Kosmetyki Dr Murada już w Polsce!

Amerykańskie kosmetyki, znanego i cenionego na całym świecie dermatologa, trafiły właśnie na polski rynek! Kosmetyki Dr Murada są znane i uwielbiane przez gwiazdy Hollywood m.in. Renee Zellweger, Susan Sarandon i Emily Blunt. Ich unikalna receptura sprawia, że skóra staje się zdrowsza, bardziej napięta, a dzięki temu piękniejsza.

Dr Howard Murad, twórca kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem, znany jest na całym świecie jako propagator zdrowego stylu życia, a hasło „Eat your water” tak często obecne w jego publikacjach jest skrótem całego obszernego przekazu na temat tego jak powinniśmy dbać o skórę i o cały organizm.

Ten światowej sławy specjalista, wykwalifikowany dermatolog i farmaceuta dzięki pionierskim badaniom naukowym i badaniom klinicznym dotyczącym „wody komórkowej” jest uznawany za wiodącego eksperta w dziedzinie dermatologii na świecie. W swoich publikacjach podkreśla jednocześnie jak ważny jest sposób odżywiania, tryb życia i to w jaki sposób dbamy o organizm. U podstaw receptury produktów marki, leży teoria odpowiedniego nawodnienia każdej komórki w ludzkim ciele, uzupełniona innowacyjnymi rozwiązaniami i składnikami daje spektakularny efekt zarówno w kosmetyce profesjonalnej i produktach codziennego użytku.

Kosmetyki Dr Murada dostępne są w 10 liniach opracowanych dla różnych potrzeb i typów skóry. Wysokie stężenia składników aktywnych pozwalają na uzyskanie niespotykanych, wśród innych tego typu produktów, efektów! Dzięki właściwościom leczniczym, produkty do pielęgnacji twarzy i cała, należą do grupy kosmeceutyków.

Jedna z propozycji to Age Reform Dr Murad
Age Reform to linia produktów redukujących wszystkie oznaki genetycznego starzenia się skóry. Ich unikalna receptura oparta na retinolu pobudza skórę do produkcji kolagenu tak ważnego dla młodego i świeżego wyglądu twarzy.

Hydro-Dynamic Ultimate Moisture –z systemu Age Reform posiada niezwykle bogatą formułę i dzięki swoim właściwościom doskonale nawilża skórę .

Idealnym uzupełnieniem kuracji, będzie delikatna pianka oczyszczająca (Refreshing Cleanser dr Murad) oraz preparat do stosowania miejscowego, bazujący na czystej witaminie A i spłycający nawet bardzo głębokie zmarszczki (Time Release Retinol Concentrate for Deep Wrinkles dr Murad).

Kosmetyki z tej linii przeznaczone są dla osób powyżej 25 roku życia.

Każda linia składa się z 3 kroków

  1. oczyszczanie/tonizowanie
  2. Odżywianie/leczenie
  3. Nawilżanie.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja