*NOWY ZAPACH* - Marc Jacobs, Perfect

Nowy zapach Perfect Marc Jacobs ma swawolny i zaskakujący charakter; jest wyrazem optymizmu i oryginalności. Jego powstanie zainspirowała osobista mantra Marca Jacobsa: „Jestem doskonały taki, jaki jestem”. To przesłanie znalazło odzwierciedlenie w globalnej kampanii reklamowej, która powstała z udziałem 42-osobowej grupy indywidualności, zaangażowanych po części w otwartym castingu ogłoszonym w mediach społecznościowych.  

„Wytatuowałem na swoim nadgarstku słowo ‘perfect’, aby przypominało mi, że kiedy spoglądam na siebie i żałuję, że nie mogę być lepszy w jakiś sposób lub pod jakimś względem, mogę po prostu stwierdzić: Nie, przecież jestem dokładnie taki, jaki powinienem być w tym momencie” – powiedział Marc Jacobs.

„Mój nowy zapach Perfect inspirowany jest moim przeświadczeniem, że wszyscy jesteśmy doskonali tacy, jacy jesteśmy. Zostało to wyrażone w kampanii reklamowej przez każdego z członków naszej wspaniałej obsady”.

Kampania reklamowa Perfect Marc Jacobs to barwny kolaż portretów i winietek, na których członkowie grupy oznajmiają: „Jestem doskonały taki, jaki jestem”. Sesję zdjęciową wykonał światowej sławy fotograf mody Jürgen Teller pod kreatywnym zwierzchnictwem Katie Grand. Wystąpili w niej modelka Lila Moss (córka supermodelki Kate Moss), Alek Wek, Akon Changkou, Mei Kawajiri, siostry-bliźniaczki Margo i Madelyn Whitley, a także utalentowane postacie wybrane w otwartym castingu, który ogłoszono w mediach społecznościowych, między innymi: Isold Halldoruttir i Nathali Turner. Aby respektować wartości autoekspresji Perfect, poproszono członków obsady o wybór i stylizację ich własnej garderoby poprzez połączenie różnych artykułów z kolekcji Marc Jacobs z wyselekcjonowanymi ubraniami vintage.

„Realizowanie kampanii Perfect Marc Jacobs razem z całą obsadą było niesamowitym przeżyciem” – mówi Lila Moss. „Absolutnie uwielbiam zapach i flakon. Czuję się zaszczycona i podekscytowana, że mogę wziąć udział w kampanii z tak ważnym przesłaniem miłości do siebie i akceptacji samego siebie”.

Perfect Marc Jacobs to zapach nowoczesny, promienny i kobiecy, kojąca kwiatowa kompozycja o uzależniającym charakterze. Jego kreatorką jest Domitille Michalon-Bertier z IFF. Perfect to niekonwencjonalne, lecz harmonijne zderzenie świeżych akordów kwiatowych z łagodnymi i gładkimi. Zapach otwiera się soczystymi nutami rabarbaru i rozświetlonego żonkila, po których wyłania się kojące serce wypełnione mlekiem migdałowym. W głębi drewno cedrowe i drzewo kaszmirowe tworzą łagodną, długotrwałą nutę bazy o wykończeniu otulającym niczym kokon.

Marc Jacobs, perfumy PERFECTFlakon Perfect Marc Jacobs, wierny stylistyce marki Marc Jacobs, stanowi przyciągające wzrok połączenie elementów eleganckich i zaskakujących. Wierzchołek z korkiem oszlifowanym jak kryształ zwieńczono kolekcją przypadkowo połączonych, eklektycznych, wielobarwnych charmsów. Każdy z nich, wybrany przez samego Marca, stanowi akcent zuchwałego stylu projektanta. Masywna szklana podstawa nawiązuje do wdzięku i szyku klasycznych perfum we flakonach z kopułowymi ramionami i pozłacanym kołnierzem. Wewnątrz migocze różowy płyn, który rozświetla pomysłowo zarysowane krawędzie. Opakowanie zewnętrzne jest odą do zabytkowych kartoników perfum. Pudełko w delikatnie różowym, matowym odcieniu ozdobiono oryginalną, pastelową ilustracją flakonu Perfect, która jest dziełem nowojorskiej artystki Jacky Blue.

Marc Jacobs, perfumy PERFECTSimona Cattaneo, prezes firmy Coty Luxury Brands, powiedziała:

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Markiem Jacobsem, mogąc wraz z premierą Perfect Marc Jacobs wcielić w życie jego wyjątkową, twórczą wizję i inspirujące przesłanie autentyczności oraz miłości własnej. Ten nowy niekonwencjonalny zapach, podobnie jak jego kampania reklamowa, odnajduje piękno w różnorodności i inkluzywności. Wierzymy, że odbije się to szerokim echem na całym świecie, tak aby zapach stał się nową ikoną w naszym portfolio”.

Perfumy Perfect Marc Jacobs możecie kupić w drogerii internetowej Sephora.pl.

PERFECT EDP 100 ML, Cena: 509,00 zł
PERFECT EDP 50 ML, Cena: 395,00 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja