Jesienno-zimowa kolekcja Marks & Spencer 2013/2014

Nowy, jesienno-zimowy sezon w Marks & Spencer to festiwal kobiecości: śmiałe linie, kroje podkreślające kształt ciała i wzornictwo adaptujące najciekawsze światowe trendy.

W jesienno-zimowym sezonie Marks & Spencer wyraźnie faworyzuje świetne krawiectwo, bogato zdobione tkaniny o ciekawych, dekoracyjnych fakturach, obfitość brokatu, skórę i sztuczne futro. Najnowsze kolekcje to dzieło BELINDY EARL, nowej STYLE DIRECTOR Marks & Spencer oraz jej zespołu, z NEIL HENDY (Head of Design, M&S Collection) i KAREN PEACOCK (Head of Design, M&S Brands & Accessories) na czele. Do polskich sklepów, nowe kolekcje zawitają już w sierpniu.

 • MODERN ELEGANCE
  Nowoczesna elegancja, proste wzornictwo i piękne tkaniny. Kroje inspirowane męskim krawiectwem zachowujące jednocześnie kobiecą wrażliwość w luksusowych materiałach i subtelnych barwach.
 • LONDON CALLING
  Buntowniczy duch indywidualności, śmiałe wzory (z czerwoną kratką na czele), zwierzęce motywy oraz bogata paleta czerwieni i czerni symbolizująca pewność siebie współczesnej kobiety.
 • WILD OPULENCE
  Dynamiczny kolaż kolorów i tkanin o bogatych, dekoracyjnych fakturach. Skóra, sztuczne futro, kobiece kroje, energetyczny warstwowy look.
 • FEMME FATALE
 • Nostalgiczne sylwetki pełne blasku i złożoności femme fatale,silne kolory i delikatne tekstury, łagodnie akcentujące kobiece kształty.
 • DARK DRAMA
  Wytworny styl. dekadenckie kolory, bogactwo tekstur i zdobień, obfitość cekinów i koronek, tajemniczy romans luksusowego designu z dramaturgią wielkiego wieczornego wyjścia.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jędrne ciało do lata

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim słońce i wysokie temperatury. Zimowe swetry, ciepłe kurtki i spodnie pójdą w zapomnienie, a w ich miejsce ...

Słodka psychologia – powiedz jaki deser lubisz, a ...

Przerwa w pracy na małe co nieco? Co to będzie?Warto się nad tym zastanowić, ponieważ deser, który właśnie pojawił się w Twojej wyobraźni, może sporo ...

Jak dbać o włosy po zimie?

Właściwa pielęgnacja, stylizacja i odpowiednia dieta to trzy podstawowe zasady, których należy przestrzegać, aby móc cieszyć się pięknymi włosami. Jak o nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok