Żurawina suszona HELIO Natura

W poszukiwaniu eliksiru młodości i zdrowia często szukamy magicznych recept, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienią nasze życie na lepsze. Tymczasem odpowiedź na bolączki związane ze współczesnym trybem życia oraz chorobami cywililizacyjnymi z nim związanymi leży gdzie indziej - w regularnym, zdrowym trybie życia, w którym odżywianie się oparte jest na zdrowych produktach korzystnie wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie.

Takimi produktami są owoce suszone bez konserwantów HELIO Natura. Ta wyjątkowa na polskim rynku linia została wzbogacona o żurawinę suszoną o zmniejszonej zawartości cukru i zwiększonej zawartości błonnika.

50% mniej cukru i 7 razy więcej błonnika
Żurawina suszona HELIO Natura to propozycja zawierająca 50% mniej cukru oraz 7 razy więcej błonnika niż ta sama ilość standardowej suszonej żurawiny.

Obniżona zawartość cukru w nowości HELIO Natura skutkuje mniejszą względem standardowej suszonej żurawiny kalorycznością smakołyku, która wynosi 67 kilokalorii dla porcji 25g. Obniżona zawartość cukru to zatem drogocenna wskazówka zarówno dla osób systematycznie dbających o swoją nienaganną sylwetkę i zdrowie, jak i tych, którzy w ostatnim czasie nieco pofolgowali i walczą teraz z nadwagą lub otyłością swoją lub swoich najbliższych. Warto też zauważyć, że epidemia otyłości jest szczególnie groźna w przypadku dzieci, które mimo konieczności walki z nadwagą wymuszają na rodzicach regularne dostarczanie słodyczy – w takich sytuacjach warto sięgnąć po żurawinę HELIO Natura, które pomoże zaspokoić słodkie zachcianki.

W nowości HELIO Natura zwiększono także zawartość błonnika. Jest to błonnik roślinny, którego obecność w zdrowej diecie jest ważna. Dzienne zapotrzebowanie na błonnik w zależności od wagi człowieka kształtuje się na poziomie 25 – 40 gramów. 120-gramowe opakowanie żurawiny suszonej HELIO Natura dostarcza zaś 34g tego cennego składnika. Co ważne, jeśli pijemy odpowiednią ilość wody to w praktyce nie można „przedawkować” błonnika.

Uwielbiana żurawina
Choć obniżona zawartość cukru i zwiększona zawartość błonnika to wyróżniające cechy żurawiny HELIO Natura, nie są one jedynymi przewagami produktu na tle jego rynkowych odpowiedników. Porównując jednakowe ilości standardowej żurawiny suszonej, z owocami HELIO Natura, nowość HELIO charakteryzuje się również nieco większą zawartością np. witaminy A, C, czy niacyn, oraz związków mineralnych takich jak wapń, fosfor, czy potas. Dzięki uzyskanym zaletom, z pewnością słabość Polaków do suszonej żurawiny będzie jeszcze silniejsza.

Nie tylko dla odchudzających się
Nowość HELIO Natura jest polecana jako samodzielna przekąska, dodatek do śniadania, czy składnik owocowo-warzywnych sałatek. Można ją także wykorzystać jako dodatek w daniach mięsnych.Żurawina suszona HELIO Natura, tak jak cała linia HELIO Natura, nie zawiera substancji konserwujących i jest dostępna w opakowaniu strunowym przedłużającym świeżość zdrowej pyszności od HELIO.

Żurawina suszona HELIO Natura (120g) – cena ok. 10 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
3 zabiegi, które warto wykonać jesienią

Po wakacjach skóra z reguły potrzebuje silnego nawilżenia i regeneracji. Na szczęście jesień to bez wątpienia najlepszy czas na zadbanie o jej kondycję – w tym ...

Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja