Match Point: Ta chwila, kiedy wszystko jest możliwe

Tie-break. Napięcie na korcie osiąga apogeum. Piłki tenisowe przelatują odbijane precyzyjnymi, zdecydowanymi i mocnymi uderzeniami. Widzowie na trybunach wstrzymują oddech. Wszystko zależy teraz od jednej decyzji. Gracz maksymalnie się koncentruje, po czym wykonuje ruch. Jego odbicie jest pewne, a rezultat natychmiastowy. W tej samej chwili następuje wybuch emocji: czysta radość. Gem, set, mecz.

Marka Lacoste odzwierciedla ten decydujący moment w Match Point Cologne, nowej Wodzie Toaletowej dla mężczyzn. Świeży zapach z wibrującymi nutami drzewnymi przywodzi na myśl dreszcz emocji, jakiego doświadcza mężczyzna, który wykorzystuje swoją szansę i udowodnia, że wszystko jest możliwe.

EKSCYTUJĄCY ZAPACH
Są w życiu takie chwile, gdy każda droga może okazać się właściwa. Ten euforyczny moment, tak intensywny i zaskakujący jak uderzenie rakietą, wyostrza nasze zmysły. Jest niczym przypływ adrenaliny, który potwierdza słuszność naszej intuicji. Woda Toaletowa Match Point Cologne odzwierciedla to niemal uzależniające uczucie. Jej aura zachęca nas do nieustannego rozwoju i osiągania pełnego potencjału w każdym decydującym momencie życia – podczas spotkania, w spojrzeniu, w niespodziewanej okazji.

MATCH POINT COLOGNE
W tym roku Lacoste prezentuje w nowej odsłonie swój legendarny zapach Match Point. Po wprowadzeniu Wody Toaletowej i intensywnej Wody Perfumowanej, Lacoste powraca na kort z Match Point Cologne – porywająco świeżą kompozycją ekscytujących i zniewalających nut drzewno-cytrusowych.

Zapach otwiera się pikantną eksplozją akordu rabarbaru i cierpkich owoców cytrusowych. Nuty głowy rezonują i orzeźwiają w chwili, kiedy tylko zetną się ze skórą. Mistrz Perfumiarstwa Jean-Christophe Hérault uzyskał idealną równowagę pomiędzy świeżym rabarbarem a uzależniająco gorzkawym akordem goryczki.

W sercu kompozycji Match Point Cologne wyłaniają się intensywne aromatyczne nuty szałwii i esencja lawendy. Ich połączenie rozbudza zmysły i przypomina głęboki wdech, który krystalizuje intencję każdego gracza przed wykonaniem decydującego uderzenia.

W finalnym momencie nuty drzewne stają się przedłużeniem oddechu i potwierdzają stanowcze dążenie do doskonałości. Następnie wkracza do walki wetiwer, który wypełnia aurę męską elegancją. Cashmeran – wibrująca nuta końcowa – odzwierciedla niezłomną pasję, która jest podstawą sukcesu.

LEGENDARNY FLAKON
Elegancki szklany flakon Match Point Cologne czerpie wizualne kody ze świata tenisa. Podobnie jak w przypadku Wody Toaletowej i Wody Perfumowanej, na jego korku odwzorowano uchwyt rakiety. Prosta, pozioma linia na etykiecie jest wyraźnym nawiązaniem do linii podziału na korcie. Podstawę flakonu wyrzeźbiono na wzór odcisku piłki, która uderzyła o nawierzchnię kortu ziemnego. Jaśniejszy, bardziej świetlisty odcień zieleni sprawia, że flakon Match Point Cologne doskonale odzwierciedla orzeźwiający, drzewno-aromatyczny zapach, który zawiera.

KAMPANIA REKLAMOWA
Kolejny rok z rzędu marka Lacoste wybrała Arnauda Valois, aby wcielił się w postać mężczyzny  Match Point. Ten aktor, scenarzysta i reżyser o magnetycznych zielonych oczach ukazał swój zniewalający urok w obiektywie Joshuy Woodsa. Jego promienny uśmiech to wyraz twarzy człowieka zdeterminowanego, u szczytu swoich możliwości, gotowego wykorzystać swoją szansę.

GAMA I CENY

  • Match Point Cologne  EDT 50ml* Cena: 299zł*
  •  Match Point Cologne  EDT 100ml* Cena: 409zł*
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Kwasy w pielęgnacji zimowej - które wybrać i jak ...

Kwasy to temat, który powraca z ogromnym echem jesienią i pozostaje z nami zazwyczaj przez całą zimę. Ta pora roku pozwala odrobinę zaszaleć ze składnikami ...

Pogotowie kosmetyczne - regeneracja skóry zimą

Zima to wyjątkowo trudny okres dla skóry, szczególnie tej wrażliwej, nadreaktywnej, czy suchej. Mróz, zmiany temperatury, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach ...

Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj ...

Mikołajki tuż tuż, został miesiąc do świąt więc to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę i w ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...