Genaissance de la Mer - Serum

Czysta, perfekcyjna i wysoce skoncentrowana forma Crystal Miracle Broth™ niesie obietnicę cofnięcia czasu. Skóra wygląda na odmienioną z niesamowitą mocą i szybkością.

La Mer przedstawia wyjątkową pielęgnację skóry, inspirowaną morzem i niekończącym się dążeniem do perfekcji. Wszystko zaczęło się od cudownego odkrycia, które sprawiło, że wiek przestaje mieć znaczenie.

The Serum Essence, przełomowa pierwsza kuracja z nowej linii Genaissance de la Mer Collection, zrodziła się z niesamowicie czystego Crystal Miracle Broth™, który przyspiesza naturalne procesy odnowy skóry. Linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, skóra wyraźnie wygładzona, wzrasta produkcja naturalnego kolagenu i elastyny w skórze, pory stają się ściągnięte, a bariera skóry wzmocniona. Przemiana staje się rzeczywistością - skóra wygląda na wyraźnie odnowioną.

Prawdziwie WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE
Praca nad serum rozpoczęła się trzy lata temu, gdy pewien naukowiec z laboratorium Max Huber Research Labs w Nowym Jorku odkrył czyste i idealne kryształki Miracle Broth™. Potrzeba było niezliczonych eksperymentów, aby udało się ponownie odtworzyć ten leżący u podstaw działania Genaissance de la Mer fenomen. Łącząc cenną formułę Crystal Miracle Broth™ z rzadkimi składnikami występującymi w morzu i najnowocześniejszą technologią, Genaissance de La Mer przepełnia skórę rewitalizującą energią morza i czyni ją widocznie odnowioną.

Genaissance de La Mer to luksusowe, kremowe serum stworzone po to, by odżywić skórę. To prawdziwie wyjątkowe doświadczenie. Silnie skoncentrowana formuła przenika przez skórę dostarczając jej wyjątkowych składników aktywnych i błyskawicznie przepełnia ją nową energią witalną. Z dnia na dzień odnowa jest coraz bardziej widoczna, a skóra wygląda na bardziej promienną, gładką i krystalicznie czystą.

Zmysłowy złoty flakon, inspirowany ciepłym kolorem Crystal Miracle Broth™, został zaprojektowany specjalnie z myślą o tej cennej formule. Niewielkie okienko ukazuje zawartość – doskonałe serum a elegancka pipetka służy do dokładnej aplikacji każdej kropli serum.

CRYSTAL MIRACLE BROTH™
The Crystal Miracle Broth™ - najczystsza forma Miracle Broth™ jest wytwarzany powoli, w bardzo małych ilościach, by utrzymać jego najwyższą jakość. Przepełnia skórę nową energią, z niesamowitą szybkością pomagając odnowić jej wygląd. The Crystal Miracle Broth™ zapewnia skórze potężny ładunek energii, zwalcza widoczne podrażnienia i wspiera naturalne procesy odnowy skóry.

THE GENAISSANCE™ FERMENT
Składnikiem aktywnym The Genaissance Ferment jest rzadka czerwona alga, występująca naturalnie w płytkich wodach okolic Korsyki na Morzu Śródziemnym. La Mer korzysta z hodowanej w bioreaktorze przyspieszającym tempo wzrostu trwalszej formy tej algi, uzykując wyższą jakość i czystość od występującej naturalnie. Alga ta jest poddawana działaniu fal świetlnych tak, by uzyskać wysokoaktywny ferment pomagający pobudzić produkcję kolagenu i elastyny, co z kolei znacznie poprawia wygląd skóry.

THE SMOOTH FINISH FERMENT
The Smooth Finish Ferment zawiera Brunatną Algę liściastą, zwaną Laminaria saccharina oraz “retinol z morza”, by pomóc w dostarczeniu składników aktywnych w głąb skóry. Nowy ferment o podwójnym działaniu sprawia, że pory są mniej widoczne a skóra wygląda bardziej gładko i promiennie.

ORIGINAL MIRACLE BROTH™
Oryginalne odkrycie doktora Max Hubera miało miejsce 50 lat temu. W wyniku wypadku w laboratorium uległ on poparzeniu i rozpoczął własne poszukiwania sposobu na poprawienie wyglądu swojej skóry, wykorzystując fizykę i energię witalną morza. Po ponad 6000 eksperymentach i 12 latach niestrudzonych badań, dokonał odkrycia swojego życia – stworzył Miracle Broth. Ten cudowny eliksir powstaje w wyniku procesu fermentacji alg morskich z innymi, naturalnie występującymi składnikami przez okres 3-4 miesięcy, przy wykorzystaniu energii światła i dźwięku wzmacniających korzyści poszczególnych składników.

Genaissance de la Mer - Serum - Esencja natychmiastowo rozpoczyna proces przemiany. Prawdziwe serum przeciwstarzeniowe, niwelujące oznaki starzenia skóry, z dnia na dzień odmienia wygląd Twojej skóry. Używaj dziś, jutro lub już zawsze.

Genaissance Serum Essence
Pojemność: 30ml
Cena: 2088 PLN

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja