Dodatki do zmywarek - Somat z formułą 3xAction

Ponadczasowa klasyka sprawdza się w każdym sezonie, a wszystko dzięki odpowiednim dodatkom! Aby równie długo cieszyć się funkcjonalnością i skutecznością zmywarki, warto sięgać po … dodatki SOMAT z formułą 3xAction.

Mała czarna sprawdzi się w każdym sezonie. Wystarczy odpowiedni dodatek i sukienka zyskuje nową świeżość. Podobnie jest w przypadku zmywarek. Korzystanie z dodatkowych produktów wspomagających działanie środka myjącego nie tylko chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, neutralizuje nieprzyjemny zapach, ale również przyspiesza schnięcie naczyń. Właśnie tak działają dodatki Somat.

Nowa linia dodatków Somat – płyn nabłyszczający, środek do czyszczenia zmywarki, odświeżacz do zmywarek oraz sól zapewnia perfekcyjne rezultaty każdego cyklu mycia naczyń.

  • Środek do czyszczenia zmywarki Somat z formułą 3xClean Action

Wyjątkowo efektywnie usuwa pozostałości tłuszczu oraz osad z kamienia, które osadzają się na różnych częściach zmywarki. Czyści ważne elementy zmywarki, takie jak dysze i filtry, czym zapewnia pełna skuteczność działania oraz dłuższą żywotność urządzenia.

  • Sól Somat z formułą 3xAnti Lime Action

Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu zmiękczania wody w zmywarce. Poprzez to chroni zmywarkę i myte naczynia przed osadzaniem się kamienia oraz pozytywnie wpływa na działanie środka myjącego podczas procesu mycia.

  • Nabłyszczacz Somat z formułą 3xShine Action

Nowa formuła nabłyszczacza zapewniają wyjątkowy połysk naczyń. Dzięki niemu krople wody łatwiej spływają z powierzchni mytych naczyń, pozostawiając je bez zacieków - doskonale błyszczące i czyste.

  • Odświeżacz do zmywarek Somat Deo-Perls z 3xScent Action

Neutralizuje nieprzyjemne zapachy w zmywarce, pozostawiając wyjątkowo świeżą cytrusową woń, która uwalniana jest przez cały okres użytkowania. Wystarcza na około 60 cykli pracy zmywarki.

Dodatki do zmywarek Somat z formułą 3xAction pomagają utrzymać zmywarkę w dobrym stanie oraz uzyskiwać perfekcyjne rezultaty mycia naczyń przez okres jej użytkowania.

Rekomendowana cena detaliczna dodatków Somat:

  • Środek do czyszczenia zmywarki Somat z formułą 3xClean Action – ok. 12 zł brutto
  • Sól Somat Sól z formułą 3xAnti Lime Action – ok. 9 zł brutto
  • Nabłyszczacz Somat z formułą 3xShine Action – ok. 19 zł brutto
  • Odświeżacz do zmywarek Somat Deo-Perls z 3xScent Action– ok. 12 zł brutto
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
­Przebarwienia i plamy posłoneczne? Mamy skuteczną ...

Z urlopu, poza przyjemnymi wspomnieniami i opalenizną, przywiozłaś także piegi, przebarwienia i plamy posłoneczne? Jesień to doskonały moment, aby się ich ...

Jesienne problemy z trądzikiem, jak im zaradzić?

Jesienne problemy z cerą zazwyczaj uderzają ze zdwojoną siłą. Latem trądzik często zostaje wyciszony, aby powrócić po okresie wakacyjnym w postaci krostek i ...

Co najbardziej zdradza twój wiek?

Dbasz o codzienną pielęgnację, od lat stosujesz odpowiednie kremy i zabiegi kosmetyczne, ale masz wrażenie, że ciągle nie możesz osiągnąć wymarzonego efektu? ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja