4 sposoby na zorganizowanie Twojego dnia i portfela za pomocą smartfona

Znowu zrobiłaś dwa razy większe zakupy niż planowałaś? Zgubiłaś ważną wizytówkę, taksówka się spóźnia i w dodatku nie wiesz w jakiej kawiarni warto się spotkać? Te wszystkie problemy pomogą rozwiązać cztery proste aplikacje, które powstały z myślą o lepszej organizacji Twojego dnia. Oszczędzą też Twoje nerwy, czas i pieniądze!

Kobieta ma wiele twarzy, perfekcyjna kobieta ma wiele aplikacji! Chwyć za smartfona i przekonaj się, że każda Twoja natura znajdzie w nim coś dla siebie.

 1. Listonic dla fanki sprytnych zakupów
  Mówi się, że aby nie wydawać pieniędzy na niepotrzebne produkty należy sporządzić listę zakupów (i nie chodzić na zakupy głodnym). Czy jednak pamiętasz o tym za każdym razem? Zbawienna w tym wypadku okaże się aplikacja Listonic, dzięki której zorganizujesz swoje codzienne zakupy. Zaletą Listonic jest informowanie o aktualnych promocjach w największych sieciach handlowych i porównywanie cen, a także możliwość bieżącej aktualizacji list z partnerem czy współlokatorami przed imprezą. Aplikacja jest też bazą ciekawych przepisów i porad kulinarnych, które możesz bezpośrednio zamienić na listę zakupów. Czy może być jeszcze wygodniej?

 2. Kekemeke dla stałej bywalczyni kawiarni i restauracji
  Chodzisz do ulubionych kawiarni czy restauracji i jeszcze dostajesz za to nagrody. Brzmi jak bajka? Tak w skrócie działa aplikacja Kekemeke, która pozwala zbierać pieczątki w ulubionych lokalach. Dzięki Kekemeke przy każdym zamówieniu otrzymujesz punkty, które następnie zamieniasz na nagrody – dodatkową kawę, lunch czy podwójną porcję – opcje są różne w zależności od lokalu. Podczas składania zamówienia w miejscu lokalu, pracownik nabije specjalną wirtualną pieczątkę w Twoim smartfonie, a cały proces zajmuje kilka sekund i to nawet wtedy, gdy nie masz połączenia z Internetem (choć to się pewnie nie zdarza). W Kekemeke, oprócz lokali gastronomicznych, znajdziesz również salony kosmetyczne i fryzjerskie, a nawet kina.

 3. CamCard Free dla zorganizowanej businesswoman
  Digitalizacja książek i prasy dosięgnęła także wizytówek, które przez lata gromadziły się w portfelu. CamCard Free – Business Card Reader to miejsce w Twoim telefonie, stworzone specjalnie do archiwizacji tego typu informacji. Głównym narzędziem jest skaner. Wystarczy zrobić zdjęcie by w kilka sekund dane z wizytówki przeniosły się do odpowiednich rubryk (np. nazwa firmy, adres, numer telefonu). Poza zapisem bezpośrednio w aplikacji, informacje można również dodać do kontaktów w książce adresowej w telefonie lub do bazy kontaktów ze skrzynki mailowej.

 4. mytaxi dla punktualnej optymistki
  Napięty grafik często wiąże się z częstym przemieszczaniem z miejsca na miejsce. Korzystanie z taksówki staje się dużo przyjemniejsze z aplikacją mytaxi, w której możesz zamówić kurs bez wychodzenia z ważnego spotkania. Cały proces odbywa się dyskretnie i bezstresowo, bo masz możliwość śledzenia taksówki na ekranie telefonu, co pozwala na precyzyjne zaplanowanie wyjścia. Otrzymujesz także dane kierowcy, jego zdjęcie oraz numer rejestracyjny pojazdu. Z mytaxi współpracują tylko licencjonowani kierowcy, a system ocen gwarantuje, że są to osoby o wysokiej kulturze osobistej, więc masz pewność, że Twoja podróż po mieście minie przyjemnie i bez przykrych niespodzianek.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja