Marina Bay Sands – nowy wymiar luksusu

Marina Bay Sands to kompleks składający się z trzech wieżowców połączonych jednym dachem. Na szczycie 55-piętrowego hotelu znajduje się 150-metrowy basen, który jest najwyżej położonym basenem tej wielkości, a jego ściana stanowi jednocześnie krawędź budynku. Gigantyczna inwestycja,  pochłonęła 5,6 miliarda dolarów i stała się turystyczną wizytówką Singapuru.

W hotelu znajduje się wiele sklepów z luksusowmi markami, na czele z jednym z największych na świecie butików Louis Vuitton. Co ciekawe, w środku galerii znajduje się kanał, po którym można pływać łódkami. Goście rozerwać się mogą także w kasynie z trzynastoma różnymi rodzajami gier oraz w dwóch teatrach. Oprócz tego na terenie kompleksu organizowane są m.in. walki bokserskie i koncerty gwiazd.

Pokoje w bardzo wysokim standardzie gdzie każdy z nich posiada osobną łazienkę urządzoną według najnowszych trendów dekoratorskich. Wygodne, szerokie łóżka oraz gustowne meble znakomicie pasują do przytulnego klimatu panującego w apartamentach. Najwyższy poziom komfortu oferowany jest w pokojach The Club Room, znajdujących się między 35 a 49 piętrem drugiej wieży Marina Bay Sands.

Poza standardowymi udogodnieniami, gościom zapewnione zostają laptopy oraz iPady do dyspozycji na terenie hotelu. Odwiedzający mają również możliwość skorzystania z jednego z najlepszych klubów fitness – Banyan Tree Fitness. Podczas spalania kalorii na bieżni można podziwiać piękną panoramę Singapuru przez ogromne okno.

Wielu odwiedzających Singapur uważa, że to co najpiękniejsze w Marina Bay Sands nie znajduje się wewnątrz, a przed hotelem. Codziennie przez 13 minut odbywają się tu wspaniałe pokazy łączące światło, dźwięk i wodę. Niesamowite przedstawienie z wykorzystaniem wielokolorowych laserów robi ogromne wrażenie na odwiedzających. Krótki film z muzyką poważną w tle, wyświetlany jest na nietypowych ekranach – wodzie, tryskającej wprost z zatoki. Dlatego właśnie co wieczór pod hotelem zbiera się spory tłum widzów. Warto poświęcić choć jeden wieczór na obejrzenie tego niezwykłego widowiska.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja