Wiosenne strony kobiety

Taki motyw zakreślał ramy konferencji prasowej poświęconej trendom i nowościom kosmetycznym marki Golden Rose, zorganizowanej w siedzibie IMR advertising by PR.

Pierwsze oznaki wiosny plastycznie przedstawione w zaproszeniu skusiły na spotkanie z kosmetykami Golden Rose grupę przedstawicieli mediów drukowanych, internetowych oraz blogerki lifestylowe.

W rolę moderatora spotkania wcielił się Bartosz Głogowski, aktor filmowy, znany m.in. z seriali „Prawo Agaty”, Komisarz Alex” czy „Plebania”. Na powitanie gości wyrecytował wiersz Wisławy Szymborskiej „Portret kobiecy” oraz żartobliwy utwór anonimowego autora o przeobrażeniach kobiet w miarę upływu czasu.

Tradycję wiosennych spotkań prasowych w salonie IMR advertising by PR stanowi omówienie najnowszych trendów w kosmetyce cery, oczu, ust i paznokci przy zastosowaniu produktów Golden Rose.

Nad treścią merytoryczną prezentacji czuwała Urszula Sypniewska, koordynatorka ds. marketingu i PR marki. Natomiast Marta Pawlik-Antoniak, wizażystka firmy, przedstawiła najnowsze trendy w wiosennej kolorystyce kosmetyków i doradzała, jakie dobrać odcienie liquidów, pudrów, linerów i bronzerów do pielęgnowania i odmieniania wyglądu cery. Dziennikarki z zainteresowaniem słuchały i z ochotą oddawały się makijażom w wykonaniu profesjonalistki.

Golden Rose słynie z różnorodnej gamy lakierów do paznokci oraz z preparatów do ich wszechstronnej pielęgnacji oraz regeneracji. Firma zadbała także o panie i panów, którzy mają nawyk obgryzania paznokci. Preparat No More Bite ma gorzki smak, co skutecznie niweluje chęć skubania paznokci i skórek wokół nich, a ponadto odżywia i przyspiesza jego wzrost.

Powiedzieć, że kameralna i rodzinna atmosfera unosząca się podczas cyklicznego spotkania prasowego z Golden Rose była wyjątkowa, to nic nie powiedzieć. Kto był, ten wie, że wielkanocny śniadaniowy, wielodaniowy, autorski poczęstunek według przepisów Moniki Iskandar, dyrektor zarządzającej IMR advertising by PR, nie tylko smakował, ale i pachniał wiosennie.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja