10 najpiękniejszych białych plaż świata

Jasny piasek, błękitna woda i piękne słońce - czego chcieć więcej? Dziś mamy dla Was zestawienie 10 najpiękniejszych białych plaż świata.

10. Anse de Grande Saline
Plaża Anse de Grande Saline jest częścią Wyspy Saint-Barthélemy. Otoczona zielonymi wzgórzami, stanowi atrakcyjne miejsce nie tylko dla turystów, ale również dla licznych tropikalnych gatunków ptaków.

9. Plaża Grand Anse
Seszele, Ocean Indyjski. Czysta błękitna woda, zielone otoczenie natury i piękna ogromna plaża - prawie jak w raju.

8. Zatoka Wineglass
Australijska Tasmania to miejsce idealne dla osób kochających piękne widoki. Potwierdza to Zatoka Wineglass, posiadająca jedną z najpiękniejszych plaż świata.

7. Kauna Oa
To jedno z ulubionych miejsc odwiedzających Hawaje turystów. Trudno im się dziwić, bowiem biel piasku tutejszej plaży robi spore wrażenie.

6. Langkawi
Czysta woda, tropikalna zieleń i biały piasek - to wszystko zobaczy każdy, kto odwiedzi to niezwykłe miejsce.

5. Plaża Królicza
Krystalicznie czyste morze, biała plaża - tak prezentuje się włoska wyspa Lampedusa, uznawana za jedno z najpiękniejszych miejsc na terenie Europy.

4. Malediwy
Krajobraz Malediwów zapiera dech w piersiach nawet największym twardzielom. Cóż, trudno przejść obojętnie obok tak niezwykłego miejsca.

3. Biała plaża  
Na filipińskiej wyspie Boracay znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż świata. Ma ok. 4 kilometrów długości i przypomina prawdziwy biały raj.

2. Playa Paraiso
Kubańska plaża z cudownym białym piaskiem i zielonymi drzewkami robi spore wrażenie. Dodajmy do tego czystą turkusową wodę i otrzymamy miejsce pretendujące do miana "idealnego".

1. Bora Bora
Biel piasku, rafa koralowa, a do tego błękit laguny - idealne miejsce dla romantyków, nieprawdaż?

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

Antybakteryjne żele do rąk - dlaczego są takie skuteczne

Dbaj o higieniczną czystość dłoni. Zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny. Kupując produkt pamiętaj o czytaniu etykiety. Czym się kierować przy zakupie, co ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja