Oceanic, AA Skin Future, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy z wyciągiem z alg morskich

Opublikowane 2013-05-16 19:20

AA Skin Future to mój pierwszy płyn micelarny marki Oceanic. Przed poznaniem płynu micelarnego większość makijażu oczyszczałam żelem do mycia twarzy, teraz stosuję tylko i wyłącznie płyn. Idealnie sobie radzi nawet z wodoodpornym makijażem. Nie podrażnia, brak zaczerwienień, zero szczypania. Skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona i świeża. Brak uczucia ściągnięcia. Cera nie klei się. Nie wysusza skóry.

Dla pokazania, jak radzi sobie z kolorowymi kosmetykami zrobiłam dla Was mały test, gdzie idealnie widać, że po 2 przetarciach wacikiem nasączonym płynem po większości makijażu nie ma śladu. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania oraz zapewnienia i opis producenta.

Co pisze producent?
Bogata w aktywne multiskładniki formuła płynu doskonale nawilża skórę, pozostawiając ją idealnie gładką i miękką. Struktury micelarne doskonale usuwają makijaż, oczyszczając powierzchnię skóry z wszelkich zanieczyszczeń. Ekstrakt z alg Durvillea antartica chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywraca jej właściwą równowagę.

Efekty*: 

  • zapewnia poczucie nawilżenia skóry – 97%
  • pozostawia uczucie gładkiej skóry – 83%

* Test samooceny w grupie 30 kobiet (100% alergicy) po 4 tygodniach stosowania, wykonany w niezależnym laboratorium badawczym.

Cena: ok. 22,00 zł

Patrycja Przerada