Zdrowe stopy z Olive Tree Spa Clinic

Nowy, wyjątkowy preparat do pedicure o unikalnej formule, dzięki któremu już w kilka minut można usunąć zrogowacenia stóp, bez potrzeby ich wycinania. Działa szybko, jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu.

Wystarczy nałożyć Callus Remover na zrogowacenia, a następnie, przy pomocy pilnika do pedicure, delikatnie je spiłować. Zawarty w preparacie wyciąg z aloesu to bogate źródło witamin z grupy B, witaminy C, składników mineralnych i aminokwasów. Ma silne właściwości nawilżające i bakteriobójcze, wspomaga regenerację komórek naskórka.

Gliceryna natomiast w wyraźny sposób poprawia elastyczność i miękkość naskórka, pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry. Obecność gliceryny wzmaga działanie lipidów skóry, które działają wygładzająco, zmiękczająco i nawilżająco. Callus Remover zawiera wodorotlenek sodu o właściwościach zmiękczających, który stosowany w kosmetyce jest całkowicie bezpieczny i bardzo efektywny.

Cena: 52 zł
Pojemność: 118ml

Składniki aktywne:

  • Aloe Vera - bogate źródło witamin z grupy B, witaminy C, składników mineralnych i aminokwasów. Ma silne właściwości nawilżające i bakteriobójcze, wspomaga wzrost nowych komórek.
  • Glycerin - działa nawilżająco, w wyraźny sposób poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry. Obecność gliceryny wzmaga działanie lipidów skóry, które działają wygładzająco, zmiękczająco i nawilżająco.
  • Sodium Hydroxide - regulator PH kosmetyku. Pomaga usunąć zrogowaciały naskórek.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja