Ziołowy zapach zmywania nowym Pur Herbs & Mint

O sile i znaczeniu ziół w kuchni wiadomo od dawna. Zazwyczaj jednak używane są w procesie tworzenia potraw. Teraz dzięki najnowszej propozycji Pur – Herbs & Mint zapach mięty i świeżych ziół będzie nam również towarzyszył w czasie zmywania naczyń.

Nikt nie wyobraża sobie kuchni bez aromatycznego zapachu ziół, które dopełniają smak potraw. Rozmaryn, mięta, czy nagietek mogą sprawić, że nawet najzwyklejsze danie zyska niepowtarzalny smak i aromat. Teraz dzięki nowemu Pur Herbs & Mint świeży aromat ziół będzie się unosił w kuchni również w czasie zmywania naczyń.

Najnowszy wariant Pur 3x Action – Herbs & Mint łączy w sobie składniki o dużej skuteczności myjącej, gęstą formułę i wyjątkowo przyjemny zapach mięty i świeżych ziół.

Woń nowego Pur 3xAction to połączenie ziół śródziemnomorskich: aromatycznego rozmarynu, lawendy i odświeżającego eukaliptusa z nutami świeżej mięty, bergamotki oraz mocnego zapachu kwiatu pomarańczy i nagietka.

Pur 3x Action Herbs & Mint jest skuteczną bronią przeciw najtrudniejszym zabrudzeniom, które znalazły się na naczyniach, a także sposobem na odświeżający zapach w czasie zmywania naczyń.

Rekomendowana cena detaliczna Pur 3xAction Herbs & Mint.:

  • opakowanie 450 ml, to ok. 4 zł
  • opakowanie 900 ml, to ok. 6 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Spierzchnięte usta? – Nigdy więcej!

Zima, chociaż ma wiele uroków, niekoniecznie jest ulubioną porą roku dla skóry. Nie tylko ujemne temperatury na zewnątrz, ale również suche powietrze w domach, ...

Zimowa pielęgnacja – 3 kroki do pięknej skóry

W okresie zimowym skóra wymaga od nas większego poświęcenia i odpowiedniej pielęgnacji. Mróz, nieprzyjemny wiatr i suche powietrze w domach sprawiają, że skóra ...

Jak dbać o skórę naczynkową? Te zasady musisz znać!

Posiadaczki skóry naczynkowej nie mają łatwego zadania jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Początkowo występujące zaczerwienienie jest przemijające, ale ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja