Zapach Tenderly Promise od Oriflame – stworzony by pomagać

Od 15 lat Oriflame jest członkiem fundacji World Childhood Foundation, której celem jest pomóc dzieciom porzuconym i wykorzystywanym spełnić marzenia oraz zapewnić lepszą przyszłość. Tenderly Promise to nowy zapach, z którego dochód zostanie przeznaczony na spenienie marzeń tych najbardziej potrzebujących.

O zapachu
Twórczynią zapachu jest francuska perfumiarz Emilie Coppermnn, kochająca matka czworga dzieci, która od 20-stu lat tworzy dla najbardziej prestiżowych marek. Inspiracją dla zapachu była dziecięca niewinność oraz bezgraniczna miłość matki do dziecka.

Biała lilia królewska nie była przypadkowym wyborem do stworzenia zapachu Tenderly Promise. Właśnie ten kwiat rozkwita majestatycznie w sercu tego eleganckiego, kwiatowego zapachu otaczając subtelnym, czułym objęciem. Lilium Candidum zwana Lilią królewską to kwiat o bogatej symbolice, który w wielu kulturach świata kojarzony jest z niewinnością i macierzyństwem. Według mitologii greckiej kwiat ten powstał z kropli mleka, która skapnęła z piersi Hery. Zapach ten niesie z sobą obietnicę bezinteresownej miłości.

Nutą głowy jest cytryna, kwiat brzoskwini oraz pieprz różowy, które nawiązują do dzieciństwa. Nuta serca jest bardzo kobieca, ponieważ tworzą ją białe kwiaty zapachy białej lilii, konwalii oraz białej peonii. Wyrafinowana nuta bazy składająca się z drzewa sandałowego, piżma kaszmirowego oraz pyłku irysa dodaje nam pewności siebie, poczucia wartości oraz zmysłowości.

Nuty zapachowe:

  • Nuty głowy: cytryna, kwiat brzoskwini, pieprz różowy
  • Nuty serca: biała lilia, konwalia, biała peonia
  • Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo kaszmirowe, pyłek irysa

Fundacja World Childhood Foundation
„W World Childhood Fundation, wierzymy że wszystkie dzieci maja prawo do szczęśliwego dzieciństwa oraz życia pełnego zabawy. Wspieramy ponad 100 projektów na całym świecie, pomagając dzieciom, które są narażone lub są ofiarami przestępstw. Fundacja nie tylko dofinansowuje dzieci, ale również tworzy szanse na lepsze życie.” Mówi Jej Królewska Wysokość Księżniczka Szwecji Madeleine, która jest członkiem honorowym Fundacji.

Oriflame jest współzałożycielem World Childhood Fundation. Kiedy firma zdecydowała wypuścić produkt na rzecz fundacji naturalnym wyborem był zapach. „Szanuję wkład firmy Oriflame w pracę na rzecz wspierania dzieci. Jako jeden ze współzałożycieli fundacji World Childhood Foundation, aktywnie z nami współpracuje od ponad 15 lat i pomogła nam zebrać prawie 2 miliony euro na potrzeby Fundacji. Najnowsza inicjatywa Oriflame pokazuje szczere zaangażowanie firmy w pomoc dzieciom, by miały szansę zacząć marzyć i spełniać swoje marzenia.”-dodaje Księżniczka Madeleine.

Woda toaletowa Tenderly Promise - zapach który nie tylko daje ci pewność siebie oraz zmysłowość ale również daje ci szanse na pomoc innym.

Poj. 50 ml – cena regularna: 89,90 zł.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
iwonamitraszewska (94.254.209.*)    |    13.07.2015 godz.10:33

Super inicjatywa Popieram

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja