Dodatki do zmywarek - Somat z formułą 3xAction

Ponadczasowa klasyka sprawdza się w każdym sezonie, a wszystko dzięki odpowiednim dodatkom! Aby równie długo cieszyć się funkcjonalnością i skutecznością zmywarki, warto sięgać po … dodatki SOMAT z formułą 3xAction.

Mała czarna sprawdzi się w każdym sezonie. Wystarczy odpowiedni dodatek i sukienka zyskuje nową świeżość. Podobnie jest w przypadku zmywarek. Korzystanie z dodatkowych produktów wspomagających działanie środka myjącego nie tylko chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, neutralizuje nieprzyjemny zapach, ale również przyspiesza schnięcie naczyń. Właśnie tak działają dodatki Somat.

Nowa linia dodatków Somat – płyn nabłyszczający, środek do czyszczenia zmywarki, odświeżacz do zmywarek oraz sól zapewnia perfekcyjne rezultaty każdego cyklu mycia naczyń.

  • Środek do czyszczenia zmywarki Somat z formułą 3xClean Action

Wyjątkowo efektywnie usuwa pozostałości tłuszczu oraz osad z kamienia, które osadzają się na różnych częściach zmywarki. Czyści ważne elementy zmywarki, takie jak dysze i filtry, czym zapewnia pełna skuteczność działania oraz dłuższą żywotność urządzenia.

  • Sól Somat z formułą 3xAnti Lime Action

Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu zmiękczania wody w zmywarce. Poprzez to chroni zmywarkę i myte naczynia przed osadzaniem się kamienia oraz pozytywnie wpływa na działanie środka myjącego podczas procesu mycia.

  • Nabłyszczacz Somat z formułą 3xShine Action

Nowa formuła nabłyszczacza zapewniają wyjątkowy połysk naczyń. Dzięki niemu krople wody łatwiej spływają z powierzchni mytych naczyń, pozostawiając je bez zacieków - doskonale błyszczące i czyste.

  • Odświeżacz do zmywarek Somat Deo-Perls z 3xScent Action

Neutralizuje nieprzyjemne zapachy w zmywarce, pozostawiając wyjątkowo świeżą cytrusową woń, która uwalniana jest przez cały okres użytkowania. Wystarcza na około 60 cykli pracy zmywarki.

Dodatki do zmywarek Somat z formułą 3xAction pomagają utrzymać zmywarkę w dobrym stanie oraz uzyskiwać perfekcyjne rezultaty mycia naczyń przez okres jej użytkowania.

Rekomendowana cena detaliczna dodatków Somat:

  • Środek do czyszczenia zmywarki Somat z formułą 3xClean Action – ok. 12 zł brutto
  • Sól Somat Sól z formułą 3xAnti Lime Action – ok. 9 zł brutto
  • Nabłyszczacz Somat z formułą 3xShine Action – ok. 19 zł brutto
  • Odświeżacz do zmywarek Somat Deo-Perls z 3xScent Action– ok. 12 zł brutto
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

Dieta wegetariańska dla dzieci - zdrowa, czy nie?

Dieta wegetariańska budzi sporo kontrowersji jeśli chodzi o żywienie dorosłych, trudno się więc dziwić, że kiedy wspomina się o wykluczeniu mięsa z diety ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja