Najlepsze miejsca do życia na Florydzie

Floryda kojarzy się nam ze słoneczną aurą i zabawowym stylem życia. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby mieszkać na jej terenie. Dziś zabieramy Was w podróż po 10 najbardziej wyjątkowych miastach Florydy.

10. Miami
Finansowe, handlowe, medialne oraz kulturalne centrum Florydy. Dużo zieleni, piękna plaża, czyste ulice i woda - czego chcieć więcej? Dodajmy do tego jeszcze fakt, iż Miami jest ważnym ośrodkiem biotechnologicznym i bankowym.

9. Hialeah
Miasto mieści się w południowo-wschodniej części Florydy. Większość mieszkańców Hialeah to osoby pochodzenia kubańskiego, dlatego też mówi się tutaj bardzo często po hiszpańsku. Mimo wysokich kosztów życia, to dosyć spokojne i przyjazne miejsce.

8. Tallahassee
Stolica Florydy. To tutaj mieści się Florida State University. Tallahassee to także doskonałe miejsce dla handlowców, rolników i prawników. Cieszy się również renomą jednego z najbardziej przyjaznych miejsc na Florydzie.

7. Ford Lauderdale
To miejsce jest bardzo popularne wśród turystów. Na jego terenie znajduje się ponad 4000 restauracji, 63 pola golfowe, 12 centrów handlowych, 132 nocne kluby, 278 parków kempingowych, 100 przystani mieszczących 45000 jachtów. Wymarzone miejsce dla turystów, nieprawdaż?

6. Tampa
Museum of Science & Industry, IMAX Theater czy Big Cat Rescue - te miejsca możecie znaleźć na mapie Tampy. Nic więc dziwnego, że turyści uwielbiają odwiedzać to miasto, a mieszkańcy chwalą sobie egzystencję na jego terenie.

5. Orlando
Piąte pod względem wielkości miasto Florydy. Słynie z licznych parków rozrywki oraz drugiego największego uniwersytetu na terenie Stanów Zjednoczonych - University of Central Florida.

4. St. Petersburg
To miasto znane jest z pałaców, zabytków i pięknych mostów. Liczba ludności St. Petersburga wynosi ponad milion. Każdy, kto choć raz odwiedził to miasto, nie narzekał na nudę.

3. Jacksonville
Największe miasto i port morski Florydy. Mówi się, że to najsympatyczniejsze miejsce w całym stanie. Ludzie są tu niezwykle pomocni i przyjacielsko nastawieni wobec turystów. Jacksonville oferuje najwyższej jakości usługi ubezpieczeniowe, zdrowotne , bankowe i logistyczne, każdy więc może poczuć się tutaj jak w domu.

2. Pembroke Pines
Doskonałe miejsce do mieszkania dla wszystkich tych, którzy nie chcą przepłacać. Na terenie miasta znajduje się wiele pięknych restauracji, hoteli i ogrodów, co dodatkowo podnosi jego rangę w oczach przyszłych potencjalnych mieszkańców.

1.Port St. Lucie
Dziewiąte największe miasto na Florydzie. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie atrakcje kulturalne i rozrywkowe, jak również piękno przyrody. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
$$$$ (98.244.221.*)    |    04.12.2016 godz.17:18

Mieszkam na Florydzie i pytam co za kr@tyn zrobil ta liste ? Jaksonville- gigantyczna przestepczosc,Miami- musisz mowic po hiszpansku, St Port Lucie- musisz miec kupe kasy itd.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja