Koncentrat kojący przeciw swędzeniu

Piękne momenty w życiu to codzienne wspomnienia dzielone z innymi, proste przyjemności, które sprawiają nam radość. Chcielibyśmy zawsze pamiętać o tych szczęśliwych momentach. Tak, każdy wiek i każda chwila w życiu mogą być słodkie. Ale jak można wieść spokojne życie, kiedy swędząca skóra spędza sen z powiek?

Gdzie radość ze zgłoszenia się jako pierwszy do odpowiedzi w klasie, kiedy łokcie zaczynają swędzieć, co od razu odbiera ochotę na bycie aktywnym? Gdzie jest miejsce na niezapomnianą radość z macierzyństwa, kiedy policzki lub rączki Twojego dziecka są tak podrażnione, że wywołują u niego płacz?

Rozwiązanie EAU THERMALE AVÈNE:
NATURALNE UKOJENIE SKÓRY WRAŻLIWEJ
Xera Calm A.D koncentrat kojący CIAŁO, TWARZ, POWIEKI

FORMUŁA OPRACOWANA Z MYŚLĄ O NATYCHMIASTOWYM ŁAGODZENIU INTENSYWNEGO I ZLOKALIZOWANEGO MIEJSCOWO UCZUCIA SWĘDZENIA, KOJĄCY KONCENTRAT XERA CALM A.D TO PIELĘGNACJA S.O.S DO STOSOWANIA OBOK CODZIENNEJ NAWILŻAJĄCEJ PIELĘGNACJI I HIGIENY EMOLIENTAMI XERA CALM A.D.

  1. PODWÓJNIE SKONCENTROWANA I-MODULIA®, czyli pierwszy biotechnologiczny składnik aktywny pochodzący z Wody termalnej Avène.I-modulia® skutecznie łagodzi uczucie swędzenia i podrażnienie skory. Formuła gwarantująca zero konserwantów, zawierająca wyłącznie składniki korzystne dla skóry. Zapewnia optymalne bezpieczeństwo, ponieważ szanuje skórę i jej mikrobiom.

  2. KOMPLEKS REGENERUJĄCY I OCHRONNY - wzbogacony o wysokie stężenie olejów roślinnych i kompleksu CER-OMEGA, lipidy podobne do występujących w skórze, koncentrat S.O.S zmniejsza zaostrzenia intensywnej i uporczywej suchości. Funkcja barierowa skory zostaje przywrócona, co ogranicza wnikanie do niej obcych czynników i zapobiega odwodnieniu skóry.

  3. WODA TERMALNA AVÈNE - koi, łagodzi podrażnienia, zmiękcza skórę. Ma ona unikalny dar: przynosi ukojenie i przywraca komfort nawet najbardziej wrażliwej i nietolerującej skórze.

NATYCHMIASTOWY EFEKT PRZECIW DRAPANIU Xera Calm A.D Koncentrat kojący to produkt S.O.S szybko stanie się niezastąpionym elementem codziennej pielęgnacji skory suchej, atopowej, skłonnej do swędzenia. Zapewnia on szybkie działanie w okolicach narażonych na uporczywe drapanie, oddziałując zarówno na uczucie intensywnego, miejscowo zlokalizowanego swędzenia, jak i na zaostrzenia i nawroty suchości¹. Użyj go, kiedy tylko chcesz, aby szybko poczuć ukojenie i móc znów cieszyć się życiem.

Sposób użycia: Stosować w przypadku pojawienia się intensywnego i zlokalizowanego miejscowo uczucia swędzenia (4 razy dziennie).

Rekomendowana cena: 71,50 zł
Pojemność: 50 ml

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

Antybakteryjne żele do rąk - dlaczego są takie skuteczne

Dbaj o higieniczną czystość dłoni. Zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny. Kupując produkt pamiętaj o czytaniu etykiety. Czym się kierować przy zakupie, co ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja