Taft ULTIMATE na każdą pogodę

Mocne utrwalenie i intensywny blask? Ten duet spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet! Schwarzkopf wprowadził na rynek nową gamę produktów, które z pewnością staną się klasykiem damskiej stylizacji. Taft ULTIMATE na każdą pogodę oferuje najwyższy poziom utrwalenia od Taft Classic, który utrzymuje się nawet do 48 godzin, nadając stylizacji olśniewający blask kryształu. Tej propozycji nie oprze się żadna kobieta! Nowy Taft jest tak skuteczny dzięki nowej formule zawierającej polimery, które otulają włosy cienkim acz silnie utrwalającym filmem.

Kobiety są zachwycone, kiedy ich włosy wyglądają, jakby tuż przed chwilą zostały wystylizowane – bez względu na to, czy za oknem wieje silny wiatr, pada deszcz, czy właśnie uprawiają sport, czy też świętują z przyjaciółmi… Prawda jest taka, że jeżeli chodzi o stylizację, trwałość fryzury jest jedną z najbardziej pożądanych cech. Lakier i pianka do włosów Taft ULTIMATE zapewniają najwyższy (6) poziom utrwalenia Taft Classic, który – bez względu na pogodę - utrzymuje się aż do 48 godzin! Jest to możliwe dzięki formule z zawartością dwóch, uzupełniających się polimerów. Pierwszy z nich otula włos cienkim, silnie utrwalającym filmem, a drugi – dodatkowo go stabilizuje. Co więcej, produkt nie pozostawia matowej warstwy na włosach, dzięki czemu lśnią prawdziwie luksusowym blaskiem.

Lakier i pianka do włosów Taft ULTIMATE dostarczają siły utrwalenia, która umożliwia wykreowanie najbardziej ekstremalnych stylizacji. Równocześnie, produkty z nowej linii sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych – nawet gdy wieje silny wiatr, czy też pada deszcz - nie pozostawiając przy tym białych śladów.

Nowa linia Taft ULTIMATE to unikalne wręcz połączenie najwyższej mocy utrwalenia od Taft Classic i niesamowitego połysku. Choć produkty zapewniające intensywne utrwalenie często pozostawiają na włosach matową warstwę, formuła Taft ULTIMATE z uzupełniającymi się polimerami tworzy na włosach gładką powłokę, dzięki czemu lepiej odbijają one światło i lśnią blaskiem kryształu. Lakier i pianka do włosów Taft ULTIMATE to niezrównane połączenie mocy utrwalenia i olśniewającego blasku, które z pewnością stanie się klasykiem wśród produktów do stylizacji.

Produkty z linii Taft ULTIMATE na każdą pogodę:

  • Lakier do włosów Taft ULTIMATE, 250 ml
    Najmocniejsze utrwalenie Taft do 48h. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem, nie obciążając ich.100% utrwalenia i efekt olśniewającego blasku kryształu. 
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 13,99 zł.
  • Pianka do włosów Taft ULTIMATE, 200 ml
    Najmocniejsze utrwalenie Taft do 48h. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem, nie obciążając ich.100% utrwalenia i efekt olśniewającego blasku kryształu. 
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 13,99 zł.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja