaniu o pojemności 50 ml. Wyglądem i sposobem aplikacji przypomina pianki do golenia. Nałożony na dłoń intrygująco musuje … Nie wiem, czy kojarzycie „strzelające oranżadki”, ale dźwięk jest niemal identyczny ;-)

Dużym plusem tego kosmetyku, poza oczywistym działaniem antybakteryjnym, jest zawartość d-pantenolu. Faktycznie, dzięki temu składnikowi, skóra nie staje się przesuszona i nie woła natychmiast o krem do rąk. Warto też zwrócić uwagę na zapach. Mimo, że wyczujemy w nim alkohol i ogólnie całość wydaje się być trochę zbyt intensywna, to jednak, jak na produkt tego typu, jest nieźle: świeżo, acz z lekka kremowo.

Pasuje mi tu określenie „drogeryjnie” (kiedyś, gdy się wchodziło do sklepów z chemią i kosmetykami, to podobny aromat otaczał klienta). Taki drobiazg naprawdę warto mieć przy sobie.

Jedyny problem tkwi w zakupie – miejsc, w których można nabyć musującą piankę jest, jak na razie, niewiele. Ale to się, z pewnością, zmieni :-)

Ewa Staśkiewicz

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Dieta wegetariańska dla dzieci - zdrowa, czy nie?

Dieta wegetariańska budzi sporo kontrowersji jeśli chodzi o żywienie dorosłych, trudno się więc dziwić, że kiedy wspomina się o wykluczeniu mięsa z diety ...

3 uciążliwe problemy z włosami, które możesz ...

Kondycja włosów i ich wygląd zależy od wielu czynników. Wpływa na nie przede wszystkim pielęgnacja, odpowiednia dieta, ale również Twój tryb życia. Często ...

Jedziesz na majówkę? Nie zapomnij tego zabrać

Niebawem majówka i kilka dni zasłużonego wypoczynku. Sprawdź, co może ci się przydać w mieście, a co, jeśli wyjeżdżasz na łono natury. Jak to się mówi: ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja