Marina Bay Sands – nowy wymiar luksusu

Marina Bay Sands to kompleks składający się z trzech wieżowców połączonych jednym dachem. Na szczycie 55-piętrowego hotelu znajduje się 150-metrowy basen, który jest najwyżej położonym basenem tej wielkości, a jego ściana stanowi jednocześnie krawędź budynku. Gigantyczna inwestycja,  pochłonęła 5,6 miliarda dolarów i stała się turystyczną wizytówką Singapuru.

W hotelu znajduje się wiele sklepów z luksusowmi markami, na czele z jednym z największych na świecie butików Louis Vuitton. Co ciekawe, w środku galerii znajduje się kanał, po którym można pływać łódkami. Goście rozerwać się mogą także w kasynie z trzynastoma różnymi rodzajami gier oraz w dwóch teatrach. Oprócz tego na terenie kompleksu organizowane są m.in. walki bokserskie i koncerty gwiazd.

Pokoje w bardzo wysokim standardzie gdzie każdy z nich posiada osobną łazienkę urządzoną według najnowszych trendów dekoratorskich. Wygodne, szerokie łóżka oraz gustowne meble znakomicie pasują do przytulnego klimatu panującego w apartamentach. Najwyższy poziom komfortu oferowany jest w pokojach The Club Room, znajdujących się między 35 a 49 piętrem drugiej wieży Marina Bay Sands.

Poza standardowymi udogodnieniami, gościom zapewnione zostają laptopy oraz iPady do dyspozycji na terenie hotelu. Odwiedzający mają również możliwość skorzystania z jednego z najlepszych klubów fitness – Banyan Tree Fitness. Podczas spalania kalorii na bieżni można podziwiać piękną panoramę Singapuru przez ogromne okno.

Wielu odwiedzających Singapur uważa, że to co najpiękniejsze w Marina Bay Sands nie znajduje się wewnątrz, a przed hotelem. Codziennie przez 13 minut odbywają się tu wspaniałe pokazy łączące światło, dźwięk i wodę. Niesamowite przedstawienie z wykorzystaniem wielokolorowych laserów robi ogromne wrażenie na odwiedzających. Krótki film z muzyką poważną w tle, wyświetlany jest na nietypowych ekranach – wodzie, tryskającej wprost z zatoki. Dlatego właśnie co wieczór pod hotelem zbiera się spory tłum widzów. Warto poświęcić choć jeden wieczór na obejrzenie tego niezwykłego widowiska.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja