Wybielanie zębów z Blend a Med

Blend-a-Med 3D White w lutym wprowadza na rynek dwa innowacyjne produkty o klinicznie udowodnionym lepszym i szybszym działaniu wybielającym.

Będzie to ulepszona pasta do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection, z najbardziej zaawansowaną i najskuteczniejszą spośród wszystkich produktów Blend-a-Med technologią wybielającą, oraz Blend-a-Med 3D White Whitening Accelerator, produkt przyspieszający wybielanie zębów, stosowany po użyciu pasty.

Blend a Med – super składniki

Pasta Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection zawiera ditlenek krzemu wspomagający eliminację do 100% przebarwień powierzchniowych, fluorek sodu wzmacniający zęby oraz specjalistyczną formułę polifosforanów. Składniki te, pod postacią rozpuszczalnych mikrogranulek, usuwają przebarwienia i zabezpieczają zęby przed powstawaniem nowych. Taka kompozycja wykazuje trzykrotnie lepszą skuteczność niż w standardowej paście Blend-a-Med 3D White Luxe, a prócz tego zapewnia długotrwałą warstwę ochronną przed nowymi przebarwieniami i daje dojmujące uczucie świeżości.

Blend-a-Med 3D White Luxe Whitening Accelerator to zupełnie nowa koncepcja w portfolio marki. Produkt ten stosuje się po użyciu pasty do zębów; zawiera najwyższe stężenie aktywnych polifosforanów oraz cząsteczki ditlenku krzemu, które przyspieszają usuwanie przebarwień powierzchniowych nawet w miejscach niedostępnych dla szczoteczki. Polifosforany pod postacią mikrogranulek usuwają przebarwienia w odczuwalnym dla użytkownika działaniu czyszczącym. W rezultacie zęby nie tylko stają się bielsze na dłużej niż przy stosowaniu samej pasty, ale też są chronione przed erozją szkliwa i kamieniem nazębnym dzięki ochronnej mikropowłoce, utrzymującej się nawet po szczotkowaniu.

Gamę nowości uzupełnia płyn do płukania jamy ustnej Blend-a-Med 3D White Luxe, dodatkowo wzmacniający wybielanie i ochronę zębów. Łączy on w sobie aż trzy funkcje: utrzymywanie naturalnej bieli zębów, wzmacnianie szkliwa i odświeżanie oddechu. W kompletnej pielęgnacji jamy ustnej stosuje się go zamiast zwykłego płukania dwa razy dziennie.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Anka (89.77.126.*)    |    18.07.2016 godz.00:32

Po Blend-a-med nie miałam niestety widocznych efektów wybielenia. Do wybielania używam nakładek iWhite.

Testerka 30 (83.25.151.*)    |    06.12.2016 godz.10:45

Początkowo nie wierzyłam w skuteczność pasty Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection a jednak działa! Moje zęby stały się bielsze i czystsze jak by „wypolerowane”  Piękny zapach jak i konsystencja tylko zachęcają do użycia. Natomiast produkt mający przyśpieszyć wybielanie Whitening Accelerator działa łagodnie co jest jego wielką zaletą ponieważ nie podrażnia wrażliwych miejsc tj dziąsła i jest czymś w rodzaju wzmacniacza i utrwalacza efektów. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą zalśnić .

asia94 (83.21.206.*)    |    07.12.2016 godz.11:12

Nie sądziłam że taki duet jak pasta i produkt przyśpieszający wybielanie zębów marki Blend-a-Med może czynić takie cuda. Rewelacyjne jest uczucie świeżości i czystości po każdym użyciu tych produktów. Zauważyłam u siebie niewielką ale jednak (może ze względu na krótki okres używania bo ok tydzień) zmianę kolorytu ząbków na jaśniejszą ok 2 tony co bardzo mnie cieszy!  Smak, wygląd i zapach bardzo przypadł mi do gustu. Polecam wszystkim ponieważ sama pozostanę z tymi produktami na dłużej.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja