Ziołowy zapach zmywania nowym Pur Herbs & Mint

O sile i znaczeniu ziół w kuchni wiadomo od dawna. Zazwyczaj jednak używane są w procesie tworzenia potraw. Teraz dzięki najnowszej propozycji Pur – Herbs & Mint zapach mięty i świeżych ziół będzie nam również towarzyszył w czasie zmywania naczyń.

Nikt nie wyobraża sobie kuchni bez aromatycznego zapachu ziół, które dopełniają smak potraw. Rozmaryn, mięta, czy nagietek mogą sprawić, że nawet najzwyklejsze danie zyska niepowtarzalny smak i aromat. Teraz dzięki nowemu Pur Herbs & Mint świeży aromat ziół będzie się unosił w kuchni również w czasie zmywania naczyń.

Najnowszy wariant Pur 3x Action – Herbs & Mint łączy w sobie składniki o dużej skuteczności myjącej, gęstą formułę i wyjątkowo przyjemny zapach mięty i świeżych ziół.

Woń nowego Pur 3xAction to połączenie ziół śródziemnomorskich: aromatycznego rozmarynu, lawendy i odświeżającego eukaliptusa z nutami świeżej mięty, bergamotki oraz mocnego zapachu kwiatu pomarańczy i nagietka.

Pur 3x Action Herbs & Mint jest skuteczną bronią przeciw najtrudniejszym zabrudzeniom, które znalazły się na naczyniach, a także sposobem na odświeżający zapach w czasie zmywania naczyń.

Rekomendowana cena detaliczna Pur 3xAction Herbs & Mint.:

  • opakowanie 450 ml, to ok. 4 zł
  • opakowanie 900 ml, to ok. 6 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Dieta wegetariańska dla dzieci - zdrowa, czy nie?

Dieta wegetariańska budzi sporo kontrowersji jeśli chodzi o żywienie dorosłych, trudno się więc dziwić, że kiedy wspomina się o wykluczeniu mięsa z diety ...

3 uciążliwe problemy z włosami, które możesz ...

Kondycja włosów i ich wygląd zależy od wielu czynników. Wpływa na nie przede wszystkim pielęgnacja, odpowiednia dieta, ale również Twój tryb życia. Często ...

Jedziesz na majówkę? Nie zapomnij tego zabrać

Niebawem majówka i kilka dni zasłużonego wypoczynku. Sprawdź, co może ci się przydać w mieście, a co, jeśli wyjeżdżasz na łono natury. Jak to się mówi: ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja