10 najpiękniejszych białych plaż świata

Jasny piasek, błękitna woda i piękne słońce - czego chcieć więcej? Dziś mamy dla Was zestawienie 10 najpiękniejszych białych plaż świata.

10. Anse de Grande Saline
Plaża Anse de Grande Saline jest częścią Wyspy Saint-Barthélemy. Otoczona zielonymi wzgórzami, stanowi atrakcyjne miejsce nie tylko dla turystów, ale również dla licznych tropikalnych gatunków ptaków.

9. Plaża Grand Anse
Seszele, Ocean Indyjski. Czysta błękitna woda, zielone otoczenie natury i piękna ogromna plaża - prawie jak w raju.

8. Zatoka Wineglass
Australijska Tasmania to miejsce idealne dla osób kochających piękne widoki. Potwierdza to Zatoka Wineglass, posiadająca jedną z najpiękniejszych plaż świata.

7. Kauna Oa
To jedno z ulubionych miejsc odwiedzających Hawaje turystów. Trudno im się dziwić, bowiem biel piasku tutejszej plaży robi spore wrażenie.

6. Langkawi
Czysta woda, tropikalna zieleń i biały piasek - to wszystko zobaczy każdy, kto odwiedzi to niezwykłe miejsce.

5. Plaża Królicza
Krystalicznie czyste morze, biała plaża - tak prezentuje się włoska wyspa Lampedusa, uznawana za jedno z najpiękniejszych miejsc na terenie Europy.

4. Malediwy
Krajobraz Malediwów zapiera dech w piersiach nawet największym twardzielom. Cóż, trudno przejść obojętnie obok tak niezwykłego miejsca.

3. Biała plaża  
Na filipińskiej wyspie Boracay znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż świata. Ma ok. 4 kilometrów długości i przypomina prawdziwy biały raj.

2. Playa Paraiso
Kubańska plaża z cudownym białym piaskiem i zielonymi drzewkami robi spore wrażenie. Dodajmy do tego czystą turkusową wodę i otrzymamy miejsce pretendujące do miana "idealnego".

1. Bora Bora
Biel piasku, rafa koralowa, a do tego błękit laguny - idealne miejsce dla romantyków, nieprawdaż?

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja