Wygraj zestaw kosmetyków L`biotica Milk Therapy!

Co zrobić, aby wygrać jeden z 3 zestawów kosmetyków marki L`biotica?

 

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie:
Jaki jest Twój sposób na przywrócenie blasku matowym włosom?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać L`biotica

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10.06.2018 do godz. 15.00

Nagrodzimy 3 osoby, które nas zaskoczą:)

Zwycięzców ogłosimy na naszej stronie i FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Sponsorem nagród w konkursie jest https://www.facebook.com/lbiotica/

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane kurierem

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Ania (83.31.163.*)    |    29.05.2019 godz.09:51

Ślina gładzimy, Ślina i gładzimy i tak kilka razy ☺

Monika_91 (86.153.125.*)    |    29.05.2019 godz.19:27

Zmorą moich włosów jest ich suchość przez co daja mi nieźle w kość!😩 Krótkie nie są, bo prawie do pasa, co nie zmienia faktu, że dostrzegam w nich nie jednego złamasa🙀 Do szału mnie doprowadzają gdy ciągle wypadają.🤯 Mam tylko nadzieję, że z nerwów nie osiwieję.👵 Tłuszcze do diety dorzuciłam, bo się w tej dziedzinie nieco wykształciłam.👩‍🏫 Z farbowania zrezygnowałam - też się nieźle naczytałam.👩‍💻 Suszarkę odstawiłam, włosom lepszy klimat zapewniłam. ♨️ Szampony, odżywki, maski dobieram do problemu z jakim się użeram.🧴 Staram się chodzić we włosach rozpuszczonych by gumką nie robić z nich uwięzionych.👱‍♀️ Głowę myję chłodną wodą, stało się to moją nową modą.🚿 Rozczesuję włosy przed odżywki spłukaniem zapobiegam tym przed ich wypadaniem.😊 Na tych oto kilka prostych sposobów staram się me włosy odbudować, przy tym blask i gęstość gwarantować 🌞 Czegoś im jednak ciągle brakuje, dlatego z przyjemnością L'biotica kosmetyków spróbuję🥰😻

Karola (46.76.81.*)    |    29.05.2019 godz.23:40

Ja stosuje olejowanie włosów maseczkę z jajka 🥚 dwa razy w tygodniu, odżywkę po myciu i na końcówki olej z orzeszków madadamia, oraz wcieram wodę brzozowa plus napar z świeżych pokrzywy.

Gosiaczek1289 (31.0.87.*)    |    30.05.2019 godz.12:45

Mój sposób na odświeżenie i przywrócenie blasku włosa jest umycie włosów w kozim mleku i nałożenie maseczki z jajka mleka świeżego krowiego z olejem rycynowym i włosy są piękne odzywione i lśniące

Gosiaczek1289 (31.0.87.*)    |    30.05.2019 godz.12:45

Mój sposób na odświeżenie i przywrócenie blasku włosa jest umycie włosów w kozim mleku i nałożenie maseczki z jajka mleka świeżego krowiego z olejem rycynowym i włosy są piękne odzywione i lśniące

Mazia135 (81.162.213.*)    |    30.05.2019 godz.18:07

Włosy błyszczą kiedy są silne i zdrowe.Do mycia używam szamponu do zniszczonych włosów oraz odżywki nawilżającej.Staram się jak najmniej używać suszarki czy prostownicy.Raz w tygodniu robię maseczkę odżywczą. Rozgniatam awokado na papkę, dodaję żółtko i miód.Spłukuje po 10 minutach. Kilka razy próbowałam kwaśniej płukanki z octu.Też działa!

sarenka456 (31.0.124.*)    |    02.06.2019 godz.14:27

Dwa razy w tygodniu robienie maseczki na włosy z samych żółtek. Trzymamy 30 minut pod ręcznikiem i bardzo dokładnie pluczemy, żeby nie uprzykszać życia domownikom 😁

sarenka456 (31.0.124.*)    |    02.06.2019 godz.14:28

Dwa razy w tygodniu robienie maseczki na włosy z samych żółtek. Trzymamy 30 minut pod ręcznikiem i bardzo dokładnie pluczemy, żeby nie uprzykszać życia domownikom 😁

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja