5 LAT E-SKLEPU SEPHORA.PL

E-sklep sephora.pl świętuje swoje piąte urodziny! Sephora.pl to perfumeria o największych obrotach w całej sieci SEPHORA, notująca rokrocznie dwucyfrowe wzrosty. W ostatnim roku liczba odwiedzin rosła w tempie 50%-60% rok do roku. Z okazji piątych urodzin na klientów czeka oferta specjalna przygotowana przez perfumerię on-line.

Podczas miniowych 5 lat sephora.pl stała się ulubioną destynacją zakupową rzeszy klientów SEPHORA.

- Za sukcesem naszej perfumerii internetowej stoją przede wszystkim unikalna oferta asortymentowai skuteczny marketing. Przykładamy ogromną wagę do śledzenia trendów i preferencji naszych Klientów. Staramy się na bieżąco dostosować ofertę do ich oczekiwań. Dzięki temu w 2018 udało nam się bardzo istotnie zwiększyć grono naszych klientów, szczególnie w młodszych grupach wiekowych, tzw. digital natives – mówi Małgorzata Kwiecień, Senior Digital Manager

Perfumeria internetowa sephora.pl to doskonały inkubator dla nowych marek. To właśnie online miało miejsce wiele ekscytujących premier –tu zadebiutowały takie marki jak Zoeva, Huda Beauty czy Farsali, które następnie z sukcesem zawitały do perfumerii stacjonarnych.

- Stale pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, żeby zapewnić klientom jak najszerszy dostępdo światowych hitów kosmetycznych. Sprzedaż online to bardzo konkurencyjne środowisko. Staramy się zachować równowagę między spójnością ofert promocyjnych oraz oferowaniem klientom najlepszej oferty na rynku. Nasz przepis to rzeczywiste podejście omnichannel – dążymy do zapewnienia klientom maksymalnej wiedzyo naszej ofercie i dajemy swobodę decyzji o momencie i miejscu zakupu  – dodaje Małgorzata Kwiecień.

Unikalny asortyment to wyróżnik Sephora na rynku, dlatego to właśnie w tym obszarze pojawi się sporo niespodzianek w 2019 roku.

- Wspólnie z klientami online odkryjemy nowe marki, niedostępne dotąd w Polsce, zarówno pielęgnacyjne, jak i makijażowe – mówi Małgorzata Kwiecień.

Urodzinowa niespodzianka (16 stycznia)

Z okazji 5. urodzin Sephora przygotowała ofertę specjalną dla wszystkich fanów zakupów on-line: aż do 25% rabatu na zakupy! Oferta specjalna “Świętuj z nami 5. urodziny e-store” ważna będzie w dniu 16.01 od 11:00 do  17.01. do g.11.00.

W jej ramach oferowane będą 2 poziomy rabatu:

  • 20% rabatu z kodem URODZINY20
  • 25% rabatu na zakupy powyżej 350 zł z kodem URODZINY25
Obowiązują standardowe zasady rabatowania, szczegóły będą dostępne na sephora.pl.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja