Konkurs z marką LEIFHEIT - Zakończony

Co zrobić aby wygrać jedną z 6 nagród?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: za co nie znosisz swojego starego mopa?
(interpretacja tematu dowolna)

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Leifheit

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31.01.2016 do godz. 20.00

Najlepszą odpowiedź nagrodzimy mopem Clean Twist,

a pięć kolejnych zestawami produktowymi, a w każdym (szczotka dusty + coś z chemii + ściereczki)

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
jolantamurawska8@wp.pl (89.229.24.*)    |    13.01.2016 godz.13:04

biorę udzial -trzymajcie kciuki za mnie i za nowy mop

aneta2891@wp.pl (95.171.109.*)    |    13.01.2016 godz.13:59

Nienawidzę swojego mopa za to ze muszę go ręcznie moczyć i wyrzymac. I tak później podłoga jest bardzo mokra bo nie mam tyle siły żeby dobrze wycisnąć wodę:)

aneta2891@wp.pl (95.171.109.*)    |    13.01.2016 godz.13:59

Nienawidzę swojego mopa za to ze muszę go ręcznie moczyć i wyrzymac. I tak później podłoga jest bardzo mokra bo nie mam tyle siły żeby dobrze wycisnąć wodę:)

m4dziara (83.28.187.*)    |    13.01.2016 godz.14:51

Biorę udział:) moze sie poszczęści:)

aneta.8718@wp.pl (176.97.29.*)    |    13.01.2016 godz.16:06

Swojego mopa nie znoszę za to,że nie mogę z nim umyć podłogi pod meblami tylko tak dookoła a pod meblami to muszę sama już umyć.Jeszcze jedna wada mojego mopa to taka że jak go chce wycisnąć z nadmiaru wody to sitko które jest przymocowane do wiadra zawsze nie wytrzymuje albo się złamie to zazwyczaj mam już nie pamiętam ile razy tak się stało:) mam panele w mieszkaniu i staram się nie moczyć ich za bardzo ale z tym wyciskaniem z wody to muszę tez ręcznie robić :) To jest moja zmora jeśli chodzi o mycie podłogi :)

wycior (176.111.19.*)    |    13.01.2016 godz.18:02

..nie mam czasu,zeby dzieciom w lozku..opowiedziec..NA DOBRANOC-bajke...o KOPCIUSZKU..!!

markoi (37.47.109.*)    |    13.01.2016 godz.18:05

swojegom mop,a cenie, ze nie znosze, ,za to, ze nie mige z nim, z nim umyc podłogi, pod mebalmi, tylko, tak, dokola, ,a pod, mebalami, to, musze, sam,juz,umyc,jeszcze, wada, jeszcze, wada, mopa.. tp takie, ze jak, go chce, wycisnąć, z nadmiaru, wody, to, sitko, które,jest,przymocowane, do widerka, zawsze, nie wtrzymuje, albo, się zlamie, to, zazwyczaja, mam, już, ni,e pamiętam, ile, razy,tal stało, mam panale, w mieszkaniu, i staram się, nie moczyc, ich, za bardzo, ale, z tym, wyciskananiem, zwody, to,musze, twraz, recznie, robic, to jwt moja zmora, jeslji chodiz, o mycie mopa,

markoi (37.47.109.*)    |    13.01.2016 godz.18:05

swojegom mop,a cenie, ze nie znosze, ,za to, ze nie mige z nim, z nim umyc podłogi, pod mebalmi, tylko, tak, dokola, ,a pod, mebalami, to, musze, sam,juz,umyc,jeszcze, wada, jeszcze, wada, mopa.. tp takie, ze jak, go chce, wycisnąć, z nadmiaru, wody, to, sitko, które,jest,przymocowane, do widerka, zawsze, nie wtrzymuje, albo, się zlamie, to, zazwyczaja, mam, już, ni,e pamiętam, ile, razy,tal stało, mam panale, w mieszkaniu, i staram się, nie moczyc, ich, za bardzo, ale, z tym, wyciskananiem, zwody, to,musze, twraz, recznie, robic, to jwt moja zmora, jeslji chodiz, o mycie mopa,

marek swiecki_m@o2.pl (37.47.109.*)    |    13.01.2016 godz.18:07

swojegom mop,a cenie, ze nie znosze, ,za to, ze nie mige z nim, z nim umyc podłogi, pod mebalmi, tylko, tak, dokola, ,a pod, mebalami, to, musze, sam,juz,umyc,jeszcze, wada, jeszcze, wada, mopa.. tp takie, ze jak, go chce, wycisnąć, z nadmiaru, wody, to, sitko, które,jest,przymocowane, do widerka, zawsze, nie wtrzymuje, albo, się zlamie, to, zazwyczaja, mam, już, ni,e pamiętam, ile, razy,tal stało, mam panale, w mieszkaniu, i staram się, nie moczyc, ich, za bardzo, ale, z tym, wyciskananiem, zwody, to,musze, twraz, recznie, robic, to jwt moja zmora, jeslji chodiz, o mycie mopa,

kolasa.jolanta@gmail.com (46.113.204.*)    |    13.01.2016 godz.21:27

Z wielką przyjemnością biorę udział w tym konkursie. Przydatna i piękna nagroda Trzymam kciuki :)

kolasa.jolanta@gmail.com (46.113.204.*)    |    13.01.2016 godz.21:27

Z wielką przyjemnością biorę udział w tym konkursie. Przydatna i piękna nagroda Trzymam kciuki :)

soraja88 (31.11.224.*)    |    13.01.2016 godz.23:00

Mój mop to ... czy mozna go nazwać mopem !? Możnaby długo opisywać... po ostatnim spotkaniu z młodszym,14miesięcznym synkiem, pozostało z niego niewiele. " Włos ", który na nim został niestety przypomina "oskubanego kurczaka" ...

soraja88 (31.11.224.*)    |    13.01.2016 godz.23:01

Mój mop to ... czy mozna go nazwać mopem !? Możnaby długo opisywać... po ostatnim spotkaniu z młodszym,14miesięcznym synkiem, pozostało z niego niewiele. " Włos ", który na nim został niestety przypomina "oskubanego kurczaka" ...

rossnett@tlen.pl (109.173.210.*)    |    14.01.2016 godz.08:19

biore udzial

kasia (159.255.190.*)    |    14.01.2016 godz.09:35

Nie cierpię swojego starego mopa bo zawsze musze go moczyć pod kranem ręcznie wyciskac co jest trudne trzeba miec dożo siły. Żeby go dokładnie wycisnąć podloga zostaje po umyciu sliska z wody i mokra przez długi. Czas

Angela (5.185.114.*)    |    14.01.2016 godz.11:20

Z checia pozbede sie starego mopa, a to za to, ze nie wspolpracuje jak nalezy. Nie jest dokladny, nie pozwala dotrzec do trudno dostepnych miejsc, ciezko kupic wklad o wymiarach, ktore pasuja. Sam wyglad rowniez nie zachwyca. Nowy z pewnoscia zacheci wszystkich domownikow do pracy i pozwoli cieszyc oko.

Karolajna (37.47.17.*)    |    14.01.2016 godz.12:25

Nie cierpie go za to, ze jest już stary i robi okropne slady na podlodze. Trzeba po nim tylko poprawiać. Zamienilabym z checia dziada na lepszy model ☺

nutka (79.190.249.*)    |    14.01.2016 godz.12:30

Nie znoszę mojego mopa ponieważ połamał mi paznokcia i przyczynia się do ciągłego bólu mojego kręgosłupa. 😝

chania1 (94.40.46.*)    |    14.01.2016 godz.12:33

Gdyż nie mam we wiadrze koszyczka czyli muszę go wyciskać rękoma i za każdym razem, gdy chcę umyć kolejny kawałek podłogi, ściągam z kija tę część myjącą i płuczę we wiadrze z wodą z płynem. Jest to bardzo czasochłonne, więc by zaoszczędzić czas często wybieram opcję B czyli ścierka i po kolanach zasuwam. Podłogi muszę myć często, gdyż mój mąż i dzieci są alergikami.

Anniieey@wp.pl (94.254.193.*)    |    14.01.2016 godz.12:49

Mój mop choć często daje o sobie przypominac , stojąc w łazience to niestety jego widok juz mnie nie rozczula jak kiedyś. Stary, nie czyści paneli juz tak jak za młodu. Jego fryzura jest za bardzo rozdwojona przez co zostawia smugi niedoskonałości.

krystyna70-11@tlen.pl (94.240.56.*)    |    14.01.2016 godz.13:16

Swego starego mopa nie cierpie za to że przypomina mi o konieczności poprawiania wszystkiego po nim ,za pozostawianie włosów na podłodze za smugi za to że jest taki okropny.

asia1603@op.pl (78.8.120.*)    |    14.01.2016 godz.13:45

A ja nie cierpię swojego mopa prawie tak samo jak mego chłopa. Bo stary, i szary, i wyleniały. I kiepsko sprząta... I nie jest wspaniały. Więc muszę zdobyć ten nowy mop- niech zacznie sprzątać mój stary chłop!

ola_gi17@onet.pl (185.111.135.*)    |    14.01.2016 godz.14:53

Nienawidzę mojego starego mopa,bo niedokładnie myje się nim podłogi, nie dociera w każdy zakamarek, jest nieporęczny, i już zużyty wiec jak chce umyć pod meblami to nasadka z plastiku szura o podłogę. Koszmar....

marcin0803 (91.218.219.*)    |    14.01.2016 godz.15:32

nie znosze bo jak patrze na niego to zamiast 20 minut sprzatac sprzatam dom godzine

Wikulka1 (83.24.185.*)    |    14.01.2016 godz.19:17

Swojego starego mopa nie nawidzę za to, że muszę wyciskać go ręcznie, przez co i tak zostaje w nim dużo wody. Muszę go płukać pod kranem co jest mega nie wygodne, nie mogę nim wycierać kurzu pod szafkami i łóżkami, a mam dziecko alergika, więc wykonuję tę czynność ściereczką, co do najmilszych spraw nie należy. No i co najgorsze to brak wiaderka! Latam jak głupia co chwilę do łazienki żeby go rozkładać i płukać. Mop powinien mi ułatwić prace porządkowe a ja swojego mopa nienawidzę!!!

Judy (82.242.208.*)    |    14.01.2016 godz.22:18

Nie lubię swojego mopa bo moczy mi zabardzo podłoge.

Klaudia Sankowska (176.221.124.*)    |    14.01.2016 godz.23:12

Swojego starego mopa nie znoszę za to, że muszę go wykręcać rękoma, poza tym jest już wysłużony, no po prostu stary ... 😕 Przydałby mi się mop który dokładnie dopieści i doczyści podłogi w moim domu 😊😊😊

laurav@op.pl (91.212.223.*)    |    15.01.2016 godz.07:11

Mój mop nie wspołpracuje ze mną:) Jak myję to stylisko( kij) nie trzyma sie stelażu.Wkład nie zbiera kurzu i brudu tylko zostawia struzki wody na parkiecie i kaflach.Nie znoszę go bo muszę sama wykęcać nadmiar wody!!! pozdrawiam Mopowa panienka

patrycja12 (92.55.217.*)    |    15.01.2016 godz.17:29

nie lubię swojego mopa za zostawiane smugi na panelach :)

Basi3k (88.156.227.*)    |    15.01.2016 godz.17:42

Nie znoszę zarazków, bakterii i wszystkiego co brzydko pachnie a właśnie z tym kojarzy mi się mój stary mop ! Nie znoszę go za to że muszę moczyć ręce w brudnej i śmierdzącej wodzie!

aniasz (178.183.237.*)    |    15.01.2016 godz.18:14

Za to, że "czarownica" namiętnie nabiera za duzo wody i nie daje się odsączyć.A szczególnie za to, że wyżymaczka z uporem maniaka sie łamie.

abi (79.188.237.*)    |    15.01.2016 godz.18:22

Moj mop złamał nogę , niestety nie moge go przez to wypłukac ani odcisnac z nadmiaru wody, wiec musi juz przejsc na zasłużoną emeryturę, a ja musze zdobyc nowego pracownika mopa na jego miejsce.

Marcelina1645 (91.228.8.*)    |    15.01.2016 godz.18:58

Nie znoszę mojego mopa za to, ze po prostu śmierdzi. Słowo 'nieprzyjemnie pachnie' nie jest wystarczające; Czuję obrzydzenie, gdy go używam, a mimo to jestem zmuszona nim sprzątać. Przez to z olbrzymią niechęcią biorę się za mycie podłóg, moje podłogi nie są czyste, a to wszystko wina mojego mopa.

veromika@vp.pl (89.229.142.*)    |    15.01.2016 godz.21:02

Mojego starego mopa najbardziej nie cierpię za słabe wiaderko, które przy wyrzynaniu go z wody często nie wytrzymuje ;) i je dosyć często wymieniam

AgnA (83.9.175.*)    |    15.01.2016 godz.23:02

Za sierści kupę wplątaną w każdy por mopowej ściereczki. Sierść pochodzi od naszej podwórzowej suni, która została przez męża umyta mopem za niegrzeczne skakanie błotnistymi łapami po naszych udach i plecach. Sierści tej nie usunie już chyba nikt...

kinpla (46.170.70.*)    |    16.01.2016 godz.16:58

Za brak skretow☺tak tak dokładnie. Mój mop jest mało skrętny co przeszkadza mi w dostaniu się do zakamarków w domu. Poza tym ciężko zdejmuje się zapas do kopa tzn ściereczka doczepiana do kijka która też sprawia mały dyskomfort

Monika. G (217.99.253.*)    |    16.01.2016 godz.18:55

Świetny konkurs - praca wysłana

jk (176.106.32.*)    |    17.01.2016 godz.17:05

zgłoszenie wysłane teraz zostaje nadzieja ;)

megan67 (83.23.82.*)    |    17.01.2016 godz.17:50

Nie znoszę mojego starego mopa, gdyż uciążliwe jest płukanie go w wiadrze za każdym razem i wyżymanie w rękach.Zostawia smugi i kłębuszki puszku,podłoga jeszcze długo zostaje mokra .Masakra. Tyle słyszałam rewelacyjnych recenzji o waszym mopie ,że byłoby miło otrzymać taki prezent by móc się przekonać o jego rewelacji i móc tak jak inni internauci reklamować go wśród rodziny,znajomych i przyjaciół. Dziękuję i pozdrawiam

zazuchna (178.42.138.*)    |    18.01.2016 godz.15:51

Biorę udział

beata545 (213.92.191.*)    |    18.01.2016 godz.23:14

biorę udzial

wojro7 (80.52.131.*)    |    19.01.2016 godz.12:38

nie lubię mojego starego mopa za wygląd. I to jest powód dla którego mycie podłogi jest dla mnie koszmarem.

sylwia19238@wp.pl (79.185.95.*)    |    19.01.2016 godz.13:36

nienawidzę swojego mopa,ponieważ go nie mam.wszystkie mapy myją niedokładnie(zawsze trzeba i tak się uchylać i domywac zakamarki na kolanach)-zapewne ten jest lepszy i inny:)z chęcią wypróbowałam go.pozdrawiam

sylwia19238@wp.pl (79.185.95.*)    |    19.01.2016 godz.13:36

nienawidzę swojego mopa,ponieważ go nie mam.wszystkie mapy myją niedokładnie(zawsze trzeba i tak się uchylać i domywac zakamarki na kolanach)-zapewne ten jest lepszy i inny:)z chęcią wypróbowałam go.pozdrawiam

bogumila271063@wp.pl (37.47.5.*)    |    19.01.2016 godz.13:44

bo musze rękoma go wyrzymać i rękoma płukać a nie stać mnie na leifheit ale jak znam życie to pewnie nie wygram bo nie mam szczęścia.

Ola (87.204.73.*)    |    19.01.2016 godz.19:27

Jak wspomnę starego mopa ,nie klei mi się robota.A czemu zapytacie.To i odpowiedź macie ,Pochylać się do niego muszę ,wyżymać go trzeba i tu idzie pomsta do nieba,Zostawia kłaczki na podłodze i kto pomoże niebodze? Gdzie nowoczesność gdzie udogodnienie. O Leifheicie śnię och jaże przyda mi się

Ola (87.204.73.*)    |    19.01.2016 godz.19:27

Jak wspomnę starego mopa ,nie klei mi się robota.A czemu zapytacie.To i odpowiedź macie ,Pochylać się do niego muszę ,wyżymać go trzeba i tu idzie pomsta do nieba,Zostawia kłaczki na podłodze i kto pomoże niebodze? Gdzie nowoczesność gdzie udogodnienie. O Leifheicie śnię och jaże przyda mi się

mila (88.199.149.*)    |    21.01.2016 godz.20:31

Nienawidzę swojego mopa za to ze muszę go ręcznie moczyć . I tak później podłoga jest bardzo mokra bo nie mam tyle siły żeby dobrze wycisnąć wodę:)

mila (88.199.149.*)    |    21.01.2016 godz.20:31

Nienawidzę swojego mopa za to ze muszę go ręcznie moczyć . I tak później podłoga jest bardzo mokra bo nie mam tyle siły żeby dobrze wycisnąć wodę:)

TeresaZaczek@gmail.com (46.77.124.*)    |    22.01.2016 godz.09:37

Ja niestety obecnie nie posiadam mopa,gdyż wszystkie co do tej pory miałam i wypróbowałam było do niczego. Albo źle mały i zostawialy dużo po sobie wody, albo dobrze zbierał wodę ale zostawialy po sobie dużą ilość włosia. Więc najlepsze mycie podłogi kończyło się na kolanach ze scierą zrobiona z pieluchy tetrowej :-). Ale po tym konkursie może uśmiechnie się do mnie szczęście i w końcu będę mogła odpocząć.

magdawys (188.146.67.*)    |    22.01.2016 godz.16:36

Zgłoszenie wysłane :) Mam nadzieję, że uda mi się wygrać nowego mopa, bo mój stary do niczego się już nie nadaje :)))

wioletta17815@wp.pl (5.173.90.*)    |    24.01.2016 godz.14:05

Nie znoszę mojego starego mopa jest jak stara bułka nawet jak posmarujesz masłem to nie wchodzi i on też pod kanapę ciężko włożyć pod spód , albo nowa kanapa- wymienić ?, albo wymienić na nowego Leifheita .chyba to drugie !

emilynowak (88.199.160.*)    |    26.01.2016 godz.09:43

za co go nie znoszę? za to że ma mi pomagać ala jakoś mu ti nie wychodzi za to ze miał ułatwić mi sprzątanie a jest wręcz odwrotnie, za to że zapewniano mnie że pracując z nim można odpoczywać a co mam- wiecznie na kolanch. miał się ze mną zaprzyjaźnić a czuję się przez niego wykorzystywana. Proszę dajcie mi mooa który to zmieni i stary pójdzie w kąt i z zazdrością będzie patrzeć jak śmigam z moim nowy mopem

danuta.skalacka@gmail.com (89.231.242.*)    |    26.01.2016 godz.19:35

Nie lubię swojego mopa bo jest połamany :(, nowy mile widziany :)

sniezynka (88.220.121.*)    |    27.01.2016 godz.10:58

Mopa nie znoszę bo ciągle zaczepia się podczas mysia, zostawia nitki, muszę strasznie mocno go wykręcać ażeby nie kapała z niego woda, podczas tego wykręcania pękają mi krwinki na dłoni i robi m się odcisk... :(

sniezynka (88.220.121.*)    |    27.01.2016 godz.10:59

Mopa nie znoszę bo ciągle zaczepia się podczas mysia, zostawia nitki, muszę strasznie mocno go wykręcać ażeby nie kapała z niego woda, podczas tego wykręcania pękają mi krwinki na dłoni i robi m się odcisk... :(

KlaudiaŁyson (5.172.232.*)    |    28.01.2016 godz.12:30

Nie cierpię swojego mopa Ponieważ ilekroć kupie nowa szczotkę to pozostawia kucki i włosy na podłodze!! Z taką Częstotliwością jaka myje podłogi juz nie jednokrotnie Złamalam kija;)) nie mówiąc o tym, że siatki do wyciskania są jednorazowego użytku ;)

KlaudiaŁyson (5.172.232.*)    |    28.01.2016 godz.12:30

Nie cierpię swojego mopa Ponieważ ilekroć kupie nowa szczotkę to pozostawia kucki i włosy na podłodze!! Z taką Częstotliwością jaka myje podłogi juz nie jednokrotnie Złamalam kija;)) nie mówiąc o tym, że siatki do wyciskania są jednorazowego użytku ;)

plaguna (83.9.165.*)    |    29.01.2016 godz.19:01

Za ból nadgarstków i dłoni od wykręcania go. Mój stary mop nie ma mechanizmu do odwirowywania. Padnij! Powstań! I tak w kółko, aby zdjąć mop i po wykręceniu do ponownie założyć. W końcu i tak robią się wodne smugi, bo wcześniej czy później przychodzi moment, że źle się go wykręci. Sam mop wygląda dobrze ale co z tego skoro nie zbiera brudu. Raczej ślizga się po powierzchni tańcząc piękne piruety. Niestety nic z tego nie wynika. Po umyciu podłóg mopem, bujam się jak pingwin na kolanach by dokończyć pracę szmatą. Mop nie był kupiony za małe pieniądze – nie jestem aż takim sknerą . Ale że taki będzie z niego legat i brudas, się nie spodziewałem. No nic, może koło fortuny zrobi mi psikusa i zatrzyma się przy mojej wypowiedzi. Bolą mnie już kolana. :) Pozdrawiam

Beata Tarchuł (79.175.211.*)    |    30.01.2016 godz.11:04

Za co nie znosisz swojego starego mopa?ojjj za to że go nie ma ;( miałam ale był stary i ja dbałam , pielęgnowałam , delikatnie się z nim obchodziłam,byłam miła,ale ten nie całkiem perfekcyjny Pan domu chciał mi pomóc i bęc,po mopie , nie ma go , mam obiecamy , ale zawsze wypadają te plany pod zakup , i cos innego jest mus kupić ,bo wiecie takiego byle jakiego to wszędzie dostaniecie,ale ja z tych co lubię tylko te konkretne , te dobre , pomocne wiec zbieram na tego właśnie jedynego Mopa mego wyśnionego i zbieram a myję na kolanach,ojj mama zajechana bo myć jest co bo dzieciaczki ostro szaleją więc tak co dzień padam na czworaka i tak jadę na szmacie i jadę i w myślach przeklinam i iskry lecą na boki ojjj było by bajkowo gdyby się udało i to mnie to cudo dostało marzę i śnię piąstki wszyscy mocno zaciskamy ba mama odprawia czary mary pod wyniki robię triki aby to do mnie przyleciał ojj latała bym w przestworzach z nim niczym czarownica na swej miotle ale ta dobra i buźkę roześmianą.

Beata Tarchuł (79.175.211.*)    |    30.01.2016 godz.11:04

Za co nie znosisz swojego starego mopa?ojjj za to że go nie ma ;( miałam ale był stary i ja dbałam , pielęgnowałam , delikatnie się z nim obchodziłam,byłam miła,ale ten nie całkiem perfekcyjny Pan domu chciał mi pomóc i bęc,po mopie , nie ma go , mam obiecamy , ale zawsze wypadają te plany pod zakup , i cos innego jest mus kupić ,bo wiecie takiego byle jakiego to wszędzie dostaniecie,ale ja z tych co lubię tylko te konkretne , te dobre , pomocne wiec zbieram na tego właśnie jedynego Mopa mego wyśnionego i zbieram a myję na kolanach,ojj mama zajechana bo myć jest co bo dzieciaczki ostro szaleją więc tak co dzień padam na czworaka i tak jadę na szmacie i jadę i w myślach przeklinam i iskry lecą na boki ojjj było by bajkowo gdyby się udało i to mnie to cudo dostało marzę i śnię piąstki wszyscy mocno zaciskamy ba mama odprawia czary mary pod wyniki robię triki aby to do mnie przyleciał ojj latała bym w przestworzach z nim niczym czarownica na swej miotle ale ta dobra i buźkę roześmianą.

milo (83.7.199.*)    |    31.01.2016 godz.09:51

Nie lubie swojego mopa, z prostego powodu iż jest taki z niego prosty leń że podłogi nie myje sam.. Zawsze potrzebuje pomocnej dłoni :)

niesia30@onet.eu (78.8.63.*)    |    31.01.2016 godz.12:30

Mój stary mopie, nie znoszę cię, gdyż ,niestety, zużyłeś się. Nie domywasz podłóg, masz kij jakiś poluzowany i mój nastrój dzięki temu jest niezbyt zrelaksowany.

ewab81 (81.162.208.*)    |    31.01.2016 godz.14:28

Mieszkam w domu - 2 piętra - ok.130 m2. Posiadam mop płaski i za każdym razem trzeba zdejmować ścierkę i ją płukać. Do tego niestety pozostawia mi smugi (czy myję w czystej wodzie czy w jakichś detergentach). Większość powierzchni stanowią panele i niestety do nich mój mop się nie nadaje. Używam mopa do mycia holu, łazienek i kuchni. Resztę na kolanach pucuję szmatką. I za tego 'maziaka' bo tak nazywam mopa z racji że nie myje ale rozmazuje brud szczerze go nie cierpię. Wręcz marzę o nowym funkcjonalnym mopie, z którym codzienne sprzątanie stanie się miłym zajęciem cieszącym oko a nie doprowadzącym do szału... Używanie mopa w moim wydaniu polega na kurzu ciągłym rozcieraniu. Może jak wygram nowego sprzęta Będzie to dla mnie prawdziwa zachęta. Dom lśnić odtąd będzie na błysk, na cud... Czekam więc na wyniki i na szczęścia łut:)

ewawojcik1@interia.pl (79.191.65.*)    |    31.01.2016 godz.17:17

Witam . Nie znoszę mojego mopa ponieważ ogólnie jest do niczego 1.funkcjonalność kiepska, składa się w najmniej spodziewanym momencie 2. pozostawia smugi 3.konieczność ręcznego moczenia i wyciskania. Pozdrawiam

ewawojcik1@interia.pl (79.191.65.*)    |    31.01.2016 godz.17:18

Witam . Nie znoszę mojego mopa ponieważ ogólnie jest do niczego 1.funkcjonalność kiepska, składa się w najmniej spodziewanym momencie 2. pozostawia smugi 3.konieczność ręcznego moczenia i wyciskania. Pozdrawiam

alimur (89.79.123.*)    |    31.01.2016 godz.17:53

Jo niy znosza moigo starego mopa skuli tego , że jest stary i niy wyciro do porzondku zmaraszonyj podłogi - zostają fleki - i niy poradza go blank wypłukać . Jak go płukom, to potym jo żech tyż jest zmaraszono i musza się fest myć. Taki mop Clean Twist bołby ganc dobry do mie...Pyrsk! Słowniczek: skuli tego - z powodu, do porządku - właściwie, zmaraszony - brudny, fleki - plamy, poradzić - umieć, blank - całkowicie, fest - mocno, ganc- całkiem , pyrsk- cześć, pozdrawiam

ja (94.254.236.*)    |    31.01.2016 godz.22:51

Biorę udział. Bardzo fajny konkurs, chyba zdążyłem

zaob (91.188.101.*)    |    01.02.2016 godz.12:42

Nie lubie mojego starego mopa,bo niesłucha moje "chłopa".Gdy mąż coś mopem robi, zawsze coś narobi. A to sitko pęknie,lub stylisko złamie,lepiej wygraj nowy moje ty kochanie.

modliszka (31.183.87.*)    |    01.02.2016 godz.18:36

Czekam niecierpliwie na wyniki:)

nikibilko (46.77.124.*)    |    02.02.2016 godz.11:55

Oj, kiedy te wyniki :-(:-( Poprosimy o wyniki

a-przygocka@wp.pl (31.183.87.*)    |    02.02.2016 godz.13:09

Niecierpliwe z nas kobiety, ja też nie mogę się doczekać:)

donata (83.238.48.*)    |    02.02.2016 godz.18:13

Chyba każdy biorący udział wypatruje (nie)cierpliwie wyników :-D

wirginia.facebooko2.pl@o2.pl (94.254.225.*)    |    03.02.2016 godz.13:57

Mój stary mop rozmazuje . Nie myje tak jak powinien i cały czas sie ściąga i musze go ręcznie moczyć i wyciskac . Czekam na nowego trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

mamamysia (89.228.9.*)    |    04.02.2016 godz.11:45

Kiedy można się spodziewać wyników?

natalia (31.183.87.*)    |    09.02.2016 godz.08:22

kiedy można spodziewać się wyników?

Kaska (46.112.37.*)    |    15.02.2016 godz.12:32

To jakaś ściema z tym konkursem ?

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak załagodzić atopowe zapalenie skóry?

Wszystkie osoby z AZS doskonale wiedzą, że pielęgnacja skóry atopowej nie należy do łatwych zadań. Istnieją jednak skuteczne sposoby na złagodzenie objawów ...

Cera bez skazy – jak walczyć z niedoskonałościami?

Każdej z nas zależy na idealnej cerze, jednak w większości przypadków osiągnięcie tego celu nie jest wcale proste. Widoczne przebarwienia, naczynka lub ślady po ...

5 sposobów na zdrowe i mocne paznokcie!

Łamliwe paznokcie, podobnie jak wypadające włosy, są powodem zmartwień niejednej kobiety. Piłowanie tylko w jedną stronę, stosowanie serum wzmacniającego i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja