Wybielanie zębów z Blend a Med

Blend-a-Med 3D White w lutym wprowadza na rynek dwa innowacyjne produkty o klinicznie udowodnionym lepszym i szybszym działaniu wybielającym.

Będzie to ulepszona pasta do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection, z najbardziej zaawansowaną i najskuteczniejszą spośród wszystkich produktów Blend-a-Med technologią wybielającą, oraz Blend-a-Med 3D White Whitening Accelerator, produkt przyspieszający wybielanie zębów, stosowany po użyciu pasty.

Blend a Med – super składniki

Pasta Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection zawiera ditlenek krzemu wspomagający eliminację do 100% przebarwień powierzchniowych, fluorek sodu wzmacniający zęby oraz specjalistyczną formułę polifosforanów. Składniki te, pod postacią rozpuszczalnych mikrogranulek, usuwają przebarwienia i zabezpieczają zęby przed powstawaniem nowych. Taka kompozycja wykazuje trzykrotnie lepszą skuteczność niż w standardowej paście Blend-a-Med 3D White Luxe, a prócz tego zapewnia długotrwałą warstwę ochronną przed nowymi przebarwieniami i daje dojmujące uczucie świeżości.

Blend-a-Med 3D White Luxe Whitening Accelerator to zupełnie nowa koncepcja w portfolio marki. Produkt ten stosuje się po użyciu pasty do zębów; zawiera najwyższe stężenie aktywnych polifosforanów oraz cząsteczki ditlenku krzemu, które przyspieszają usuwanie przebarwień powierzchniowych nawet w miejscach niedostępnych dla szczoteczki. Polifosforany pod postacią mikrogranulek usuwają przebarwienia w odczuwalnym dla użytkownika działaniu czyszczącym. W rezultacie zęby nie tylko stają się bielsze na dłużej niż przy stosowaniu samej pasty, ale też są chronione przed erozją szkliwa i kamieniem nazębnym dzięki ochronnej mikropowłoce, utrzymującej się nawet po szczotkowaniu.

Gamę nowości uzupełnia płyn do płukania jamy ustnej Blend-a-Med 3D White Luxe, dodatkowo wzmacniający wybielanie i ochronę zębów. Łączy on w sobie aż trzy funkcje: utrzymywanie naturalnej bieli zębów, wzmacnianie szkliwa i odświeżanie oddechu. W kompletnej pielęgnacji jamy ustnej stosuje się go zamiast zwykłego płukania dwa razy dziennie.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Anka (89.77.126.*)    |    18.07.2016 godz.00:32

Po Blend-a-med nie miałam niestety widocznych efektów wybielenia. Do wybielania używam nakładek iWhite.

Testerka 30 (83.25.151.*)    |    06.12.2016 godz.10:45

Początkowo nie wierzyłam w skuteczność pasty Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection a jednak działa! Moje zęby stały się bielsze i czystsze jak by „wypolerowane”  Piękny zapach jak i konsystencja tylko zachęcają do użycia. Natomiast produkt mający przyśpieszyć wybielanie Whitening Accelerator działa łagodnie co jest jego wielką zaletą ponieważ nie podrażnia wrażliwych miejsc tj dziąsła i jest czymś w rodzaju wzmacniacza i utrwalacza efektów. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą zalśnić .

asia94 (83.21.206.*)    |    07.12.2016 godz.11:12

Nie sądziłam że taki duet jak pasta i produkt przyśpieszający wybielanie zębów marki Blend-a-Med może czynić takie cuda. Rewelacyjne jest uczucie świeżości i czystości po każdym użyciu tych produktów. Zauważyłam u siebie niewielką ale jednak (może ze względu na krótki okres używania bo ok tydzień) zmianę kolorytu ząbków na jaśniejszą ok 2 tony co bardzo mnie cieszy!  Smak, wygląd i zapach bardzo przypadł mi do gustu. Polecam wszystkim ponieważ sama pozostanę z tymi produktami na dłużej.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja