Modowe porażki gwiazd-pokaz Mariusza Przybylskiego

Wczoraj, w hali przemysłowej przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie, odbył się pokaz Mariusza Przybylskiego. Projektant zaprezentował kolekcję "Pulsar" na sezon wiosna - lato 2013 i po raz kolejny zachwycił swoimi minimalistycznymi projektami. Minimalistycznie ubrały się też gwiazdy, przybyłe na pokaz. Nie było blichtru, długich sukien i futer. Kobiety zostały przyćmione przez energetyzujących mężczyzn.

Tomasz Jacyków
Ogniste, czerwone spodnie i T-shirt oblany czerwoną farbą, podobno na znak solidarności z Maciejem Zieniem, którego butik niedawno został zniszczony przez anarchistów. My mamy na to swoją teorie. Pana Jacykowa zalała krew, kiedy przeczytał nasz artykuł o Gajowym Chrobotku http://creativemagazine.pl/modowe-porazki-gwiazd-pokaz-bohoboco,390. Cóż, możemy się tylko cieszyć, że nie zalała go żółć.

Anna Wendzikowska
Żółć za to zalała Anię Wendzikowską, która na pokaz zjawiła się w sukience Zienia, też pewnie w wyrazie solidarności dla projektanta. Jako jedyna, wybrała kolor. Nie przekonuje nas jednak ta letnia stylizacja w samym środku zimy, mimo że do wiosny zostało już tylko 49 dni. I tym stringom na piersiach, mówimy stanowcze NIE!

Karolina Szostak
Szostak miała piękny makijaż, fajną fryzurę i do pasa wyglądała super. Jednak skóropodobne spodnie, odebrały urok stylizacji i chyba humor pani Szostak. Ciągle niezdarnie zakrywała torebką newralgiczne miejsce aby ukryć tzw. kopytko wielbłąda. Pani Karolino spokojnie, kopytka nie było, ale spodnie były ciut za krótkie. Brawa jednak za zasłonięty biust. Już nam się trochę opatrzył.

Ramona Rey
Od stóp do głów była również zakryta Ramona Rey. Na ściance prezentowała się niczym gigantyczny robal. Chitynowy pancerzyk zakrył wszystkie atuty pani Ramony. Gdyby sukienka była w kolorze czerwonym, moglibyśmy chociaż pochylić się nad słodziutką biedroneczką i sprezentować jej czółki, a tak mamy ochotę tylko sięgnąć po Raid.

Marcin Tyszka
Na koniec coś co nas zachwyciło i zaskoczyło. Nie lubimy jak pan Tyszka sprząta łajno nosorożca czy słonia. W tych pomarańczowych spodniach i fioletowym szaliczku, nie wszedłby niezauważony do klatki. I dobrze! Jego miejsce jest po drugiej stronie aparatu, jako świetny fotograf. Jako model też prezentuje się niebanalnie, choć spodnie z krokiem do ziemi są dyskusyjne. Dla nas jednak bomba a dla Was?

Monika Koprowska-Ludwig

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Wyglądaj jak milion dolarów! Czyli beauty-porady dla ...

Nowy rok dał nam nowe szanse, wiele z nas chciało zacząć go jak najlepiej. To doskonały moment na realizację postanowień! Przyznajcie same – od jakiego czasu ...

Smog niszczy Twoją skórę! Zobacz jaką pielęgnację ...

Ogromnym problemem współczesnego świata jest zanieczyszczenie środowiska, a o jego skutkach można byłoby pisać w nieskończoność… Smog jest szkodliwy dla ...

Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja