Ziołowy zapach zmywania nowym Pur Herbs & Mint

O sile i znaczeniu ziół w kuchni wiadomo od dawna. Zazwyczaj jednak używane są w procesie tworzenia potraw. Teraz dzięki najnowszej propozycji Pur – Herbs & Mint zapach mięty i świeżych ziół będzie nam również towarzyszył w czasie zmywania naczyń.

Nikt nie wyobraża sobie kuchni bez aromatycznego zapachu ziół, które dopełniają smak potraw. Rozmaryn, mięta, czy nagietek mogą sprawić, że nawet najzwyklejsze danie zyska niepowtarzalny smak i aromat. Teraz dzięki nowemu Pur Herbs & Mint świeży aromat ziół będzie się unosił w kuchni również w czasie zmywania naczyń.

Najnowszy wariant Pur 3x Action – Herbs & Mint łączy w sobie składniki o dużej skuteczności myjącej, gęstą formułę i wyjątkowo przyjemny zapach mięty i świeżych ziół.

Woń nowego Pur 3xAction to połączenie ziół śródziemnomorskich: aromatycznego rozmarynu, lawendy i odświeżającego eukaliptusa z nutami świeżej mięty, bergamotki oraz mocnego zapachu kwiatu pomarańczy i nagietka.

Pur 3x Action Herbs & Mint jest skuteczną bronią przeciw najtrudniejszym zabrudzeniom, które znalazły się na naczyniach, a także sposobem na odświeżający zapach w czasie zmywania naczyń.

Rekomendowana cena detaliczna Pur 3xAction Herbs & Mint.:

  • opakowanie 450 ml, to ok. 4 zł
  • opakowanie 900 ml, to ok. 6 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja