Zdrowe stopy z Olive Tree Spa Clinic

Nowy, wyjątkowy preparat do pedicure o unikalnej formule, dzięki któremu już w kilka minut można usunąć zrogowacenia stóp, bez potrzeby ich wycinania. Działa szybko, jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu.

Wystarczy nałożyć Callus Remover na zrogowacenia, a następnie, przy pomocy pilnika do pedicure, delikatnie je spiłować. Zawarty w preparacie wyciąg z aloesu to bogate źródło witamin z grupy B, witaminy C, składników mineralnych i aminokwasów. Ma silne właściwości nawilżające i bakteriobójcze, wspomaga regenerację komórek naskórka.

Gliceryna natomiast w wyraźny sposób poprawia elastyczność i miękkość naskórka, pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry. Obecność gliceryny wzmaga działanie lipidów skóry, które działają wygładzająco, zmiękczająco i nawilżająco. Callus Remover zawiera wodorotlenek sodu o właściwościach zmiękczających, który stosowany w kosmetyce jest całkowicie bezpieczny i bardzo efektywny.

Cena: 52 zł
Pojemność: 118ml

Składniki aktywne:

  • Aloe Vera - bogate źródło witamin z grupy B, witaminy C, składników mineralnych i aminokwasów. Ma silne właściwości nawilżające i bakteriobójcze, wspomaga wzrost nowych komórek.
  • Glycerin - działa nawilżająco, w wyraźny sposób poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry. Obecność gliceryny wzmaga działanie lipidów skóry, które działają wygładzająco, zmiękczająco i nawilżająco.
  • Sodium Hydroxide - regulator PH kosmetyku. Pomaga usunąć zrogowaciały naskórek.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja