Antybakteryjna musująca pianka do rąk OsmozaCare

Nie znoszę mieć brudnych dłoni, zapewne tak jak większość z Was. Dlatego zawsze podczas pakowania kosmetyczki przed jakimkolwiek wyjazdem, wrzucam do niej nawilżane chusteczki dla niemowląt. To dla mnie ważne aby móc odświeżyć ręce w każdej sytuacji. Jednak takie opakowanie nie jest małe i zajmuje sporo miejsca. Dlatego kiedy trafiła do mnie Antybakteryjna musująca pianka do rąk OsmozaCare wiedziałam, że teraz to ona będzie się ze mną wybierać w każdą podróż.

Produkt otrzymujemy pod postacią sprayu zamkniętego w poręcznym opakowaniu o pojemności 50 ml. Taka ilość ma nam wystarczyć na około 50 użyć.

Wygodny aplikator dobrze dozuje piankę, wystarczy naprawdę niewielka ilość by dobrze rozprowadzić ją na całych dłoniach. I moment najfajniejszy, zwłaszcza dla dzieciaków – po zetknięciu z dłońmi pianka zaczyna delikatnie musować i łaskotać. Dzięki temu małemu fortelowi najmłodszych wcale nie trzeba namawiać na mycie dłoni, wręcz sami się o to upominają;)

Pianka dobrze oczyszcza dłonie, nawet te dość mocno zabrudzone. Nie działa wysuszająco, ręce po użyciu są miękkie i delikatne a co najważniejsze nie kleją się, jak po użyciu podobnych specyfików tego typu. Nie podrażnia delikatnych dziecięcych dłoni, można ją bezpiecznie stosować u alergików.

W swoim składzie zawiera m.in. D-panthenol który ma wzmacniać i odżywiać paznokcie – przyznam że nie zauważyłam takiej funkcji ale może to z uwagi na fakt, że nie używam jej w sposób ciągły.

Reasumując – pianka to produkt idealny do szybkiego i dokładnego odświeżenia nawet mocno zabrudzonych dłoni. Sprawdza się podczas wyjazdów czy spacerów, kiedy nie mamy dostępu do bieżącej wody. Polecam!

W serii także: 

  • antybakteryjne chusteczki do rąk
  • antybakteryjny żel do rąk
  • antybakteryjny krem do rąk

Zalety:

  • dobrze i dokładnie oczyszcza nawet mocno zabrudzone dłonie
  • przyjemnie pachnie
  • nie wysusza dłoni
  • nie podrażnia, dobrze sprawdza się u alergików
  • wygodna forma aplikacji
  • innowacyjna musująca formuła

Wady: 

  • brak

Moja ocena: 5/5

Agnieszka Wysocka

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja