Good Girl i Bad Boy: Gold Fantasy

Pragnąc celebrować tegoroczny sezon gwiazdkowy, Carolina Herrera wprowadza na rynek światowe szlagiery zapachowe Good Girl i Bad Boy w skoordynowanych wizualnie, pozłacanych flakonach edycji kolekcjonerskiej Gold Fantasy. Do supermodelki i aktywistki Karlie Kloss, która doskonale uosabia zapach Good Girl od czasu jego premiery w 2016 roku, dołącza w Gold Fantasy jej odpowiednik Bad Boy – Josh Upshaw, który został członkiem Domu Herrera w tym roku.

W tym limitowanym wydaniu emblematyczny flakon Good Girl w kształcie buta na wysokim obcasie oraz flakon Bad Boy w formie błyskawicy zostały w całości pokryte powłoką idealnie wypolerowanego złota. Szpilka, odwieczny symbol silnej pozycji kobiet, ma dodatkowy akcent luksusu: jej błyszczący nosek zdobią drobinki brokatu. Good Girl i Bad Boy, olśniewające glamourem i czarem, jednoczą się w śmiałym sojuszu, migocząc blaskiem złota.

Gładkie złoto odbija zarówno światło, jak i cień. Podobnie zapachy Good Girl i Bad Boy od początku cechuje dualizm. Dzięki kontrastującej kompozycji składników, które są zarazem słodkie i zmysłowe, Good Girl symbolizuje każde oblicze kobiecości: od jasnego po mroczne, od delikatnego po silne. Renomowani kreatorzy zapachów: Louise Turner i Quentin Bisch to pomysłowi twórcy oryginalnego zapachu Good Girl, którego formuła była inspirowana fascynującą dwoistą naturą współczesnej kobiety. „Połączone ze sobą nuty składników, równie spektakularnych jak złoto, wyczarowują w kompozycji subtelną grę między dobrem a złem, światłem a cieniem” – mówi kreatorka. Wewnętrzną świetlistość Good Girl wyeksponowano jako olfaktoryczną ekspresję  jasności, natomiast zapach Bad Boy został wyrażony jako zarazem wrażliwy i silny.

Bad Boy reprezentuje ze wszech miar nowoczesnego mężczyznę, którego zapach jest równie wielowymiarowy, jak błyskotliwy, oraz odwołuje się do kontrastujących aspektów współczesnej męskości. Ciepłe i ciemne nuty klasyczne zaprezentowano w niekonwen-cjonalny sposób – z promienną  świeżością, aby zaskakiwać finałem, który odzwierciedla odwieczną naturę męskiego buntownika.

Metaliki emanują elegancją i wywołują spekta-kularne wrażenie. Pozostają kodem Domu Herrera już od pierwszego pokazu mody Caroliny Herrery w 1981 roku. Projektantka zaprezen-towała wówczas efektowne, mieniące się suknie, pięknie ukazujące ducha Nowego Jorku z jego migoczącym życiem nocnym, którego centralną postacią była sama pani Herrera. Stała bywalczyni na wieczorowych przyjęciach Andy`ego Warhola, często widywana w lokalu Studio 54, do dziś uważanym za najlepszy klub nocny, reprezentowała śmiały blask, który zawsze był częścią jej świata. Wes Gordon, obecny dyrektor kreatywny Carolina Herrera New York twierdzi, że: „Nie ma lepszego źródła inspiracji niż sama założycielka. Czy to dzięki złotym akcentom klejnotów, czy poprzez całkowity look, zawsze udaje się jej wykorzystać ten niezwykle szlachetny kruszec i sprawiać, że wydaje się radosny oraz nowoczesny”. Kolekcjonerskie edycje Good Girl i Bad Boy, umieszczone w pudełku ozdobionym surrealistycznym, fantazyjnym krajobrazem nieba, powstały z myślą o tym, by celebrować świąteczne uniwersum. Przełomowe w świecie perfum już od czasu swojej premiery, zapachy te – każdy z osobna – dzięki swoim zróżnicowanym składnikom przypominają nam, że śmiała pewność siebie odzwierciedla wewnętrzny świat kontrastów, a nasza wewnętrzna promienność może być wyrażona olfaktoryczną symboliką bogactwa złota.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Kwasy w pielęgnacji zimowej - które wybrać i jak ...

Kwasy to temat, który powraca z ogromnym echem jesienią i pozostaje z nami zazwyczaj przez całą zimę. Ta pora roku pozwala odrobinę zaszaleć ze składnikami ...

Pogotowie kosmetyczne - regeneracja skóry zimą

Zima to wyjątkowo trudny okres dla skóry, szczególnie tej wrażliwej, nadreaktywnej, czy suchej. Mróz, zmiany temperatury, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach ...

Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj ...

Mikołajki tuż tuż, został miesiąc do świąt więc to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę i w ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...