Moc cząsteczki monojonowej

Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

Zaopatrzenie każdej komórki w pierwiastki niezbędne dla życia i zdrowia, występujące w naturze, jest podstawą dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najkrótszą drogą do osiągnięcia tego celu, jest rozdrobnienie pierwiastków do wielkości pozwalającej na ich przenikanie przez błony komórkowe. Pozyskiwane dzięki tej technologii cząstki minerałów, są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Monojony złota mają rozmiar 0,2 nm, srebra 0,2 nm, natomiast krzemu 0,24 nm.

Opatentowana przez nas technologia zapewnia tym niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w dermokosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie. Wykorzystujemy efekty własnych badań i wynalazki oraz innowacyjne w skali światowej rozwiązania, umiejętnie współgrając w harmonii z naturą, działamy w służbie poprawy stanu zdrowia – mówił Remigiusz Szczepaniak, prezes Invex Remedies.

Szczególnie wiele uwagi prezes Szczepaniak poświęcił znaczeniu suplementacji codziennej diety w pierwiastki niezbędne do zdrowego, sprawnego psychicznie i fizycznie życia, głównie krzemu.

Krzem jest pierwiastkiem stanowiącym absolutną podstawę suplementacji organizmu – szczególnie ze względu na jego udział w tkance łącznej. Jego rola w organizmie jest ciągle niedoceniana pomimo wiarygodnych wyników badan klinicznych. Bez krzemu nie ma życia, bez krzemu nie przyswają się 74 pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każda terapia polegająca na odbudowie zasobów organizmu i wykorzystaniu możliwości własnego układu immunologicznego oraz funkcji regeneracyjnych powinna rozpocząć się od uzupełnienia niedoboru krzemu – podkreślił m.in. Remigiusz Szczepaniak.

Kosmetyki i suplementy diety produkowane są z naturalnych minerałów i wzajemnie s ię uzupełniają. Klaudyna Wolak, specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, odkryła przed dziennikarzami nieznane właściwości złota, srebra monojonowego, krzemu, boru, miedzi, cynku, magnezu, chromu i manganu w skutecznej regeneracji i pielęgnacji skóry. W ofercie Invex Remedies znajduje się kilkadziesiąt komplementarnych produktów kosmetycznych i suplementów diety oraz biochelatów.

Kosmetolog Magdalena Jędrzejczak, przeprowadziła na grupie dziennikarek badanie parametrów skóry, czyli jej nawilżenie, złuszczenie i wielkość zmarszczek adekwatnych do wieku. Po analizie tych danych zostały dobrane odpowiednie kosmetyki marki Invex Remedies do pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Tradycyjnie wielość dań na ciepło, sałatek, przystawek zadowoliła wegetarian i wegan. A wszystkie potrawy były przygotowane według pomysłu, smaku i pod czujnym okiem Moniki Iskandar, dyrektor zarządzającej IMR advertising by PR.

W konferencji prasowej udział wzięli goście, przedstawiciele firmy Invex Remedies: Remigiusz Szczepaniak − prezes, Anna Parkita − dyrektora finansowa, Klaudyna Wolak – specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, Maciej Ponikowski - doradca klienta oraz Magdalena Jędrzejczak - kosmetolog.Spotkanie sprawnie i dowcipnie moderował aktor, Patryk Bartoszewski.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Kwasy w pielęgnacji zimowej - które wybrać i jak ...

Kwasy to temat, który powraca z ogromnym echem jesienią i pozostaje z nami zazwyczaj przez całą zimę. Ta pora roku pozwala odrobinę zaszaleć ze składnikami ...

Pogotowie kosmetyczne - regeneracja skóry zimą

Zima to wyjątkowo trudny okres dla skóry, szczególnie tej wrażliwej, nadreaktywnej, czy suchej. Mróz, zmiany temperatury, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach ...

Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj ...

Mikołajki tuż tuż, został miesiąc do świąt więc to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę i w ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...