10 sposobów na zarabianie pieniędzy przez internet

Któż z nas nie chciałby zarabiać pieniędzy bez wychodzenia z domu. Okazuje się, że jest to możliwe dzięki internetowi, który oferuje w tej kwestii wiele ciekawych możliwości. Zapraszamy do lektury poświęconej 10 sposobom na zarabianie online.

10. Ankiety online
To jeden z najprostszych sposobów na zarabianie w sieci. Wiele firm zajmujących się badaniem rynku poszukuje osób do wypełniania ankiet na temat ich produktów. Wypełniasz takowe według własnej opinii i otrzymujesz za to pieniądze. Najpopularniejsze strony oferujące tego typu usługi to: Swagbucks, Toluna, Vivatic, MySurvey, and OnePoll.

9. Stwórz swoją własną stronę internetową
Tak zrobił m.in. Mark Zuckerberg, założyciel facebooka, który mając obecnie niespełna 32 lata, jest jednym z najbogatszych ludzi świata. Być może Was również czeka coś podobnego.

8. Sprzedawanie rzeczy, których już nie potrzebujecie
Często mamy w domu rzeczy, których już dawno nie używamy. Co z nimi zrobić? Wyrzucić? Nic bardziej mylnego, albowiem można je sprzedać w jednym z internetowych sklepów. Co pewien czas odbywają się tzw. wirtualne aukcje, na których spokojnie można wystawić niepotrzebne nam już produkty.

7. Nauczanie przez internet
Jeśli uważasz, że poradzisz sobie w roli wirtualnego nauczyciela, to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Wystarczy tylko, że będziesz łączyć się ze swoimi uczniami za pośrednictwem takiej strony jak np. SkillsShare, a sukces gwarantowany.

6. Zostań freelancerem
"Freelancer" czyli z angielskiego "wolny strzelec" to osoba poszukująca zleceń na własną rękę. Może również podjąć okresową współpracę z określoną firmą i świadczyć dla niej konkretne usługi. Wśród "wolnych strzelców" prym wiodą programiści, dziennikarze oraz tłumacze.

5. Zostań Youtuberem
Zawód? Youtuber/rka. Obecnie to jedna z najpopulatniejszych form zarobkowych, stanowiąca nierzadko platformę do sławy. Wystarczy popatrzeć na licznych twórców internetowych, którzy robią wielkie kariery, a przekonamy się, że nagrywanie vlogów może stać się doskonałym sposobem na życie.

4. Stwórz własnego bloga
Jeśli dobrze wychodzi Ci przelewanie myśli na papier, możesz stworzyć własnego bloga. Pisanie felietonów, recenzji płyt bądź kosmetyków, może nie tylko pomóc Ci przyciągnąć czytelników, ale także reklamodawców.

3. Ocenianie stron internetowych oraz aplikacji
By zarabiać w ten sposób, musisz zalogować się na stronie, która oferuje tego typu usługi. Za każdym razem, kiedy jej właściciele będa zainteresowani Twoją opinią, dostaniesz od nich maila z prośbą o ocenę danej strony bądź aplikacji.

2. Sprzedawaj zdjęcia online
Jeśli masz dobry aparat i robisz doskonałe zdjęcia, to coś dla Ciebie. Możesz je sprzedawać za pośrednictwem takich stron jak iStockPhotos oraz CreativeMarket.

1. Zostań researcherem
Istnieją firmy, które poszukują reasercherów. Wystarczy, że dobrze znasz internet i wyszukiwanie informacji zajmuje Ci niewiele czasu. Reasumując, wyszukujesz, notujesz, a na końcu dostarczasz zleceniodawcy mailem.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
xsiar (212.75.101.*)    |    26.09.2016 godz.12:05

Można też zarabiać jak sięma teelfon z androidem - aplikacja BuzzBee - wykonuje się proste zadania w okolicy (np. zdjęcia półek w sklepie). Płacą po kilkanaście złotych za zadanie.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
3 zabiegi, które warto wykonać jesienią

Po wakacjach skóra z reguły potrzebuje silnego nawilżenia i regeneracji. Na szczęście jesień to bez wątpienia najlepszy czas na zadbanie o jej kondycję – w tym ...

Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja