Jeszcze dalej niż Północ - Recenzja

Jeśli potrzebujecie gardłowego śmiechu jak słońca, jeśli tęsknicie za śmiechem do rozpuku. Chcecie trzymać się za brzuch, dostać głupawki i resztę dnia być pozytywnie zakręconym, to musicie zobaczyć ten film!

Oto pracownik poczty postanawia poudawać niepełnosprawnego aby otrzymać awans. Wiem, to zachowanie karygodne i obrzydliwe. Oszustwo szybko się wydaję i nasz przemiły pracownik poczty, za karę, zostaje przeniesiony do samego "piekła" czyli tam gdzie diabeł mówi dobranoc.

Co tam przeżył? I jak sobie poradził? Musicie zobaczyć sami. Niewiarygodne, że tak prosta fabuła może być tak świetnie zrobiona.

Jestem zła, że karmią nas tymi wszystkimi hollywoodzkimi papkami, kiedy to kino europejskie jest zdecydownanie lepsze, o czym mogłam się przekonać kolejny już raz!

Jedno co w filmie może drażnić to lektor, który nieudolnie probuje naśladować śląską gwarę:/ Może jednak tylko mnie drażni, bowiem ja jestem ze Śląska i wiem jak powinna ona brzmieć. Was może to tłumaczenie nawet śmieszyć:)

Monika Koprowska-LudwigTytuł oryginalny: Bienvenue chez les Ch'tis
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2008
Reżyseria: Dany Boon
Dystrybucja: TiM Film Studio
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

Antybakteryjne żele do rąk - dlaczego są takie skuteczne

Dbaj o higieniczną czystość dłoni. Zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny. Kupując produkt pamiętaj o czytaniu etykiety. Czym się kierować przy zakupie, co ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja